Chat with us, powered by LiveChat
طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

پایه

ریسپانسیو
سرعت بالا
طراحی گرافیکی مدرن
صفحات درباره ما، تماس با ما و سایر صفحات سایت با طراحی پایه
منوی آبشاری
و بسیاری امکانات دیگر

طراحی سایت شرکتی

حرفه ای

ریسپانسیو
سرعت بالا
طراحی گرافیکی حرفه ای
صفحات درباره ما، تماس با ما و سایر صفحات سایت با طراحی حرفه ای
مگامنوی حرفه ای
منوی اختصاصی موبایل
و بسیاری امکانات دیگر

طراحی سایت شرکتی

حرفه ای + سئو پایه

ریسپانسیو
سرعت بالا
طراحی گرافیکی حرفه ای
صفحات درباره ما، تماس با ما و سایر صفحات سایت با طراحی حرفه ای
مگامنوی حرفه ای
منوی اختصاصی موبایل
سئوی پایه تمام صفحات
و بسیاری امکانات دیگر

طراحی سایت شرکتی

اختصاصی + سئو پایه

ریسپانسیو
سرعت بالا
طراحی کل سایت با ساختار انحصاری و کاملا اختصاصی
منوی حرفه ای
افکت های ویژه
طراحی خلاقانه و ایده پردازی شده
امکانات بسیار ویژه
سئوی پایه تمام صفحات سایت
گرافیک اختصاصی و بسیار زیبا

طراحی سایت شرکتی یکی از مهم ترین انواع طراحی سایت محسوب می شود. این نوع طراحی برای شرکت ها، مجموعه ها، ارگان ها و… انجام می گیرد. طراحی سایت شرکتی تنها یک مفهوم کلی است که می تواند به شکل های مختلفی انجام گیرد. در مفهوم عام طراحی سایت شرکتی به نوعی از طراحی سایت می گویند که شامل صفحات مختلف و فرم های عمومی باشد. در بیشتر این وب سایت ها فروش آنلاین وجود ندارد. البته که در موارد خاص امکان پیاده سازی قابلیت فروش آنلاین نیز وجود دارد. از آنجا که این طراحی بیشتر توسط شرکت ها سفارش داده می شود به طراحی سایت شرکتی معروف شده است. طراحی سایت شرکتی می تواند برای یک شرکت کوچک با امکانات ساده و یا برای یک مجموعه بزرگ با امکانات حرفه ای و یا حتی اختصاصی انجام گیرد.

طراحی سایت شرکت

پرسش های رایج

پیاده سازی طراحی سایت شرکتی دوزبانه به چه صورت است؟

طراحی سایت شرکتی با قابلیت ترجمه آنلاین یکی از امکانات حرفه ای سایت های امروزی است. این قابلیت به شکل های مختلفی پیاده سازی می شود. نوع پیاده سازی کاملا با توجه به سیاست های کاری شما بستگی دارد. به طور مثال اهمیت و اولویت یکی از زبان ها و یا این که آیا قرار است در ادامه در همه زبان ها رتبه خوبی داشته باشید می تواند مدل پیاده سازی را تعیین کند. طراحی سایت شرکتی دو زبانه برای مجموعه هایی که اولویتی برای فروش به سایر کشورها ندارند به شکل ترجمه اتوماتیک نیز میسر خواهد بود. برای مشاوره بهتر در مورد آشنایی با بهترین مدل پیاده سازی طراحی سایت شرکتی دوزبانه برای مجموعه خودتان با کارشناسان نگارچه از طریق چت آنلاین و یا شماره های ۶۶۸۴۵۵۲۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

طراحی سایت شرکتی چه مدتی طول می کشد؟

یکی از مهم ترین مواردی که در تعیین مدت تحویل پروژه های طراحی سایت شرکتی توجه می شود نوع امکانات درخواستی شما و پیچیدگی های طراحی می باشد. بدیهی است که طراحی سایت شرکتی ساده در مدت زمان کمتری انجام خواهد گرفت. مورد دیگری که می تواند طراحی سایت شرکتی شما را طولانی تر و یا بسیار کوتاه تر کند آماده بودن اطلاعات شما برای درج در سایت می باشد. اطلاعات شما با فرمت خاصی توسط طراح سایت باید آماده گردد. طراحی سایت شرکتی ساده ممکن است حدود ۲ هفته تا یک ماه زمان ببرد.

شما طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو هم انجام می دهید؟

تمام وب سایت هایی که توسط نگارچه طراحی و پیاده سازی می شوند ریسپانسیو هستند. لازم به پرداخت هزینه جداگانه برای ریسپانسیو بودن سایت خود ندارید. ساختارهای استاندارد طراحی سایت ریسپانسیو در همه نمونه کارهای قبلی قابل مشاهده است.

اگر پلن های طراحی سایت شرکتی پایه را انتخاب کنم در ادامه می توانم آن را ارتقا دهم؟

بله. قابلیت ارتقا در همه پلن های طراحی سایت شرکتی نگارچه وجود دارد. شما می توانید با هزینه کمتری و در مدت کوتاهی با پلن طراحی سایت شرکتی پایه کار خود را شروع کنید. در ادامه نیز قابلیت هایی را به سایت خود اضافه کنید. البته که طراحی قابلیت ها مشمول پرداخت هزینه خواهد بود.

آیا طراحی سایت شرکتی فقط برای شرکت هایی که ثبت شده اند انجام می شود؟ من ثبت شرکت نکرده ام و مجوزی ندارم.

