خدمات سایت نگارچه

به مجموعه خدماتی که برای ساخت و ارتقای یک وبسایت انجام می گیرد خدمات سایت گفته می شود. از آنجایی که رشد کسب و کارهای آنلاین بسیار زیاد شده است گستردگی خدمات سایت نیز افزایش یافته است.  بسیاری شرکت ها نیز که به شکل حضوری و سنتی با مشتریان در ارتباط هستند به حوزه آنلاین روی آورده اند. در واقع وب سایت باعث شده اند تا شرکت های سنتی نیز مشتریان بیشتری پیدا کنند. خدمات وب سایت بسیار گسترده و فراوان هستند. همچنین با سرعت زیادی به جزئیات خدمات آنها افزوده می شود. با توجه به نوع کسب و کار و ساختار وب سایت، خدمات سایت نیز متفاوت می شوند. طراحی سایت، سئو و بهینه سازی، رفع ایراد سایت، مدیریت سایت و… تنها چند مورد از خدمات سایت هستند. در ادامه هر مورد را به دقت مورد بررسی قرار می دهیم.

طراحی سایت

خدمات سایت | طراحی سایت

طراحی سایت یکی از مهم ترین شاخه ها در خدمات سایت محسوب می شود. شروع کار در این زمینه به طور معمول با طراحی سایت شروع می شود. این مرحله بسیار مهم و حیاتی است. چرا که پایه و اساس کار را شامل می شود. اگر وب سایتی که طراحی می شود استانداردهای روز دنیا را در زمینه کدنویسی نداشته باشد بسیار فاجعه بار خواهد بود. زیرا در آینده اگر قرار باشد شیوه ساختارها عوض شود ممکن است بسیاری از زحمات از بین برود.

طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی مهم ترین دسته های طراحی سایت محسوب می شوند. ممکن است پروژه شما هم یکی از این دو مورد باشد. البته دسته های دیگری نیز وجود دارد. توصیه می شود در مورد شرکت های ارائه دهنده خدمات سایت تحقیق کنید. برای این موضوع زمان و هزینه صرف کنید. تا در آینده نیازی به دوباره کاری نباشد. کیفیت باید مهم ترین عامل انتخاب شما باشد. اگر بودجه کافی برای این کار دارید آن را هزینه پایه ریزی وبسایت کنید. اما مواظب باشید تا هزینه شما هدر نرود.

از شرکت های مختلف بخواهید تا تعداد زیادی نمونه کار طراحی سایت به شما ارائه کنند. با بررسی آنها به کیفیت کار گرافیکی، استانداردهای چیدمان و… پی خواهید برد. سپس از بین این شرکت ها مناسب ترین آنها را با شرایط خود انتخاب نمایید.

سئو

سئو | خدمات سایت

یکی از خدمات سایت حرفه ای سئو و بهینه سازی وب سایت است. واژه سئو این روزها زیاد به گوش می خورد. اگر به تحلیل این واژه بپردازیم به استانداردهایی می رسیم. سئو به معنای بهینه بودن وب سایت از نظر موتور های جستجوگر است. هرچه وب سایت بهینه تر و کامل تر باشد رتبه بهتری خواهد داشت.

امروزه دیگر تعداد وب سایت ها بسیار زیاد شده است. بسیاری اشخاص چندین وب سایت گوناگون در زمینه های متنوع دارند. زیرا به راحتی می توانند از طریق آن کسب درآمد کنند. اما چیزی که مهم است این است که شما کجای نتیجه جستجو هستید. دیگر برای پیدا کردن شماره تلفن و یافتن کالای مورد نظر گوگل به کمک ما آمده است. بدیهی است که هرچه رتبه بهتری در گوگل داشته باشید احتمال اینکه مشتری به شما سری بزند بیشتر است. مانند این است که شما یک مغازه خریده اید. اگر مغازه کیلومتر ها دورتر از جایی باشد که مردم گذر می کنند فروشی نخواهید داشت.

