قیمت طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

پلن پایه

طراحی ریسپانسیو
سرعت بالا
طراحی گرافیکی مدرن
صفحات درباره ما، تماس با ما و صفحات پایه مورد نیاز
منوی آبشاری
هدر و فوتر استاندارد
ثبت سرچ کنسول
سایت مپ استاندارد

طراحی سایت شرکتی

پلن رشد

موارد پلن قبل +
طراحی گرافیکی حرفه ای
مگامنوی سفارشی
منوی اختصاصی موبایل
ثبت و راه اندازی گوگل آنالیتیکس

طراحی سایت شرکتی

پلن استاندارد – پر استفاده

موارد پلن قبل +
سئوی پایه تمام صفحات
آنالیز کلمات کلیدی مناسب و کارآمد
آنالیز و رصد گوگل آنالیتیکس
آنالیز و رصد سرچ گنسول
طراحی چند زبانه هر زبان اضافه ۳ میلیون تومان
تخفیف ۵% برای سرویس مدیریت و سئو

طراحی سایت شرکتی

پلن حرفه ای

موارد پلن قبل +
افکت های ویژه
طراحی خلاقانه و ایده پردازی شده
گرافیک اختصاصی تا سه بار تغییرات نهایی
کنترل نحوه نمایش کارآمد در سرچ گوگل
طراحی چند زبانه (یک زبان اضافه رایگان)
هر زبان اضافه ۲ میلیون تومان
تخفیف ۱۰% برای سرویس مدیریت و سئو

طراحی سایت شرکتی یکی از مهم ترین انواع طراحی سایت محسوب می شود. این نوع طراحی برای شرکت ها، مجموعه ها، ارگان ها و… انجام می گیرد. طراحی سایت شرکتی تنها یک مفهوم کلی است که می تواند به شکل های مختلفی انجام گیرد. در مفهوم عام طراحی سایت شرکتی به نوعی از طراحی سایت می گویند که شامل صفحات مختلف و فرم های عمومی باشد. در بیشتر این وب سایت ها فروش آنلاین وجود ندارد. البته که در موارد خاص امکان پیاده سازی قابلیت فروش آنلاین نیز وجود دارد. از آنجا که این طراحی بیشتر توسط شرکت ها سفارش داده می شود به طراحی سایت شرکتی معروف شده است. طراحی سایت شرکتی می تواند برای یک شرکت کوچک با امکانات ساده و یا برای یک مجموعه بزرگ با امکانات حرفه ای و یا حتی اختصاصی انجام گیرد. هنگامی که وب سایت ها به عنوان ابزاری برای تبلیغات و تجارت آنلاین وارد کار شدند اول از همه شرکت ها بودند که به داشتن آن مجهز شدند. اما امروزه هر کسب و کاری توانسته است که به کمک وبسایت زیادی در وسعت خود ایجاد نمایند. اما هنوز هم در طراحی سایت شرکتی یکی از پر تقاضا ترین انواع طراحی به شمار می رود.

این روزها دیگر اهمیت و تاثیر طراحی سایت حرفه ای بر همگان مشخص است. یک سایت حرفه ای با امکانات پیشرفته می‌تواند تاثیر خیلی زیادی در کاربران داشته باشد. در طراحی سایت شرکتی اهمیت حرفه‌ای بودن وب سایت بیشتر احساس می شود. یک وبسایت کامل و پیشرفته باعث می‌شود که نگاه کاربران به مجموعه شما بسیار تغییر کند. در نگارچه تلاش کردیم تا بتوانیم با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی سبک های مدرن در مورد طراحی سایت شرکتی تحول گسترده ای ایجاد کنیم. در ادامه ساختارها و امکاناتی را که برای طراحی سایت شرکتی در نظر گرفته‌ایم معرفی خواهیم کرد. همچنین شیوه سفارش و روال کاری نگارچه برای پروژه های طراحی سایت شرکتی به صورت کامل معرفی شده است.