خیر. طراحی سایت شرکتی ربطی به مجوز های شما و اینکه ثبت شرکت کرده اید یا خیر ندارد. طراحی سایت شرکتی تنها یک تعریف کلی است. به این مفهوم که وب سایت شما امکانات شبیه وب سایت یک شرکت را داشته باشد. به طور مثال صفحات خدمات، فرم های تماس و بسیاری موارد دیگر.

من شرکت دارم اما تا الان وب سایت نداشتم. آیا با طراحی سایت شرکتی مالیات به من تعلق می گیرد؟

خیر. خوشبختانه مالیاتی به شما تعلق نمی گیرد. اگر تا کنون وب سایت نداشتید پیشنهاد می شود زودتر اقدام کنید. چرا که بسیاری شرکت های بزرگ هم تنها به علت اینکه در عرصه تجاری آنلاین حضور نداشتند حذف شدند و رقیبان آنها روز به روز بزرگ تر شدند.

آیا پس از طراحی سایت شرکتی امکان تغییر نوشته ها وجود دارد؟

بله. در صورت انتخاب پلن های حرفه ای پنلی به شما داده می شود که از طریق آن بتوانید صفحات را تغییر دهید. همچنین می توانید از طراح سایت خود بخواهید این کار را برای شما انجام دهد.

قرارداد طراحی سایت شرکتی شما به چه شکل است؟

قرارداد طراحی سایت شرکتی در دونسخه تنظیم می گردد. یک نسخه برای کارفرما و یک نسخه برای کارگزار می باشد. در این قرارداد شرح کلی پروژه با مشخصات کامل درج می گردد. همچنین نحوه تسویه و بسیاری موارد دیگر در این قرارداد مشخص شده است.

آیا پس از طراحی سایت شرکتی خدمات پشتیبانی عرضه می شود؟

بله وب سایت شما به مدت ۶ ماه گارانتی می شود. به این معنی که اگر وب سایت مشکلی پیدا کند طراح سایت شما آن را برطرف می کند. همچنین اگر برای ورود اطلاعات و موارد دیگر نیاز به آموزشی باشد شما را راهنمایی می کنند. پس از مدت ۶ ماه نیز می توانید در صورت نیاز پشتیبانی را تمدید نمایید.

آیا امکان طراحی سایت شرکتی در چند روز وجود دارد؟ 

بله شما می توانید درخواست طراحی سایت فوری دهید. به این ترتیب کارشناسان زیادی روی پروژه طراحی سایت شما کار می کنند تا با سرعت بیشتری انجام گردد. در این خصوص بهتر است با کارشناسان نگارچه از طریق چت آنلاین و یا شماره ۶۶۸۴۵۵۲۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

آیا می توانم همزمان با سفارش طراحی سایت شرکتی سئو را نیز شروع کنم؟

بله. امکان شروع پروژه سئو به طور موازی و همزمان با طراحی سایت وجود دارد. اما توصیه می شود که سئو پس از اتمام طراحی انجام گیرد. برای شروع حرفه ای تر می توانید پلن طراحی سایت شرکتی که با استاندارد سئو انجام می گیرد را انتخاب نمایید. در این پلن تمام استانداردهای سئو در پروژه انجام می گیرد. در این صورت دیگر پس از اتمام طراحی نیازی به سئو بیس کردن سایت ندارید و سئوی شما با سرعت بالایی پیش می رود.

آیا امکان اضافه کردن نمونه کارها در طراحی سایت شرکتی وجود دارد؟ به روز رسانی آن به چه صورت است؟

بله. صفحه نمونه کارها یکی از مهم ترین صفحات در طراحی سایت شرکتی می باشد. وجود این صفحه به جذب مشتری شما بسیار اهمیت دارد. در پلن های طراحی سایت شرکتی نگارچه چند نمونه کار نیز به صورت رایگان برای شما درج می گردد. مابقی را می توانید به کمک آموزشی که پس از طراحی سایت به شما داده می شود خودتان نیز وارد نمایید.

سفارش یک طراحی سایت شرکتی ساده دارم که چند فرم تماس با ما دارد. این سوال برای من پیش آمد که برای چک کردن پیام های ارسال شده حتما باید وارد پنل سایت شوم؟ چون خیلی فرصت ندارم.

خیر. برای مشاهده پیام هایی که بازدیدکنندگان ارسال می کنند راه های مختلفی وجود دارد. به طور مثال این که پیام ارسال شده به ایمیل شما فرستاده می شود. در این صورت با چک کردن ایمیل خود می توانید به پیام ارسال شده پاسخ دهید. همچنین می توانید پنل پیامک خریداری کنید. در هنگام طراحی نیز قید بفرمایید که می خواهید پیام های فرم ها نیز برای شما به صورت پیامکی ارسال گردد.

چند مورد از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی 

طراحی سایت شرکتی برای کیان تجهیز طب

پیاده سازی پروژه طراحی، مدیریت و سئو یکی از نمونه کارهای موفق نگارچه می باشد. کیان تجهیز طب یک شرکت بزرگ در زمینه عرضه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در ایران می باشد. وب سایت این شرکت از نوع طراحی سایت شرکتی می باشد. البته که این وب سایت در دوره مدیریت حرفه ای ارتقای زیادی پیدا کرده است. طراحی سایت شرکتی برای کیان تجهیز طب در ابتدا بسیار پایه ای انجام گرفت. در ادامه قابلیت هایی برای نمایش محصول در این وبسایت قرار داده شد. طراحی سایت شرکتی برای این مجموعه با استانداردهای سئو انجام گرفت. به همین دلیل شاهد ارتقای رتبه بسیاری از محصولات در مدت کوتاهی پس از شروع پروژه سئو و بهینه سازی بودیم.