سئو یکی از حرفه ای ترین خدمات سایت است. امروزه رقابت بر سر سئوی حرفه ای تر بسیار زیاد و شدید شده است. بدیهی است که اگر هنگام جستجو وب سایت شما در نتیجه های بالا نباشد نمی توانید به فروش بالا برسید. رقابت بر سر جایگاه مهم ترین عامل پیشرفت و گشترش بسیاری کسب و کارها می باشد. بسیاری از شرکت های سنتی قدیمی که تنها از طریق مشتریان حضوری کسب درآمد می کردند موفق شدند به فروش بالا برسند. در واقع وب سایت و سئو مهم ترین عامل رشد سرمایه آنها بوده است.

تبیغات کلیکی گوگل

خدمات سایت و تبلیغات گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل تبلیغاتی است که گوگل بایت آنها از شما هزینه ای دریافت می کند. به این صورت که شما به گوگل هزینه ای می پردازید و گوگل نیز شما در نتیجه بالایی قرار می دهد. سپس به ازای هر کلیکی که روی لینک سایت شما انجام شود از پول شما کم می شود. مانند این است که شما سیمکارت خود را شارژ می کنید و پس از هر مکالمه از حساب شما کسر می گردد. در تبلیغات کلیکی گوگل نیز روال کار به همین صورت است. حسابی برای شما ایجاد می شود و با توجه به بودجه شما شارژ می گردد. سپس اعلام می کنید که در چه کلمه ای تمایل دارید در صدر نتایج باشید. گوگل نیز رتبه شما را افزایش می دهد. مقداری که بابت هر کلیک از حساب شما کم می شود با توجه به ملاک هایی متفاوت خواهد بود. به طور مثال ممکن است یک کلمه رقابت زیادی داشته باشد. یعنی کلیک های زیادی در مورد آن کلمه انجام می شود. همچنین سایت هایی که در این زمینه کار می کنند ممکن است قوی باشند. در این صورت به ازای هر کلیک هزینه بیشتری از شما کسر خواهد شد.

گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت | خدمات سایت

گرافیک وب سایت یک موضوع بسیار جذاب و هیجان انگیز است. وب سایت های حرفه ای برای محصولات و خدمات مهم خود از طراحی گرافیک جذاب استفاده می کنند. اگر اسسایت شما گرافیک خیره کننده و جالب نداشته باشد هر چقدر هم امکانات داشته باشد موفق نخواهید بود. این موضوع برای شرکت های بزرگ و فروشگاه های اینترنتی حیاتی است.

گرافیک وب سایت با دیگر طراحی ها تفاوت دارد. یک گرافیست که در این عرصه کار می کند باید با اصول بهینه سازی آشنا باشد. همچنین باید با استانداردهای طراحی سایت در زمینه تصاویر آشنایی کامل داشته باشد. یک شرکت ارائه دهنده خدمات سایت باید یک گرافیست ایده پرداز داشته باشد. این مورد را هنگام بررسی نمونه کار طراحی سایت این شرکت ها ارزیابی کنید.

طراحی حرفه ای گرافیک وب سایت پس از طراحی سایت و قبل از پروژه سئو باید انجام گیرد. به این دلیل که گرافیک بر جذب مخاطب اثر بسیار زیادی دارد. سئو نیز باعث ورود به سایت بوده. اما اگر از سایت ما لذت نبرد می تواند خارج شود. این مطلب برای تجارت آنلاین بسیار مهم است. متاسفانه بسیاری اشخاص این مطلب مهم را نادیده می گیرند و سریعا به سئو می پردازند. این باعث شکست آنها خواهد شد.

پیشنهاد می شود از گرافیستی استفاده کنید که خلاق و ایده پرداز باشد. ممکن است وب سایت شما محصولاتی صنعتی عرضه کند که جذابیت ظاهری نداشته باشند. اما یک گرافیست حرفه ای می تواند از همین تصاویر خشک و معمولی بنرهای گرافیکی خلاقانه ای بسازد. یک گرافیست حرفه ای از دیگر وب سایت ها تقلید نمی کند. همچنین در طراحی های خود بسیار نوآوری و خلاقیت ایجاد می کند. اهمیت به انتخاب رنگ نیز بسیار اهمیت می دهد. اگر گرافیست شما حرفه ای باشد در انتخاب رنگ نیز دقت می کند. چرا که رنگ بندی مناسب برای یک سایت صنعتی خاص خودش است. همچنین رنگ استاندارد سایت فروشگاهی می تواند متفاوت باشد.

