طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت:

امروزه به دلیل رشد روزافزون علم و فن آوری و تجارت آنلاین وب سایت ها اهمیت بسیاری یافته اند. بسیاری افراد پس از تماس با شما یا پس از شنیدن نام شما شروع به جستجوی وب سایت می کنند. چرا که در وب سایت می توانند توضیحات کاملی از سابقه فعالیت شما، پروژه ها، شرح خدمات یا کالاهایی که عرضه می کنید پیدا کنند. بسیاری شرکت های بزرگ به دلیل نداشتن وب سایت یا داشتن وب سایتی سطح پایین از دور رقابت خارج شده اند و همچنین کسب و کارهای کوچکی را می بینیم که با داشتن سایت حرفه ای روز بروز بزرگتر می شوند.

طراحی سایت

طراحی وب سایت برای موبایل:

طبق آمار جهانی بیشتر افراد با تلفن همراه به گشت و گذار اینترنتی می پردازند. پس ضروری است که وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنیم که مشاهده ی آن در موبایل بسیار زیبا و جذاب باشد و سرعت مناسبی داشته باشد تا کاربران به راحتی با مطالب وب سایت ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت، گروه طراحی نگارچه

ویژگی وب سایت های نگارچه:

گرافیک بسیار حرفه ای: 

گرافیک از تاثیرگذارترین عوامل در جذب بازدیدکنندگان سایت می باشد. به همین دلیل بر آن شدیم تا تیمی حرفه ای از گرافیست های کاربلد را گردآوریم تا گرافیک مناسب، تاثیرگذار و جذابی را برای وب سایت های مختلف مشتریان محترم تولید کنیم.

سرعت لود بالا:

وب سایتی که سرعت لود پایینی داشته باشد از نظر بازدیدکنندگان نامطلوب خواهد بود. پس برای جذب مخاطب باید در طراحی سایت همه عوانل را بهینه کنیم تا بازدیدکنندگان به راحتی بتوانند به قسمت های مختلف سایت دسترسی پیدا کنند.

پشتیبانی حرفه ای:

تیم پشتیبانی نگارچه همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان یا راهنمایی در جهت استفاده از وب سایت می باشد. همه روزه از طریق مراجعه حضوری، تلفن و یا ایمیل آماده ارائه خدمت به شما هستیم. تماس با نگارچه

X