تکنولوژی های طراحی سایت شرکتی نگارچه

طراحی سایت شرکتی نگارچه

جدیدترین ساختارهای برنامه نویسی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در تمام پروژه های طراحی سایت شرکتی توسط نگارچه وجود دارد استفاده از ساختار های برنامه نویسی جدید می باشد. با استفاده از جدیدترین آپدیت های زبان های برنامه نویسی تلاش کردیم تا کیفیت طراحی وب را به بالاترین حد ممکن برسانیم. طراحی سایت شرکتی با آپدیت های جدید و نسخه های تازه تر زبان های برنامه نویسی باعث می شود که سایت شما بالاترین استانداردهای لازم در زمینه کدنویسی را داشته باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در تمام پروژه های طراحی سایت شرکتی توسط نگارچه وجود دارد استفاده از ساختار های برنامه نویسی جدید می باشد. با استفاده از جدیدترین آپدیت های زبان های برنامه نویسی تلاش کردیم تا کیفیت طراحی وب را به بالاترین حد ممکن برسانیم. طراحی سایت شرکتی با آپدیت های جدید و نسخه های تازه تر زبان های برنامه نویسی باعث می شود که سایت شما بالاترین استانداردهای لازم در زمینه کدنویسی را داشته باشد.

مطابق با آخرین استانداردهای جهانی

رعایت آخرین استانداردهای جهانی در مورد شیوه های کدنویسی و کل ساختارهای پروژه باعث می شود که سایت شما در مورد های مختلف و دستگاه های گوناگون به بهترین نحو ممکن اجرا گردد. همچنین رعایت این موارد باعث می شود که موارد مهم دیگری چون ارتقا و سئو سایت شرکت با سرعت زیادی انجام شود. استفاده از کدنویسی با بهترین روش های روز دنیا باعث می شود که فاکتورهای بهینه سازی را نیز داشته باشید. با دیدن نمونه کارهای انجام شده ما برای مجموعه های مختلف به روز بودن آن ها را خواهید دید. این به روز بودن از همه موارد مورد اهمیت است و در همه پروژه ها رعای می شود. از طراحی های ظاهری گرفته تا موارد پایه ای مثل کدنویسی و رعایت جزئیات سئو در تمامی پروژه ها رعایت می گردد. البته که بسیاری از موارد نیز با توجه به سلیقه کارفرما طراحی می شود.

سبک طرحی خلاقانه

خلاقیت و ابتکار یکی از موارد خیلی مهم در پروژه های حرفه ای می باشد. طراحی سایت شرکتی با استفاده از سبک خلاقانه باعث اعتبار مجموعه شما خواهد شد. چینش روال ها و ساختار ها با استفاده از روش های نوین باعث افزایش جذابیت وب سایت های شرکتی خواهد شد. این تمایزها باعث می شود که طراحی سایت اختصاصی تری داشته باشید. به همین دلیل نسبت به رقبای خود برای کاربران جذاب تر خواهید بود.

خلاقیت و ابتکار یکی از موارد خیلی مهم در پروژه های حرفه ای می باشد. طراحی سایت شرکتی با استفاده از سبک خلاقانه باعث اعتبار مجموعه شما خواهد شد. چینش روال ها و ساختار ها با استفاده از روش های نوین باعث افزایش جذابیت وب سایت های شرکتی خواهد شد. این تمایزها باعث می شود که طراحی سایت اختصاصی تری داشته باشید. به همین دلیل نسبت به رقبای خود برای کاربران جذاب تر خواهید بود.