ورود محتوا

ورود محتوا یکی از خدمات سایت

ورود محتوا یکی از قسمت های مهم برای تکمیل وبسایت شما می باشد. هنگامی که خانه ای ساخته می شود باید برای آن وسیله تهیه شود. وب سایت نیز همین طور است. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، باید وب سایت شما کامل باشد. اگر در حال اجرای یک پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی هستید می دانید که باید تمام محصولات در سایت بارگزاری شوند. اگر یک سایت شرکتی دارید باید پروژه ها، شیوه های کاری و… در وبسایت قرار بگیرد.

پیشنهاد میشود اگر در آینده قصد افزایش رتبه وب سایت را دارید به این قسمت توجه کنید. اگر محتوا با اصول سئو وارد سایت شوند به پیشرفت رتبه شما بسیار کمک می شود. تصاویر محصولات، توضیحات و… باید با یک اصول استاندارد وارد شوند. اگر شرکت ارائه دهنده خدمات سایت به شما این اصول را رعایت می کند ورود محتوا را به او بسپارید. چون بعضی شرکت ها در پروژه های سئو تنها این اصول را رعایت می کنند.

اگر محتوای شما از وب سایت های دیگر استخراج شده است نباید به همان شکل وارد سایت شوند. بلکه باید تغییراتی در آنها صورت گیرد. همچنین ممکن است استاندارد نباشد. اگر کارشناس تولید محتوا این کار را برای شما انجام دهد در این مورد دقت خواهد کرد. همچنین اگر محتوای سایت شما توسط خودتان نوشته شده ممکن است به ویرایش هایی نیاز داشته باشد. 

ورود محتوا در بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات سایت وجود است. ورود محتوا می تواند ساده و یا با اصول سئو باشد. اگر شما چیزی در مورد سئو نگویید ممکن است ورود محتوا بدون سئو بیس کردن انجام شود. در این صورت پس از تکمیل همه محتوا باید سئو بیس و سپس حرفه ای انجام گیرد. 

ورود محتوا بدون ریزه کاری های سئو هزینه کمتری دارد. همچنین با سرعت بیشتری انجام می شود. طبیعی است که ورود محتوای سئوبیس قدری کندتر است. اما اگر قصد دارید به یک برند بزرگ تبدیل شوید از همان ابتدا کامل و صحیح پیش بروید. در این صورت نیازی نیست دوباره به عقب برگردید.

تولید محتوا

تولید محتوا

یکی از خدمات سایت حرفه ای که به تازگی بسیار مرسوم شده است تولید محتوای یونیک می باشد. تولید محتوا یک موضوع بسیار مهم برای بسیاری از وب سایت هاست. برای کسانی که قصد پیشرفت و گسترش خدماتشان را دارند تولید محتوا یک ضرورت است. اعم از این که وب سایت شما متعلق به یک شرکت است یا یک فروشگاه به تولید محتوا نیاز دارید. محتوا با توجه به حرفه و تخصص شما متفاوت است. همچنین با توجه به نوع وبسایت می تواند به شکل های مختلفی تولید شود.

ممکن است بخشی از محتوای شما تصویر باشد. اگر وب سایت شما فروشگاه است تصویر محصولات حیاتی هستند. ممکن است به عکاسی صنعتی نیاز داشته باشید. محصولات شما باید با استانداردهایی تصویر برداری شوند. سپس یک گرافیست سایت باید تصاویر را ویرایش نماید. همچنین استانداردهای سایت را رعایت نماید.

تولید محتوا به شکل مقالات آموزشی به هدف بهبود رتبه سایت شما بسیار مهم و ارزشمند است. این مقالات باید با توجه به اصول سئو نوشته شوند و مرتبط یا حوزه کاری شما باشند. بستگی به میزان کوتاهی و بلندی مقاله و تخصصی و عمومی بودن آن میزان هزینه میتواند متفاوت باشد. هرچه مقاله شما جدید تر باشد بهتر است. در واقع مقاله و مطلب باید برای مخاطب سایت جذاب و بروز باشد. نباید در آن کپی محتوا باشد. همچنین باید در آن از متن و تصویر استفاده شود. البته ویدئو نیز می تواند بر جذابیت آن بیفزاید.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی | خدمات سایت

این روزها اصطلاح عکاسی صنعتی از گوشه و کنار زیاد به گوش می رسد. عکاسی صنعتی نوعی عکاسی است که برای مقاصد تجاری و در حوزه تبلیغات استفاده می شود. عکاسی صنعتی باید حرفه ای و دقیق باشد. به طور معمول تصاویری که در وب سایت قرار داده می شود عکاسی صنعتی شده اند. عکاسی صنعتی اغلب توسط عکاسان حرفه ای و عکاسی های خیلی پیشرفته انجام می شود. زیرا تجهیزاتی مدرن نیاز دارد.

بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات سایت نیز از عکاسان حرفه ای برای تصویر برداری از محصولات یک فروشگاه اینترنتی استفاده می شود. اگر عکاس توسط یک شرکت خدمات سایت معرفی شود با برخی اصول عکاسی برای وب سایت آشنا است. همچنین با طراح سایت در ارتباط است و می داند که چه تصاویری برای وب سایت مناسب است. سپس در راستای اهداف وب سایت و سبک طراحی شروع به عکاسی می کند.

به طور معمول برای فروشگاه های اینترنتی عکس های زیادی از محصولات گرفته می شود. تمام تصاویر با یک سبک گرفته می شوند. برای هر محصول تصاویر زیادی نیاز است. زیرا بازدید کننده سایت باید بتواند تصاویر مختلفی از محصول را در زوایای مختلف تهیه کند.

مدیریت سایت

خدمات سایت | مدیریت سایت

مدیریت سایت یکی از حرفه ای ترین خدمات سایت می باشد. بسته به نوع سایت شما برای مدیریت سایت پنل های مختلفی وجود دارد. به طور کلی بیشتر وب سایت ها یا فروشگاهی هستند یا شرکتی.

وب سایت شرکت شامل صفحات، نمونه کارها و توضیحات خدمات می شود. البته برخی وب سایت های شرکتی نیز محصولاتی دارند. ممکن است این محصولات قابل خریدن باشد و یا نباشد. در واقع در بسیاری وب سایت های شرکتی محصولات فقط قابل رویت هستند. مشتری برای استعلام قیمت باید تماس بگیرد. همچنین می تواند از چت آنلاین و امکانات دیگر استفاده نماید. وب سایت فروشگاهی نیز مشخص است. فروشگاه ها تعداد زیادی محصول دارند. محصولات ممکن است قیمت، توضیحات، مشخصات فنی، تصویر و… داشته باشد. یک وب سایت فروشگاهی قسمت های زیادی برای مدیریت سایت دارد.

مدیریت سایت شرکت مهم و ضروری می باشد. یکی از قسمت های مهم در این زمینه گرافیک شیک و حرفه ای است. سایت یک شرکت باید ترکیباتی رسمی و در عین حال جذاب داشته باشد. برای وب سایت های شرکتی بروز رسانی محصولات، درج مقالات، تولید محتوا، بروز رسانی نمونه کارها و پروژه ها و پاسخ به چت مشتریان و… می تواند مهم باشد.

مدیریت سایت فروشگاهی پیچیدگی های بیشتری دارد. چرا که در سایت های فروشگاهی دسته بندی هایی پر از محصول وجود دارد. بروزرسانی قیمت ها، تصاویر، بروز رسانی مطالب و بسیاری موارد دیگر برای مدیریت سایت فروشگاهی قابل توجه است. 

نکته ای که برای مدیریت سایت همه سایت ها چه شرکتی و چه فروشگاهی وجود دارد مدیریت رتبه می شود. این یعنی سئو. کمتر دیدم که شرکتی همه این موارد را با هم عرضه کنند. بسیاری شرکت های ارائه دهنده خدمات سایت سئو و گرافیک را در پکیج های مختلفی ارائه می دهند.

در نگارچه پکیجی کامل تحت عنوان مدیریت سایت+سئو ارائه کرده ایم. ماین یعنی تولید محتوا بر مبنای سئو انجام می گیرد، تصاویر سئو می شوند. مقالات با هدف ارتقای رتبه ایجاد می گردند و بسیاری موارد دیگر. این یعنی افزایش زمان، افزایش بازدهی و کاهش بسیار خوب هزینه ها.

