معروف ترین سایت های وردپرسی دنیا

معروف ترین سایت های وردپرسی دنیا

اتاق خبر فیسبوک

وب سایت اتاق خبر فیسبوک

فیسبوک در سال ۲۰۰۴ میلادی توسط مارک زاکربرگ و دوستانش ساخته شد و به یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی زمان خودش تبدیل شد. در سال های اخیر استفاده ایرانیها از فیسبوک کمتر شده اما در خارج از کشور هنوز هم طرفداران بسیاری دارد و یکی از معروفترین وب سایت های وردپرسی خارجی می باشد.

والت دیزنی

وب سایت شرکت والت دیزنی

از دیگر وب سایت های وردپرسی خارجی معروف والت دیزنی می باشد. همه ما با کارتن ها و انیمیشن های جذاب شرکت والت دیزنی خاطره داریم. این شرکت معروفترین کمپانی رسانه ای در جهان است که در سال ۱۹۲۳ تاسیس گردیده است.

مرسدس بنز

وب سایت شرکت مرسدس بنز

مرسدس بنز یکی از معروفترین شرکت های خودروسازی آلمان است که نه تنها در آلمان بلکه در سراسر دنیا طرفدار دارد. وب سایت شرکت مرسدس بنز یکی از معروف ترین سایت های وردپرسی دنیا می باشد.

سوئد

وب سایت رسمی کشور سوئد

یکی از معروفترین سایت های وردپرسی خارجی سایت رسمی کشور سوئد است. در این وبسایت اخبار و اطلاعیه های دولتی، اخبار هواشناسی، اقتصادی و… قرار دارد.

وب سایت شرکت ناسا

وبلاگ ناسا

نام شرکت ناسا را بسیار در اخبار و روزنامه ها شنیده ایم. فعالیت شرکت ناسا در زمینه هوا و فضا می باشد. وبلاگ این شرکت بزرگ با وردپرس ساخته شده است.

همانطور که می بینیم بسیاری از سایت های وردپرسی خارجی مربوط به شرکت های بزرگ هستند. این نشان می دهد که سیستم مدیریت محتوای وردپرس تا چه اندازه بزرگ و کامل است. در حال حاضر وردپرس محبوبیت زیادی پیدا کرده و تعداد وب سایت هایی که با وردپرس ساخته می شود با سرعت زیادی رو به افزایش است. این موضوع باعث شده که بسیاری شرکت ها سفارش طراحی سایت خود را با وردپرس بدهند. چرا که کار کردن با وردپرس بسیار راحت و لذت بخش است، به راحتی قابل ارتقا می باشد و امنیت مطلوبی دارد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button