زبان های برنامه نویسی آپدیت هر چند وقت یک بار  آپدیت هایی می شوند. در هر آپدیت ساختارها و ویژگی‌های بیشتری به آنها افزوده می گردد. مرورگرهای مختلفی که کاربران با استفاده از آن‌ ها به وب گردی می پردازند نیز به مرور زمان به روز رسانی می شود. به همین دلیل اهمیت استفاده از آخرین استانداردها در ساختارهای کد نویسی احساس می شود. طراحی سایت شرکتی به این شکل و با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از سبک جدید  برای طراحی می تواند کیفیت کار را دو چندان کند. شاید مهم ترین مورد برای یک طراحی سایت شرکتی استفاده از همین ساختارهای برنامه نویسی جدید باشد. چرا که اطمینان بیشتری به شما در مورد بهینه بودن وب سایت و استاندارد بودن آن می دهد.

طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو

ساختار ریسپانسیو در تمام پروژه های طراحی سایت شرکتی نگارچه وجود دارد. استفاده از این ساختار باعث می شود که سایت شما در هر دستگاهی مانند لپ تاپ، موبایل، تبلت و… به درستی و با بهترین شکل ممکن اجرا شود. یک سایت ریسپانسیو علاوه بر اینکه کارایی وبسایت شما را دو چندان می کند باعث می شود که از طرف موتورهای جستجو نمره خوبی دریافت نمایید. طراحی سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو باعث می شود تا کاربران مختلف با استفاده از دستگاه های مختلف بتوانند نمایش مناسبی از سایت شما را مشاهده نمایند.

طراحی سایت شرکتی با قابلیت ارتقا

قابلیت ارتقا

هر چقدر هم که به وب سایت شما جدید طراحی شده باشد پس از مدتی نیاز دارید که آن را از نظر های مختلف آپدیت و به روز رسانی نمایید. به طور مثال ممکن است که نیاز داشته باشید قالب وب سایت یا ساختار کلی آن را تغییر دهیم. همچنین ممکن است که بخواهی امکاناتی را از آن حذف یا به آن اضافه نمایید. طراحی سایت شرکتی با قابلیت ارتقای آسان خیال شما را راحت خواهد کرد. تمام پلن های طراحی سایت شرکتی نگارچه قابل ارتقا هستند. خیال شما از پرداخت هزینه های زیاد برای تغییر در ساختار سایت راحت خواهد بود و نیازی نیست دوباره از صفر شروع کنید.

طراحی سایت شرکتی داینامیک

داینامیک یکی از ویژگی‌های مهم وب سایت های حرفه ای و جدید امروزی به شمار می رود. طراحی سایت شرکتی داینامیک باعث می شود که سایت پویا و جذاب داشته باشید. تغییر اطلاعات سایت بسته به نیاز کاربران و ذخیره سازی داده ها در پایگاه داده در این وب سایت ها وجود دارد. این نوع از طراحی میزان کارایی سایت شما را تا حد چشمگیری افزایش خواهد داد. داینامیک بودن نیز در تمام پلن های طراحی سایت شرکتی نگارچه وجود دارد. یک سایت پویا با امکانات فراوان با استفاده از پایگاه داده حرفه ای برای شما ساخته خواهد شد.

طراحی سایت شرکتی با سرعت لود بالا

سرعت بالا

طراحی سایت شرکتی با سرعت لود بالا باعث می شود که کاربران بتوانند راحت تر با سایت شما کار کنند. استفاده از روش های حرفه ای در کل مراحل طراحی سرعت بارگذاری صفحات مختلف سایت شما را بسیار افزایش می دهد. سرعت بالا و خروج کاربران را کاهش خواهد داد. همچنین باعث می شود که سرعت افزایش رتبه شما بیشتر شود. سرعت بالا در طراحی سایت شرکتی به کاربران شما اجاره می دهد تا بتوانند به سهولت محتوای صفحات مختلف را مشاهده کرده و از امکانات وب سایت شما بهره مند شوند.