آپدیت ساختار سایت

آپدیت ساختار سایت | خدمات سایت

شما هر چقدر هم حرفه ای عمل کنید باز هم امکانات جدیدی در راه است که از آن بی خبرید. امروز بهترین گوشی موبایل را می خرید اما فردا باز هم جدیدتر می آید. البته که ساختار کلی وب سایت و زبان های طراحی تغییری نمی کنند. فقط تکمیل تر می شود. به همین خاطر بروز رسانی هایی نیاز است. زیرا وب سایت شما از نظر ساختار و اسکلت بندی کلی باید به روز باشد. زبان های برنامه نویسی سمت سرور و همچنین ساختارهایی با آن طراحی سایت انجام می گیرد هر روز و هر ساعت در حال آپدیت هستند. سایت شما باید به گونه ای طراحی گردد که بتواند به نسخه های جدید این زبان ها بروز گردد.

به طور مثال امکانی مانند چت آنلاین بر روی وب سایت های قدیمی وجود نداشت. اما می توان به راحتی این آپشن را به سایت اضافه نمود. بسیاری امکانات دیگر مانند دوزبانه بودن، ثبت نام مشتریان و… را می توان به سایت اضافه کرد. البته در برخی موارد لازم است بعضی ساختارها اصلاح شود و یا تغییراتی بکند. طبیعی است که اگر به شرکت ارائه دهنده خدمات سایت خود درخواست اضافه کردن امکانات نمایید درخواست پرداخت هزینه ای می کند. چرا که سایت شما طبق قرارداد ساخته شده است. بروز رسانی ها ممکن است هزینه بر نباشند. اما ساخت قسمت های جدید به طراحی هایی نیاز دارد. به همین دلیل می تواند هزینه و زمان ببرد.

رفع ایراد سایت

رفع ایراد سایت | خدمات سایت

گاهی ممکن است در اثر زمان ایرادهایی در وب سایت دیده شود. بسیاری شرکت های ارائه دهنده خدمات سایت تیم تست و کنترل کیفیت دارند. وظیفه تیم تست این است که ایراد های احتمالی وب سایت را بررسی کند. این ایرادها در صورت مشاهده توسط طراحان برطرف می شود. اما گاهی پس از گذشت زمان مشکلات آشکار می شود. در این صورت باید هرچه سریع تر برطرف شود.

برخی طراحان نیز پنلی برای مدیریت محتوا و ساختار سایت در اختیار می گذارند. مدیر وبسایت می تواند اطلاعاتی در سایت ایجاد و یا مطلبی را تغییر دهد. در این موارد اگر این شخص اطلاعات حرفه ای در مورد طراحی سایت نداشته باشد ممکن است خرابکاری هایی انجام دهد. 

به هر حال ایرادها و مشکلات به وجود آمده باید سریع تر برطرف شود. بله وب سایت نیز گاهی نیاز به تعمیرات دارد! نیاز به دکتر و دارو دارد تا حالش خوب شود. ایرادهای به وجود آمده ممکن است باعث کند شدن سایت شود، لینک ها خراب شود، ظاهر سایت به هم بریزد و بسیاری موارد دیگر. هر کدام از این موارد اثر مخربی دارد. بد بودن ظاهر سایت از نظر بازدید کننده ناخوش آیند است. می تواند وب سایت را ترک کند. خراب شدن لینک ها روی رتبه سایت شما تاثیر منفی خواهند گذاشت و…

برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی تحت وب | خدمات سایت

ممکن است سایت شما نیاز به برنامه نویسی تحت وب داشته باشد. این مورد یکی از حرفه ای ترین خدمات سایت می باشد. به همین دلیل به مهارت ها و تسلط خیلی زیاد نیاز دارد. اگر شما با برنامه نویسی تسلط نداشته باشید باید این کار را به یک شرکت معتبر واگذار نمایید. برنامه ریزی تحت وب با برنامه نویسی کامپیوتر بسیار تفاوت دارد. در کامپیوتر برنامه ای روی سیستم نصب می شود. ولی در این سایت چنین چیزی نیست. بلکه در خود سایت پردازشی انجام می شود. 