طراحی سایت شرکتی برای شرکت کیان تجهیز طب با طراحی گرافیکی کاملا اختصاصی انجام گرفت. حتی شاهد افزایش فروش حتی قبل از شروع پروژه سئو بودیم! ایده پردازی ها و خلاقیت های زیادی به مرور باعث رشد طراحی سایت شرکت کیان تجهیز بوده و هست.

طراحی سایت شرکتی برای پمپ سازی ساجدی

پروژه پمپ سازی ساجدی نیز از نوع طراحی سایت شرکتی می باشد. این شرکت در زمینه تولید قطعات پمپ های کشاورزی و صنعتی فعالیت دارند. این طراحی سایت شرکتی به درخواست کارفرما با طراحی گرافیک ساده انجام گرفته است. طراحی لوگو نیز توسط گروه گرافیک نگارچه برای این شرکت انجام گردید. طراحی تمام قسمت های وب سایت مانند منو، اسلایدر و سایر المان ها با سلیقه شخصی کارفرما انجام گرفته است. این طراحی سایت شرکتی شامل صفحات مختلف تماس با ما، محصولات و… است. این وب سایت را می توان از نوع طراحی سایت نمایش محصول نیز به شمار آورد.

طراحی سایت شرکتی برای طب داخلی پیشرو

پروژه طب داخلی پیشرو را می توان در دسته های طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت پزشکی و حتی طراحی سایت نمایش محصول جای داد. طب داخلی پیشرو عرضه کننده تجهیزات و دستگاه های پزشکی بسیار حرفه ای در ایران می باشد. طراحی سایت شرکتی برای طب داخلی پیشرو با طراحی های گرافیکی سفارشی توسط مسئولین شرکت انجام گرفته است. لازم به ذکر است که قابلیت هایی چون نمایش محصول با امکانات حرفه ای، قابلیت ثبت درخواست ها (مانند نصب، تعمیر و…) در این وب سایت پیاده سازی شده است. امکان پیگیری مرحله درخواست سفارش نیز یکی از قابلیت های حرفه ای طراحی سایت شرکت طب داخلی پیشرو می باشد.

اهمیت طراحی سایت شرکتی

افزایش اعتبار و اطمینان نزد مشتریان

از مهمترین دست آوردهای طراحی سایت شرکتی افزایش اعتبار شرکت و برند شماست. طراحی سایت شرکتی حتی ساده می تواند اعتبار شرکت شما را نزد مشتریان افزایش دهد. امروزه همه شرکت ها باید وب سایت داشته باشند. نداشتن وب سایت باعث می شود نتوانند در عرصه تجاری نوین جایی برای فعالیت داشته باشند. این که یک شرکت وب سایت داشته باشد باعث می شود مشتریان بیشتر به آن اعتماد کنند. برای اینکه اهمیت این اعتماد را بیشتر بررسی کنیم مثالی می زنیم. فرض کنید که از ظریق یک آگهی با شرکتی آشنا می شوید. تصور کنید که فرصت رفتن و آشنایی حضوری با آن مجموعه را ندارید. اما تمایل به دریافت خدمات دارید. خدمات شما ممکن است شرکت مربوطه از شما بخواهد تا مبلغی را به عنوان پیش پرداخت بپردازید. چگونه به آن شرکت اعتماد خواهید کرد؟ شاید در همان صحبت اول از آن شرکت بخواهید تا نشانی وب سایت خود را به شما ارائه کند. در صورتی که متوجه شوید که آن شرکت وب سایت دارد اعتماد شما قدری بیشتر خواهد شد. 

 

همیشه در دسترس هستید

فرض کنید که شرکت شما وب سایت ندارد. مشتریان نیز تنها از طریق مراجعه حضوری با شما آشنا شده اند. طبیعی است که دفتر کار شما در تمام ساعات شبانه روز باز نمی باشد. در این صورت مشتری تنها در ساعاتی که در دفتر کاری خود حضور دارید می تواند به شما مراجعه کند.

طراحی سایت شرکتی هرچند ساده باعث می شود که مشتریان بتوانند در هر ساعتی به شما مراجعه کنند. یکی از موارد مهم اهمیت طراحی سایت شرکتی دسترسی در تمام ساعات شبانه روز می باشد. وب سایت مانند دفتر کار نیست که گاهی باز و گاهی بسته باشد. وب سایت ها همیشه در دنیای مجازی باز هستند. در واقع می توان وب سایت را شعبه دیگری از کسب و کار شما دانست. طراحی سایت باعث می شود که همیشه و در هر زمان برای مشتریان در دسترس باشید. شما صفحاتی برای ارتباط با مشتریان در وب سایتتان خواهید داشت. مشتریان می توانند از این طریق با شما ارتباط برقرار کنند. پرسش ها و درخواست های ضروری می تواند سریعا توسط شما پاسخ داده شود.

 

ابزاری برای تبلیغات

یکی از دلایل مهم دیگر برای طراحی سایت شرکتی برای شرکت های کوچک و بزرگ و موسسات ایجاد یک ابزار برای تبلیغات است. وب سایت به تبلیغات شما اعتبار و ارزش می دهد. فرض کنید برای شرکت خود از تبلیغات آنلاین و یا سنتی استفاده کرده اید. قرار دادن یک لینک از وب سایت شما موجب می شود تا تبلیغات حرفه ای تر شود. مشتریان پس از دیدن تبلیغ شما ممکن است وارد سایت شوند و کیفیت کار شما را بررسی نمایند. همچنین می توانید لینک وب سایت خود را به عنوان تبلیغات در وب سایت های مختلف برای تبلیغات قرار دهید.