طراحی سایت شرکتی با گرافیک اختصاصی

طراحی سایت شرکتی با گرافیک اختصاصی

استفاده از گرافیک اختصاصی و حرفه ای برای طراحی سایت شرکتی باعث می شود که سایت شما برای کاربران جذابیت زیادی داشته باشد. ترافیک تاثیر خیلی زیادی داشت. استفاده از تصاویر حرفه ای و خلاقانه و افکت های گرافیکی جذاب می تواند میزان جذب مشتریان شما را از طریق وبسایت افزایش دهد. تاثیر گرافیک و جلوه های ظاهری حتی از امکانات و قابلیتهای سایت نیز بیشتر می باشد. اگر سایت شما ظاهر جذابی نداشته باشد هر چقدر هم که قابلیت ها و امکانات پیشرفته ای ایجاد کرده باشید نمی‌ توانید بازدهی خوبی از سمت سایت داشته باشید. 

طراحی سایت شرکتی با ظاهری مدرن و جذاب اعتبار مجموعه شما را افزایش خواهد داد. وب سایت شما در شعبه دیگری از شرکت شما می باشد. تنها تفاوت آن این است که این شعبه به صورت مجازی و در دنیای آنلاین وجود دارد. تعداد مشتریان از طریق وب سایت دریافت خواهید کرد بسیار بیشتر از مشتریان می باشد که به صورت سنتی با شما آشنا می شوند. پس دکوراسیون این شعبه باید بسیار حرفه‌ای باشد. دکوراسیون این شعبه به کمک هنر گرافیک ایجاد خواهد شد.

طراحی سایت شرکتی با گرافیک حرفه ای

گرافیک اختصاصی

طراحی گرافیک به صورت اختصاصی و سفارشی شده با توجه به نوع مجموعه شما کیفیت طراحی را بسیار افزایش خواهد داد. استفاده از گرافیک اختصاصی در پروژه های طراحی سایت شرکتی در تجاری شدن برند شما تاثیر مستقیم دارد. گرافیک بیشترین تاثیر را در فروش شما و مشتریانتان خواهد گذاشت. طراحی سایت شرکتی با گرافیک جذاب اعتبار مجموعه شما را افزایش می دهد. شرکت های خیلی بزرگ و کمپانی های مطرح دنیا هزینه زیادی برای طراحی گرافیکی وب سایت خود می کنند. آنها به طور مکرر طراحی گرافیکی صفحه اول و دیگر قسمتهای سایت خود را به روز می کنند.

طراحی سایت شرکتی مدرن

سبک مدرن

در طراحی جلوه های گرافیکی و ظاهری از آخرین و مدرن ترین سبک های طراحی استفاده می شود. به همین دلیل وب سایت شما به روز مطابق با روز دنیا خواهد بود. البته که نوع شرکت و مجموعه شما نیز در نظر گرفته می شود و طراحی ظاهری مناسب با کسب و کار شما انجام می شود. طراحی سایت شرکتی با استفاده از قالب های گرافیکی جذاب و مدرن سایت شما را کاربر پسند تر می کند. اگر می خواهید حرفه ای کار کنید سایت شما از همه نظر باید حرفه‌ ای و مدرن باشد. در غیر این صورت می توانید نسبت به رقبایتان بیشتر پیشرفت کنید و از آنها جلو بزنید.

طراحی سایت شرکتی با استفاده از رنگ های استاندارد

اصول روانشناسی رنگ ها

تاثیر رنگ ها در ذهن انسان توسط علم روانشناسی به اثبات رسیده است. در هر پروژه طراحی سایت شرکتی تلاش می کنیم با استفاده از این اصول بتوانیم تاثیر بیشتری در کاربران و مشتریان شما بگذاریم. استفاده درست و به جا از رنگ ها و همچنین چیدمان عناصر وب سایت مجموعه شما را تاثیر گذار خواهد کرد. استفاده از رنگهای نامناسب برای طراحی سایت شرکتی می تواند به قیمت از دست دادن مشتریان شما تمام شود. به همین دلیل تلاش می‌کنیم تا با انتخاب درست رنگ ها در جاهای مختلف وب سایت تاثیر بیشتری در کاربران شما ایجاد کنیم.

