Chat with us, powered by LiveChat
خدمات سایت

خدمات سایت نگارچه

طراحی سایت:

در دنیای تجارت نوین وب سایت ها نقش اساسی در معرفی کسب و کار ایفا می کنند. بسیاری افراد کسب و کارهایی را که وب سایتی برای معرفی خود ندارند معتبر نمی دانند. هرکسب و کار برای معرفی خود نیاز به یکی از انواع سایت های فروشگاهی، نمایش محصول، شرکتی، شخصی و…. با امکانات مورد نظر خود دارد. گروه طراحی نگارچه با قدمت چندین ساله در خدمات سایت از جمله طراحی سایت انتخاب هوشمندانه ای برای داشتن وب سایتی کارآمد با پشتیبانی همه روزه و مدیریت آسان می باشد.

طراحی سایت، گروه طراحی نگارچه
مدیریت سایت

مدیریت سایت:

یک وب پس از طراحی نیاز به مدیریت قسمت های مختلف خود دارد. وب سایت های شرکتی نیاز به مدیریت محتوای متنی و تصویری دارند. همچنین قسمت هایی از سایت ممکن است نیاز به مدیریت پرسش و پاسخ های رایج مشتریان داشته باشد. در یک سایت فروشگاهی محصولات جدید باید به تدریج اضافه شوند، قیمت محصولات بروز شود و سفارش مشتریان در دست بررسی قرار گیرد. تیم نگارچه کارشناسانی متخصص در امر مدیریت سایت دارد که با توجه به نیاز شما آماده مشاوره و ارائه انواع خدمات مدیریت سایت می باشند.

سئو و بهینه سازی سایت:

پس از طراحی و افزودن مطالب وب سایت نیاز به بهینه سازی محتوای سایت برای موتورهای جستجوگر دارید. سئو و بهینه سازی جنبه های زیادی دارد و باعث می شود مطالب شما توسط موتورهای جستگوگر در نتایج بهتری قرار گیرد. از آنجایی که همه ی افراد به دنبال یافتن راهی هستند تا در نتایج جستجو بهتر ظاهر شوند بین دارندگان کسب و کارهای مختلف رقابت سختی برسر جایگاه قرارگیری سایت در موتورای جستجوگر به خصوص گوگل وجود دارد. به همین خاطر برای رسیدن به این مهم نیاز به افرادی متخصص در حوزه سئو دارید. در نگارچه متخصصین سئوی ماهری را گرد هم آورده ایم تا شما را برای رسیدن به کسب و کاری بزرگ یاری کنیم.

خدمات سایت،سئو و بهینه سازی رتبه سایت

تبلیغات گوگل:

به دلیل رقابت سخت بر سر داشتن جایگاهی بالاتر، گوگل راهکاری اندیشیده تا افراد فاقد دانش سئو و یا سرمایه داران و همچنین افرادی که تحمل و یا فرصت کافی برای رسیدن جایگاه بالاتر در گوگل را ندارند با پرداخت هزینه بتوانند به جایگاه بالاتر در نتایج جستجو ظاهر شوند. البته از جایی که مدیریت هزینه و کلمات کلیدی نیز به دانش نیاز دارد بهتر است مدیریت تبلیغات گوگل خود را به شخصی متخصص بسپارید تا کلمات کلیدی، نحوه نمایش در گوگل و هزینه ها را بهترین شیوه مدیریت کند. در تیم نگارچه متخصصین خبره ای در این حرفه را گرد هم آورده ایم تا علاوه بر پایین آوردن هزینه جایگاه وب سایت شما را در نتایج جستجوی کلمه مورد نظر به بهترین شیوه مدیریت کنیم.

افزایش رتبه سایت در گوگل
X