طراحی سایت
سفارش طراحي سايت
مقالات آموزشي طراحي سايت

طراحی سایت

اهمیت طراحی وب سایت

در دنیای تجارت نوین وب سایت ها شعبه دیگر کسب و کار شما در دنیای مجازی هستند. بسیارزی از مشاغل از کاهش مشتری ناراضی هستند و از کسب و کارهای اینترنتی با سرعت رشد می کنند. بنابراین اهمیت طراحی وب سایت بر کسی پوشیده نیست.

تاثیر طراحی سایت حرفه ای بر فروش

در دنیای مجازی، وب سایت ویترین کار شماست. هرچه ویترین کارتان جذاب تر باشد مشتریان بیشتری خواهید داشت. طراحی سایت حرفه ای میتواند شما را بزرگتر نشان دهد. تجربه ثابت کرده بسیاری از بازدیدکنندگان به وب سایت های بی کیفیت اعتماد ندارند.

قبل از سفارش طراحی سایت اهداف خود را مشخص کنید

دسته بندی کالاها و خدمات خود را مشخص کنید. تنها خود شما می دانید که از سایت چه می خواهید. قطعاً می دانید که تمایل دارید کدام محصولات خود را به فروش بیشتری برسانید و کدامیک از دسته بندی های کار شما مهمتر از بقیه هستند. دیدن نوع طراحی وبسایت رقبا می تواند به شما ایده های بهتری درباه کارتان بدهد. پس از اینکه اهداف و چشم اندازهای کارتان را مشخص کردید سفارش طراحی سایت بدهید.

تعرفه طراحي سايت
نمونه کار طرحی سایت نگارچه

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای پیدا کنید

یک شرکت معتبر انتخاب کنید. قبل از اینکه به قرارداد طراحی اقدام کنید از شرکت یا فرد انتخاب شده نمونه کار بخواهید و با دقت پروژه های قبلی را ارزیابی کنید. یک شرکت یا طراح موفق کار بی کیفیت ارائه نمی کند. سپس اسنراتژی ها و اهداف کاری خود و همچنین شرح کامل فعالیت خود را برای طراح توضیح دهید تا پروژه شما را به درستی و در راستای اهدافتان طراحی و اجرا کند.

پس از طراحی وبسایت باید آن را مدیریت کنید

طراحی وبسایت آخرین مرحله کاری شما نیست و تازه فاز دیگری از پروژه آغاز میشود. طراحی سایت حرفه ای بسیار مهم است اما اگر پس از طراحی هیچ کاری انجام ندهید با شکست روبرو خواهید شد. مدیریت سایت بسیار مهم است. باید محتوای خود را به روز کنید. به طور مثال اگر سایت شما مربوط به شرکت است پروژه های جدید و اطلاعیه های جدید بگذارید یا اگر فروشگاه اینترنتی دارید روزانه تغییرات قیمت و کالاهای جدید را وارد وبسایت خود کنید.

Call Now Button
X