این که تبلیغات و ابزارهایی که برای معرفی و تبلیغات استفاده می شود می تواند در دید مشتری بسیار تاثیر گذار باشد. این که یک شرکت در تلوزیون تبلیغ کند و یا با تراکت بسیار در نتیجه و نوع مشتریانی که جذب می کند متفاوت خواهد بود. وب سایت برای تبلیغات شما الزامی است. این که مشتری در نتیجه گوگل شما را بیابد بزرگ ترین تبلیغات است. این که مشتری خودش شما را پیدا کند خیلی بهتر از آن است که شما دنبال مشتری بگردید که شاید به شما نیاز داشته باشد.

مزایای طراحی سایت شرکت

ویترینی از نمونه کارهای شما

طراحی سایت شرکت

اگر یک شرکت خدماتی کوچک هم دارید وب سایت یک نیاز اساسی برای شماست. چرا که می توانید نمونه کارهای خود را نیز در آن قرار دهید. صفحه نمونه کارها یکی از مهم ترین صفحات در یک طراحی سایت شرکتی به شمار می رود. ممکن است فعالیت شرکت شما در قالب هر خدماتی مانند نقاشی منزل و یا حتی دکوراسیون داخلی باشد. در این صورت نمونه هایی از خدمات انجام شده خواهید داشت. پروژه ها و نمونه کارهای قبلی شما باید به صورت حرفه ای در وب سایت شما قرار گیرد.

لیست کاملی از راه های ارتباطی

تماس با ما در طراحی سایت شرکت

دسترسی به تمام شماره ها و راه های ارتباطی یکی از مزایای مهم طراحی سایت شرکتی است. شرکت ها و موسسات حرفه ای بخش های مختلفی برای ارائه خدمات دارند. به طور مثال بخش فروش، بخش گارانتی، بخش شکایات و… قسمت های مختلفی از یک شرکت هستند. ممکن است در یک تماس تلفنی متوجه مشتری درخواست خود را اعلام کند. سپس ممکن است به بخش یا بخش هایی متصل شود. بسیاری مشتریان این حوصله و زمان را ندارند. آنها مایلند تا در سریع ترین زمان ممکن پرسش سوال خود را پیدا کنند. 

همچنین تمام راه های ارتباطی مانند ایمیل، صفحه اینستاگرام، شماره تلگرام برای پاسخ گویی آنلاین و… در وب سایت قرار می گیرد. به همین جهت مشتری بخش مربوط به خود را پیدا می کند و به طور مستقیم با آن بخش ارتباط برقرار می کند.

یک شعبه رایگان از کسب و کار شما

طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی نسبت به قیمت اجاره و یا گرفتن یک دفتر کار برای ارتباط حضوری مشتریان خیلی خیلی کمتر است. شما برای یک دفتر کار به وسایل زیادی نیاز خواهید داشت. همچنین هزینه هایی مانند آب و برق و بسیاری موارد دیگر وجود دارد. 

سفارش یک طراحی سایت شرکتی به راحتی در بسیاری شرکت های ارائه دهنده خدمات سایت امکان پذیر است. شما یک هزینه طراحی اولیه خواهید پرداخت. برای برقراری وب سایت نیز باید سالیانه دامین و هاست خود را تمدید نمایید. هزینه تمدید سالیانه دامین و هاست بسیار ناچیز است.

ساختارهای مهم در طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت ریسپانسیو یا طراحی سایت واکنش گرا امروزه یک الزام برای صاحبان وب سایت ها می باشد. برای شروع یک پروژه طراحی سایت حرفه ای اولین موضوعی که باید در طراحی ساختار سایت رعایت شود ریسپانسیو بودن سایت است. به این معنا که سایت شما در تمام دستگاه ها به درستی و راحت توسط اجرا گردد. منظور از دستگاه ها ابزار و وسایلی است که با آن امکان وب گردی وجود داشته باشد. مانند لپ تاپ، تبلت و تلفن های همراه هوشمند.

طراحی سایت شرکتی باید منعطف باشد. یعنی همان طور که گفته شد بتواند در تمام دستگاه ها و صفحات نمایش با اندازه های مختلف به درستی اجرا گردد. این که وب سایت در موبایل به خوبی و روان اجرا گردد از همه مهم تر است. زیرا طبق آمار جهانی که توسط گوگل منتشر گردیده است بیشتر بازدید ها از سایت های مختلف با موبایل و تلفن های همراه هوشمند انجام می گیرد. پس اگر سایت نمایش خوبی در موبایل داشته باشد شانس بیشتری داریم تا مشتری با دقت از صفحات سایت بازدید نماید. گوگل نیز در سال های اخیر به وب سایت هایی که طراحی سایت ریسپانسیو نداشته اند نمره منفی داده است. این باعث شده وب سایت هایی که از این تکنیک در ساختارشان بهره برده اند نمره و امتیاز بهتری دریافت کنند. این مطلب در سئو و بهینه سازی سایت آنها بسیار موثر است.