طراحی سایت شرکتی با امکانات حرفه ای

طراحی سایت شرکتی با قابلیت های حرفه ای

طراحی سایت شرکتی با توجه به نیاز شما و نوع مجموعه شما امکانات و قابلیت های مختلفی قابل پیاده سازی می باشد. در پلن های طراحی سایت شرکتی نگارچه برخی از امکاناتی که در ادامه معرفی می گردد وجود دارد. این امکانات را می توانید در پلن انتخابی طراحی سایت شرکتی خود در سطوح مختلف داشته باشید. لازم به ذکر است که جزئیات و پیچیدگی های هر کدام از این قابلیت ها قابل تغییر و شخصی سازی می باشد. با توجه به مجموعه شما و نوع کاربران و مشتریان که دارید هر کدام از قابلیت ها مقداری اختصاصی می شوند. نوع پیاده سازی و بسیاری موارد با توجه به نیاز شما انجام خواهد شد.

قابلیت درج نمونه کارها

صفحه پروژه ها یا نمونه کار ها یکی از مهمترین صفحاتی است که در طراحی سایت شرکتی وجود دارد. این صفحه از مهم ترین صفحات این نوع از وب سایت ها می باشد. این صفحه برای کاربران و بازدید کنندگان وب سایت شما بسیار مهم است. با استفاده از این صفحه میتوانید سابقه کاری خود را به کاربران نشان دهید. مشاهده پروژه ها و نمونه کارهای انجام شده شما کاربران بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد. اگر قصد طراحی سایت شرکتی حرفه ای برای یک مجموعه بزرگ را دارید این ساختمان می‌تواند اهمیت خیلی زیادی داشته باشد. این سقف یکی از صفحات پایه‌های بسیار مهمی است که در طراحی سایت شرکتی برای مجموعه‌ای خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از صفحه نمونه کار ها یا پروژه ها می توانید به کاربران نشان دهید که در کار خود تا چه میزان مهارت و تجربه دارید.

قابلیت درج محصولات

قابلیت درج محصول تنها در طراحی فروشگاه اینترنتی کاربرد ندارد. استفاده از ساختار نمایش محصول در طراحی سایت شرکتی نیز ممکن می باشد. ممکن است که شرکت شما نماینده یک شرکت دیگر خارجی یا داخلی برای عرضه محصولاتی باشد. یعنی تجارت شرکت شما بیشتر بر پایه فروش محصول می باشد. البته ممکن است که خدماتی نیز در زمینه محصولات یا سایر زمینه ها داشته باشید. در این صورت ساختار طراحی سایت شرکتی باید نسبت به طراحی های دیگر کمی تغییر کند. باید علاوه بر صفحات استاندارد به طور معمول طراحی سایت شرکتی وجود دارد صفحاتی نیز برای نمایش محصول یا محصولات خود در سایت داشته باشید. این محصولات ممکن است که تنها برای نمایش باشند به صورت آنلاین قابل خریدن نباشند. اما اگر بخواهید می توانید فروش آنلاین داشته باشید.

قابلیت درج اخبار

به طور معمول صاحبان شرکت های بزرگ در ساختار طراحی سایت شرکتی خود صفحه اخبار توجه ویژه دارند. قابلیت درج اخبار و صفحه اخبار الزامی نمی باشد. اما اگر قصد طراحی سایت شرکتی با حرفه ای ترین شکل ممکن را دارد صفحه اخبار می‌تواند برای شما مناسب باشد. می توانید به صورت روزانه یا دوره ای اخبار را در سایت خود منتشر کنید اخبار در قسمت مربوط به اخبار قابل مشاهده هستند. خبر هایی که در این صفحه مخابرات نشان داده می شوند ممکن است خبرهایی در مورد شرکت و مجموعه باشند. یا ممکن است که تصمیم داشته باشی اخباری را در مورد صنعت خود منتشر کنید. صفحه اخبار سایت شما را جذاب تر و حرفه ای تر خواهد کرد. اگر قصد دارید که سایتی کاربر پسند داشته باشید صفحه اخبار برای شما مناسب است. این صفحه برای سئو سایت شرکت شما نیز مفید خواهد بود.