زبان های مختلفی برای انجام یک پروژه برنامه نویسی تحت وب وجود دارد. به طور مثال برنامه نویسی تحت وب می تواند توسط زبان php یا java و یا بسیاری زبان های دیگر انجام گردد. با استفاده از برنامه نویسی تحت وب با توجه به نوع برنامه مورد نظر کد یا شبه کدهایی به آن زبان نوشته می شود. این کدها در سرور قرار می گیرند. هنگامی که کاربر می خواهد از این برنامه ها استفاده کند کافی است که به وب سایت شما مراجعه نماید. پس از اجرای برنامه در سایت شما، کدهایی که نوشته شده اند در سرور پردازش می شوند. سپس خروجی در یک صفحه وب و یا فرمت هایی مثل pdf به کاربر نشان داده می شود.

همانطور که گفته شد برنامه نویسی تحت وب یکی از خدمات سایت حرفه ای می باشد. البته برنامه نویسی تحت وب حتما نباید جزئی از خدمات سایت شما باشد. بلکه می تواند کل خدمات سایت شما باشد! یعنی کاربر تنها به این علت وارد سایت می شود که موردی برای او پردازش شود. برنامه نویسی تحت وب باید حرفه ای و با استاندارد های نوین روز برنامه نویسی انجام شود. استفاده از کدهای سنگین و روش های قدیمی برنامه نویسی می تواند کیفیت کار شما را بسیار خدشه دار کند. در تمام امور آنلاین سرعت حرف اول را می زند. برنامه نویسی تحت وب نیز باید با اصولی نوشته شود که سبک باشد تا بتواند به سرعت اجرا شود.

خدمات دامنه

دامنه

ارائه دامنه و پشتیبانی از بروز مشکلات احتمالی در این حیطه نیز یکی از خدمات سایت می باشد. بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات سایت حرفه ای دامنه های مختلف را نیز عرضه می کنند. خرید دامنه یکی از ابتدایی ترین کارهایی است که برای شروع کار وب سایت به آن نیاز دارید. به همین خاطر توصیه می شود در انتخاب آن دقت کنید.

انتخاب دامنه باتوجه به نام برند شما متفاوت است. به طور ممکن است نام سایت شما هادی باشد. همچنین ممکن است کالای رایانه ای عرضه کنید. نام دامنه می تواند hadico.com و یا rayahadi.com باشد. پیشنهاد می شود دامنه ای را انتخاب کنید که پسوند com و ir آن هر دو خالی باشد. زیرا ممکن است پس از پیشرفت شما، شخصی از نام تجاریتان سو استفاده کند.

بخشی ار انتخاب دامنه به سلیقه شما برمی گردد. بخشی دیگر نیز به نوع حرفه و نام تجاری. البته بهتر است به استانداردهای انتخاب دامنه نیز دقت کنید. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید از شرکت ارائه دهنده خدمات سایت خود راهنمایی بخواهید. تعداد کاراکترها استاندارد خاصی دارد. همچنین بهتر از علامت هایی استفاده نشود و… 

دامنه فارسی شده لغت انگلیسی Domain است. این کلمه در لغت به معنی گستره است. اما اگر به کاربرد آن بپردازیم درواقع آدرس وبسایت شماست. به طور مثال negarche.com یک دامنه است که سایت نگارچه در آن قرا گرفته است. negarche نام دامین و com پسوند آن است. در واقع negarche.com نام یک دامنه با پسوند بین المللی com است.

خدمات هاستینگ

هاست

ارائه هاست یکی از خدمات سایت است که در همان اول کار به آن نیاز دارید. به فضایی که وب سایت شما در آن بارگزاری می شود هاست می گویند. اگر به بیان ساده تر بگوییم اگر برای یک خانه در ابتدا باید زمینی خریداری شود، برای اجرای سایت نیز باید هاست خریداری گردد. با توجه به ساختاری که وب سایت شما با آن ساخته می شود می تواند هاست مورد نیاز شما متفاوت باشد. این که چه هاستی برای سایت شما مناسب است با توجه به نوع سایت شما فرق می کند. به طور مثال اگر در هاست قرار است فایل های مربوط به یک طراحی سایت شرکتی ساده قرار گیرد هاستی با حجم پایین نیز کفایت می کند. 

هاست ها در دو نوع لینوکس و ویندوز موجود هستند. هاست لینوکس نسبت به ویندوز بهتر است. همچنین از زبان برنامه نویسی php بهتر پشتیبانی می کند.