رعایت ساختار اولیه سئو

به طور معمول پس از اینکه طراحی سایت شرکتی به اتمام می رسد پروژه سئو و بهینه سازی آغاز می گردد. طراحی سایت شرکتی همان طور که از نامش پیداست طراحی یک وب سایت مربوط به شرکت یا مجموعه است. امروزه بسیاری از شرکت هایی که جایی در نتیجه های برتر گوگل ندارند در حال ورشکستگی هستند. شاید برای شما هم پیش بیاید که در زمانی که عجله دارید تا کاری را سفارش بدهید شماره شرکتی که قبلا با آن کار کرده اید را گم کرده باشید. فرض کنید که نام شرکت را نیز از یاد برده باشید. در این صورت در گوگل جستجو می کنید و اولین تا سومین نتیجه را باز می کنید. به طور معمول لینک های اولی که در صفحه یک گوگل قرار دارند بازدید بسیار زیادی نیز دارند. موضوع بهینه بودن و رتبه بالا برای همه سایت های شرکتی مهم است. چه شرکت بزرگ و محبوب باشد و چه مبتدی و تازه کار. امروزه سایت های قدیمی بدون رتبه دارند از رده خارج می شوند. از طرفی وب سایت هایی که حتی تجربه کم اما رتبه بالایی دارند با سرعت زیادی در حال پیشرفت و جذب مشتری هستند.

همان طور که گفته شد یکی از مهم ترین ساختارها در طراحی سایت شرکتی حرفه ای رعایت اصول اولیه سئو است. استانداردهای سئو باید در ساختار طراحی سایت شرکتی که قصد افزایش رتبه دارد رعایت شده باشد. به این معنی که تصاویر با اصول سئو وارد شوند، متن ها سئو محور باشند، کدنویسی با اصول استاندارد و مورد تایید سئو باشد و بسیاری موارد دیگر. در مواردی که ساختار اولیه سئو در طراحی سایت رعایت شود سئو و بهینه سازی سرعت بسیاری می گیرد. در غیر این صورت لازم است دوباره برخی ساختارها اصلاح گردد که منجر به اتلاف زمان و انرژی و هزینه بسیار خواهد بود.

قابلیت ارتقا

اگر قرار است طراحی سایت شرکتی را به یک شرکت ارائه دهنده خدمات سایت بسپارید حتما از قابلیت ارتقای سایت مطمئن شوید. اگر هم خودتان طراحی سایت شرکت را به دست می گیرید این موضوع را در نظر داشته باشید. قابلیت ارتقا بودن سایت یک آینده نگری روشن است. زبان های برنامه نویسی و ساختارهای طراحی سایت با سرعت زیادی در حال پیشرفت هستند. وب سایت شما باید قابلیت این را داشته باشد که به این ساختارها تبدیل شود. 

برخی امکانات در طراحی سایت شرکتی

چت آنلاین

یکی از قابلیت های خوب که در طراحی سایت شرکتی می تواند در نظر گرفته شود چت آنلاین است. امروزه برای ساخت یک چت آنلاین پلتفرم های آماده زیادی نیز وجود دارد. با اتصال آنها به ساختار سایت می تواند قابلیت چت آنلاین در وب سایت قرار بگیرد.

بازدیدکنندگان یک سایت شرکتی می توانند افراد مختلفی از جامعه باشند. این افراد ممکن است در زمان و مکانی باشند که نتوانند با مدیر و یا کارشناسان شرکت ارتباط تلفنی برقرار کنند. چت آنلاین یک راه راحت و ساده برای ارتباط کارشناسان و اپراتورهای سایت با مشتریان می باشد. چت آنلاین همچنین یک ابزار خوب برای مدیریت سایت شرکتی به شمار می رود. شما می توانید مشتریان زیادی را از این طریق مدیریت و جذب نمایید.

منوی متغیر

منو در طراحی سایت شرکتی نیز مانند دیگر مدل های طراحی سایت اهمیت بالایی دارد. منو مهم ترین قسمت هر وب سایتی است. با توجه به منوی یک شرکت می توانید بفهمید که آن شرکت دقیقا چه کار می کند. در منو خدمات آن شرکت به همراه زیر دسته بندی ها نمایش داده می شود. همچنین موارد مهم مانند صفحه درباره ما و تماس باما و مقالات می تواند در قسمت منو قرار بگیرد. منو باید همیشه در دسترس کاربر باشد. هنگامی که کاربر با لپ تاپ به جستجو در اینترنت و بازدید سایت شما می پردازد نمایش خاصی از سایت شما را می بیند. معمولا در دسکتاپ، منوی سایت در بالا و با استفاده از یک نوار باریک قابل مشاهده است. اما در موبایل این که همه قسمت ها به راحتی در دسترس باشند کمی چالش برانگیز می شود. طراحی منو به شیوه ای که مناسب موبایل و صفحات نمایش کوچک باشد قسمتی از طراحی سایت ریسپانسیو است. سایت شما باید در نمایش موبایل یک منوی متفاوت به کاربر نشان دهد. منو در موبایل نیز باید به سادگی قابلیت در دسترس کاربر قرار گرفتن داشته باشد.

گوگل مپ

گوگل مپ ابزاری جهانی است که نشان می دهد شما دقیقا کجا هستید. از این طریق مشتریان می توانند موقعیت شما را به طور دقیق ببیند. این از جهات مختلف مهم است. یکی این که مشتریان به شما اعتماد بیشتری می کنند. دیگر این که ممکن است با توجه به نقشه متوجه شوند که فاصله کمی با شما دارند. در این صورت ممکن است برای یک مشاوره حرفه ای قبل از پروژه به شما مراجعه کنند. درج گوگل مپ و قرار دادن آن در طراحی سایت شرکتی اهمیت خیلی زیادی دارد. موقعیت یک شرکت باید خیلی واضح مشخص باشد. به طور معمول گوگل مپ آدرس شما در صفحه تماس با ما قرار می گیرد. هرچند بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند تا گوگل مپ در صفحه اصلی و یا صفحات دیگر وب سایت نیز قرار بگیرد.

قابلیت درج گالری نمونه کارها

از مهم ترین قابلیت هایی که باید در ساختار طراحی سایت شرکتی وجود داشته باشد قابلیت درج نمونه کارها می باشد. نمونه کارها باید از طریق یک پنل ساده اما حرفه ای در سایت شما قابل بارگذاری باشند. صفحه نمونه کارها در طراحی سایت شرکتی از مهم ترین صفحات برای می باشد. مخاطبان به این صفحه و اطلاعات آن بسیار توجه می کنند. به همین دلیل بهتر است که این صفحه پر از محتوای حرفه ای از نمونه کارهای قبلی شما باشد. پنل مدیریت نمونه کارها باید شامل قسمتی برای نام پروژه، قسمتی برای درج تصاویر مختلف، درج توضیحات و … باشد.

خبرخوان 

خبرخوان در طراحی سایت شرکتی بسیار استفاده می شود. خبرخوان یا همان RSS طراحی سایت شرکتی را پویا می کند. این قابلیت به کاربران و دنبال کنندگان سایت شما این امکان را می دهد تا در صورتی که اطلاعیه جدیدی در وب سایت شما قرار گرفت از آن آگاه شوند. خبرخوان یا RSS وب سایت های خبری معروف ممکن است در طراحی سایت شرکتی مفید باشد. در این صورت بهتر دسته بندی خاصی از خبرهای وب سایت خبری را که به شغل شما مرتبط می باشد انتخاب نمایید.

چند زبانه

آیکن پرچم که با کلیک روی آن وب سایت به زبان دیگری ترجمه می شود در طراحی سایت شرکتی زیاد به چشم می خورد. ممکن است مخاطبان یک شرکت در سراسر دنیا باشند. در این صورت هر کدام باید بتوانند مطالب وب سایت را به زبان خودشان یا حداقل به زبان بین المللی که انگلیسی می باشد ببینند. اگر این گونه است باید طراحی سایت شرکت شما چند زبانه باشد. ساختار سایت شما می تواند یکبار طراحی شود. سپس با کلیک روی هر گزینه برای انتخاب زبان به زبان های دیگر ترجمه گردد. در این صورت مخاطبان بیشتری خواهید یافت. تعداد کسانی که می توانند از سایت شما بازدید نمایند بیشتر می شود.

صفحات مهم در طراحی سایت شرکتی

صفحه اصلی

صفحه اصلی مهم صفحه در همه وب سایت ها می باشد. در طراحی سایت شرکتی نیز توجه به کیفیت طراحی این صفحه اهمیت بالایی دارد. یک اصل مهم در طراحی سایت شرکتی باید رعایت شود. این که باید اصل سادگی و در عین حال جذاب بودن باید در طراحی رعایت شود. در طراحی گرافیک و تصاویری که برای این صفحه استفاده می شود باید بسیار دقت شود. بهتر است که تصاویر با بهترین کیفیت انتخاب شوند. سپس حجم تصاویر کم شود. لازم به ذکر است که کم کردن حجم باید تا جایی پیش برود که کیفیت آنها از دست نرود. بهتر است سبک تصاویر از نظر تصویر برداری یا طراحی هماهنگ باشد تا شکل کلی صفحه اصلی سایت حرفه ای تر شود.

تعداد تصاویر در یک ردیف نباید آن قدری زیاد باشد که صفحه اصلی شلوغ شود. همان طور که گفته شد طراحی سایت شرکتی باید ساده و خلوت و در عین حال شیک باشد. پس استفاده از تصاویری با اندازه هایی که زیاد کوچک نباشد می تواند ظاهر خوبی به صفحه اصلی شما بدهد. به طور مثال در یک ردیف از سه یا چهار تصویر استفاده نمایید. تصاویر خیلی ریز برای چنین سایتی مناسب نیستند.

صفحه تماس باما

صفحه تماس با ما یکی از مهم ترین صفحات در طراحی سایت شرکتی می باشد. زیرا کاربران وب سایت پس از بررسی سایت شما در صورتی که تمایل به همکاری داشته باشند با شما تماس خواهند گرفت. در طراحی این صفحه و چیدمان آن باید دقت شود. ممکن است تعداد شماره های تماس شما بسیار زیاد باشد. همچنین ممکن است راه های زیادی برای ارتباط با مشتریان داشته باشید. منظور از راه های ارتباطی مواردی مانند تلفن، فکس، ایمیل، تلگرام و اینستاگرام و موارد این چنینی می باشد. همه این اطلاعات تماس باید به طور کامل در این صفحه قرار داده شوند. همچنین توضیحات لازم مانند این که هر تلفن مربوط به کدام قسمت است نیز باید واضح و روش باشد.

اصل سادگی و شلوغ نبودن در طراحی سایت شرکتی باید در مورد صفحه تماس با ما یا همان ارتباط با ما نیز رعایت شود. به طور مثال می توان هر کدام از راه های ارتباطی را در یک باکس با طراحی شیک قرار داد. منظور از طراحی شیک این نیست که پس زمینه اطلاعات تماس طراحی خیلی پیچیده ای داشته باشد. همین که یک باکس با رنگی ملایم از صفحه اصلی متمایز شود می تواند کافی باشد. استفاده از رنگ ها برای هر باکس باید به دقت انتخاب شود. رنگ ها نباید غلیظ و زننده باشند. همجنین با رنگ های دیگر وب سایت نیز بهتر است هماهنگ باشند. می توان از رنگ ها یا مکمل رنگ های سازمانی شرکت نیز استفاده نمود.