برای ارائه خدمات هاست در بسیاری از شرکت هایی که هاست عرضه می کنند سرورهای پیشرفته ای وجود دارد. این سرورها فضای مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می دهند. یک هاست می تواند با وب سرور خاصی به شما خدمات عرضه کند. هرچه وب سرور حرفه ای تر باشد سایت شما سریعتر بارگزاری خواهد شد. البته که سرعت سایت به ساختار طراحی سایت شما نیز بستگی دارد. اما هاست یکی از فاکتورهای مهم سرعت سایت می باشد. یکی از بهترین وب سرورها litespeed است. این وب سرور سرعت بالایی دارد.

هاست ها در انواع مختلف اشتراکی و مجازی وجود دارند. برای هاست های اشتراکی از تقسیم فضا استفاده می شود. در واقع در این هاست ها یک سرور به چندین سایت مختلف تعلق دارد. هر کدام از این سایت ها متفاوت هستند. همچنین می توانند فضای متفاوتی نسبت به دیگری داشته باشند.

هاست های مجازی مانند هاست ابری نیز وجود دارند. این هاست ها سرعت بالایی دارند. برای سایت های پر بازدید از این هاست ها استفاده می شود. چرا که سرعت و ترافیک بهتری دارند و در صورت مشاهده سایت توسط بازدیدکنندگان فراوان بهتر عمل می کنند.

خدمات سایت نگارچه

خدمات سایت نگارچه

در نگارچه تلاش کرده ایم تا خدمات سایت را با استانداردهای روز دنیا ارائه کنیم. خلاقیت و نوآوری یکی از ویژگی هایی است که باعث رضایت مشتریان بوده است. ارائه مشاوره های حرفه ای رایگان قبل از ارائه خدمات سایت به مشتریان عرضه می شود. 

بهترین سایت ممکن از نظر امکانات به مشتریان پیشنهاد می شود. پشتیبانی های فنی نیز پس از طراحی لحاظ می گردد. همچنین آموزش استفاده از سایت و بعضی نکات مهم برای مشتریان نگارچه انجام می شود. همه این امور برای این است که کیفت خدمات سایت را افزایش دهیم.

در نگارچه سئو و مدیریت را در یک پکیج ارائه کردیم. این مورد یکی از نوآوری های نگارچه بود که کیفیت را افزایش و هزینه مشتریان را بسیار کاهش داد. پکیج مدیریت و سئو یک پکیج اقتصادی و بسیار با کیفیت برای مشتریان می باشد. چرا که در این مجموعه تلاش کرده ایم تمامی مراحل از طراحی سایت، تغییرات، ورود محتوا و… با استاندرادهای سئو انجام گیرند. همچنین بسیاری شرکت های بزرگ به جای استخدام نیروهای متعدد برای گرافیک، سئو، ورود محتوا و… ندارند. تمامی این خدمات در پکیج مدیریت و سئو انجام می گیرد. به علاوه این که مدیر کسب و کار تنها با یک مدیر فنی در این خصوص طرف می شود. گزارش های مرتب نیز در این پکیج برای کارفرما ارسال می شود.

موارد دیگر خدمات سایت نیز مانند آپدیت و بروز رسانی محتوا، ساختار و… توسط نگارچه انجام می گیرد. بروز رسانی امکانات سایت، افرودن قابلیت های بیشتر و رفع مشکلات احتمالی وب سایت نیز برای مشتریان محترم انجام می شود.

قیمت خدمات سایت

تعرفه خدمات سایت با توجه به نوع آن و میزان حرفه ای بودن متفاوت می باشد. قیمت طراحی سایت از ۶۰۰ هزار تومان شروع می شود. سئو نیز برای وب سایت های مختلف متفاوت است. زیرا میزان سختی کلمه اثر گذار است. ولی سئو نیز از حدود ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان شروع می شود. برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها باما تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق چت آنلاین با کارشناسان نگارچه گفتگو کنید.

خدمات سایت , خدمات سایت حرفه ای , قیمت خدمات سایت , معرفی خدمات سایت , تعرفه خدمات سایت , خدمات سایت نگارچه , خدمات سایت و مدیریت سایت , لیست خدمات سایت , سفارش خدمات سایت , خدمات سایت گرافیکی , خدمات سایت آنلاین , خدمات سایت مدرن , ارائه خدمات سایت , خدمات سایت نوین , خدمات سایت و سئو , خدمات سایت در تهران

Call Now Button