صفحه درباره ما

یکی از صفحات مهم دیگر در طراحی سایت شرکتی صفحه درباره ما می باشد. این صفحه برای کاربران مهم است. بازدیدکنندگان علاقه زیادی دارند که مطالب این صفحه را مطالعه کنند. در صفحه درباره ما باید در مورد شما و حرفه تان توضیحاتی داده شود. 

اطلاعات این صفحه باید باید با دقت و ظرافت بالایی نوشته شود. همچنین توجه کنید که متن شما جذاب باشد. زیرا بازدید کنندگان علاقه ای به خواندن متن های خسته کننده ندارند. سبک نوشتار شما نباید خیلی سنگین باشد که هر کسی نتواند آن را درک کند. همچنین نباید آن قدر محاوره ای باشد که به کاربر توهین شود. یک متن خوانا و روان می تواند صفحه درباره ما را حرفه ای نماید.

در این صفحه برای کاربران توضیح دهید که شما از چه سالی کار خود را شروع کردید. اهداف خود و مواردی که باعث شد پیشرفت کنید نیز می تواند باعث شود تا کاربران به حرفه ای بودن شما و کسب و کارتان پی ببرند. فقط توجه کنید از اغراق کردن در تعریف کردن از خودتان یا کسب و کارتان پرهیز کنید. در این صفحه می توانید لینک صفحه های مهم وب سایت خود را قرار دهید تا کاربران را به آن صفحات هدایت نمایید.

صفحه نمونه کارها

صفحه نمونه کارها نیز صفحه مهمی می باشد که در طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه کنید. این صفحه نیز برای کاربران اهمیت زیادی دارد. کاربران صفحه نمونه کارها را بازدید می کنند و نمونه کارهای شما را به دقت بررسی می کنند. کیفیت نمونه کارهای شما می تواند باعث شود که یک بازدیدکننده شما را برای سفارش خدماتی که می خواهد انتخاب نماید. صفحه نمونه کارها باید کامل و جامع باشد. بهتر است که همه نمونه کارهای شما در این صفحه قرار داده شوند. زیرا تعداد پروژه هایی که انجام داده اید نیز می تواند نشان از بزرگ و گسترده بودن کار شما داشته باشد. ممکن است یک بازدید کننده این صفحه را باز کند و حتی فرصت نکند که نمونه کارهای شما را بررسی دقیق نماید. اما از روی تعدا آنها به شما اعتماد کند و سفارش کار خود را به شما اعلام کند.

در تهیه عکس از نمونه کارهای خود دقت کنید. ممکن است تصاویر زیادی از پروژه های خود داشته باشید. بهترین تصاویر را در مورد آن پروژه برای صفحه نمونه کارها انتخاب نمایید. تصاویر با کیفیت شکل کلی این صفحه را بسیار جذاب می کنند. همچنین پس از کلیک بر روی هر پروژه صفحه مربوط به آن باز می شود. سپس بازدید کننده با دیدن تصاویری با کیفیت به اصل پروژه و میزان حرفه ای بودن آن پی می برد. ممکن است پروژه شما خیلی عالی انجام شده باشد اما تصاویر آن کیفیت خوبی نداشته باشد. در این صورت بازدید کننده نمی تواند با دیدن آن پروژه شما را انتخاب نماید. پس در انتخاب عکس و تهیه عکس با کیفیت برای هر پروژه دقت کنید.

تنها تهیه و قرا دادن عکس کافی نیست. شما باید توضیحاتی در مورد پروژه خود بنویسید. توجه کنید که توضیحات خیلی خسته کننده نباشد. از متن جذاب و خوانا استفاده نمایید. متنی که نه زیاد سنگین و نه زیاد محاوره ای باشد. توضیحات پروژه شما می تواند در مورد این باشد که پروژه در چه زمانی انجام و در چه زبانی به اتمام رسیده است. همچنین محل و جزئیات پروژه را توضیح دهید. شیوه انجام کار و روش ها و نکاتی که باعث شد در آن پروژه موفق شوید نیز می تواند پروژه شما را در نظر بازدید کننده برجسته تر کند. از ترکیب متن و عکس استفاده کنید. کمی متن و سپس یک عکس مرتبط با آن را صفحه بگنجانید. به این صورت صفحه پروژه های شما در نهایت زیبا و جذاب و بسیار حرفه ای خواهد شد.

صفحات مربوط به خدمات

ممکن است شرکت شما یک شرکت خدماتی باشد. به این معنی که کالایی برای عرضه نداشته باشید و تنها خدماتی برای مشتریان عرضه نمایید. به طور مثال ممکن است شرکت شما خدمات بازسازی ساختمان ارائه نماید. در این صورت خدمات شما ممکن است شامل خدمات بازسانی نمای ساختمان و بازسازی داخل ساختمان باشد. هر کدام از این دسته ها نیز ممکن است زیر دسته یا زیر دسته هایی داشته باشند.

در طراحی سایت شرکتی باید توجه ویژه ای به صفحاتی که خدمات شرکت را توضیح می دهند داشته باشید. این صفحات باید از طریق منوی اصلی که در بالای سایت قرار دارد قابل دسترسی باشند. هر کدام از این صفحات باید توضیحات کاملی در مورد این که آن خدمات چیست و جزئیات آن داشته باشد. همچنین شیوه کاری شما در مورد آن می تواند توضیح داده شود. توجه کنید که متن موبوط به این صفحات خیلی کوتاه نباشد. به طور کامل توضیحات مربوطه را بنویسید و در صفحه مربوط به آن قرار دهید. قرار دادن صفحات مرتبط با هر قسمتی که نوشته اید نیز می تواند شکل کلی آن صفحه را جذاب تر کند. تجربه نشان داده که مخاطبان علاقه زیادی به خواندن صفحاتی که هم متن و هم عکس دارد نشان می دهد. صفحات خدمات در طراحی سایت شرکتی مهم هستند. پس این نکته را در مورد آنها رعایت کنید.

پرسش های رایج

پرسش های رایج نیز یک صفحه خیلی مهم در بسیاری از وبسایت ها می باشد. وجود این صفحه می تواند در طراحی سایت شرکتی نیز بسیار مفید باشد. صفحه پرسش های رایج مزایای متعددی دارد. یک مورد مهم آن این است که سوالاتی که در بین کاربران زیاد به وجود می آید در این صفحه قرار می گیرد. سپس کاربران تازه وارد می توانند از این سوالات استفاده کنند و دیگر سوالات تکراری را از کارشناسان بپرسند. این می تواند باعث سرعت کار شرکت شود. همچنین بازدید کنندگاه نگاه بهتری به شرکت و سایت آن خواهند داشت. زیرا با سایتی مواجه شده اند که از قبل سوالات پیش بینی شده آنها را پاسخ داده است. 

مورد بعدی این است که کاربران با بررسی این سوالات درج شده اطلاعات بیشتر و بهتری را از کسب و کار شما و میزان حرفه ای بودن کارشناسان شما کسب نماید. مدل نوشتار و لحن صحبت کارشناسان نیز می تواند موجب جذب بیشتر کاربر تازه به عنوان مشتری شما شود.

صفحه پرسش های رایج شاید در همه وبسایت ها دیده نشود. اما وجود آن در یک پروژه طراحی سایت شرکتی حرفه ای الزامی است. در طراحی سایت شرکتی باید اطلاعاتی در صفحات قرار گیرد تا کاربران بتوانند اطلاعات خوبی در مورد حرفه شما پیدا کنند. این که پاسخ سوالات آنها از قبل در صفحه پرسش های رایج قرار گرفته باشد برای بسیاری از آنها جذاب خواهد بود. کاربران به صفحه پرسش های رایج علاقه دارند. طبق آمار انجام گرفته وجود این صفحه باعث افزایش بازدید سایت شما خواهد شد. این مورد می توان به ارتقای رتبه وبسایت شما نیز کمک کند.

اخبار شرکت

اخبار شرکت شما و آنچه در مجموعه شما اتفاق می افتد نیز می تواند به عنوان یک خبر تازه در صفحه ای به نام اخبار شرکت یا رویدادهای شرکت قرار داده شود. شما می توانید هر نامی دوست دارید برای این صفحه قرار بدهید. شاید فکر کنید منظور این است که ریز تصمیم گیری ها در این صفحه قرار گیرد! خیر منظور این نیست. در هر شرکتی هر روز اتفاقات تازه ای می افتد که درخشش و پیشرفت کاری شما را نشان می دهد. به طور مثال مدیر یک شرکت بزرگ به عنوان میهمان به شرکت شما می آید و یک تحول عظیم در نوع کار شرکت پیش می آید. به طور مثال قرار است تا محصولی را به طور مشترک تولید کنید. تولید این محصول می تواند به اطلاع کاربران برسد. همچنین تصاویری از جلسه را نیز می توانید در صفحه مربوط به این خبر قرار دهید و به آن بال و پر و جذابیت بدهید.

صفحه اخبار شرکت لازم نیست هر روز آپدیت شود. شما هر چند وقت یکبار می توانید مطلبی جدید به آن اضافه نمایید. هر مطلب در یک صفحه جداگانه قرار دارد. یعنی کاربر با ورود به صفحه اخبار کادر کوچکی که یک تصویر نیز دارد را مشاهده می کند. سپس با کلیک روی آن به صفحه مربوطه هدایت می شود.

آموزش

صفحه آموزش نیز می تواند در یک وب سایت شرکتی مهم باشد. شرکت شما ممکن است تولید کننده یا عرضه کننده یک کالای عمومی یا تخصصی باشد. به هر حال هر نوع محصولی که داشته باشید مشتریان ممکن است در مورد طرز استفاده، نحوه نگهداری و موارد بیشتر سوالاتی داشته باشند. در صفحه آموزش می توانید مطالبی آموزشی پیرامون هر مورد را به طور کامل قرار دهید. فایل های آموزشی می توانند به صورت PDF نیز در سایت شما قرار داده شوند تا مخاطبان بتوانند هر کدام را که می خواهند دانلود نمایند.

طراحی سایت شرکت , طراحی سایت شرکتی , اهمیت طراحی سایت شرکتی , نکات مهم در طراحی سایت شرکتی , قابلیت های قابل درج در طراحی سایت شرکتی , ترفندهای طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت شرکتی حرفه ای , طراحی سایت شرکت با کیفیت بالا , صفحات مهم در طراحی سایت شرکتی , اهمیت صفحه اصلی در طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت شرکتی با وردپرس , طراحی سایت شرکتی با قیمت مناسب

Call Now Button
X