قابلیت درج مقالات

صفحه مقالات و مطالب مفید یکی از مهمترین صفحاتی است که امروزه در بسیاری از سایت ها دیده می شود. استفاده از این صفحه در طراحی سایت شرکتی نیست بسیار مفید می باشد. در این صفحه مطالبی مفید معمول مرتبط با محصولات یا خدمات شما هستند به کار و حرفه شما ارتباط دارند منتشر می شود. این مطالب میزان ورودی سایت شما را افزایش می دهند. اگر برای سئو سایت شرکت خود برنامه ای داری از همون اول چنین صفحه ای در سایت خود ایجاد نمایید. صفحه مقالات به طور معمول با طراحی سایت شرکتی در قسمت منو سایت قرار داده می شود. اما برای طراحی فروشگاه آنلاین معمولا صفحه مقالات یا مطالب مفید را در قسمت فوتر سایت قرار می دهند. مطالبی که با عنوان مقاله در سایت شما منتشر می شود باید با دقت انتخاب و نگارش شود. در انتخاب موضوع مناسب برای مقالات و نوع نوشتار محتوا دقت کنید تا بتوانید در جهت ارتقای رتبه از آن استفاده کنید.

چت آنلاین

قابلیت چت آنلاین یک امکان جدید و بسیار کارآمد است که امروزه خیلی از سایت ها دیده می شود. استفاده از قابلیت چت آنلاین در طراحی سایت شرکتی نیز رایج می باشد. بدون توجه به اینکه ساختار شرکت شما در ارائه محصولات و خدمات می باشد آنلاین می تواند در کسب و کار شما گسترش زیادی ایجاد کند. از این طریق کاربران به راحتی می توانند با شما ارتباط برقرار کنند. تجربه ثابت کرده است که با استفاده از قابلیت چت آنلاین در سایت می تواند تعداد مشتریان شما را حداقل تا ۳۰ درصد افزایش دهد. استفاده از پلتفرم های حرفه ای چت آنلاین در طراحی سایت شرکتی به شما کمک می کند که سایت پویا تر و جذاب تری ایجاد نمایید. خواهید دید که بسیاری از مشتریان خود را از این طریق به دست خواهید آورد.

فرم ثبت درخواست

استفاده از فرمهای ثبت سفارش از قدیم در طراحی سایت شرکتی رایج بوده است. البته امروزه ساختار و ویژگی‌های این فرم ها جدید تر شده اند.  این فرم ها باعث می شوند که هنگامی که مجموعه شما بسته است و ساعت اداری تمام شده است کاربران می‌توانند در سایت شما ثبت سفارش کنند. آن ها بسته به سیاست شما می تواند در قسمت منو وجود داشته باشد خیلی از صفحات دیگر قرار گیرد. معمول طراحی سایت شرکتی برای مجموعه های خدماتی برای ارائه به مشتریان دارند از فرمهای ثبت سفارش استفاده می گردد.

درگاه پرداخت

درگاه پرداخت اینترنتی در طراحی سایت شرکت نیز قابل استفاده است. اتصال یک درگاه پرداخت اینترنتی به سایت خود به کاربران این امکان را می‌دهید کاربران در سایت شما به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایند. پرداخت آنلاین هزینه ممکن است که برای خرید محصولات پرداخت هزینه مربوط به خدمات شما باشد. البته از درگاه پرداخت می توانید با توجه به سیاست های مختلف در سایت خود استفاده نمایید. استفاده از درگاه پرداخت و قابلیت پرداخت اینترنتی در طراحی سایت شرکتی الزامی نمی باشد اما با توجه به نیاز شما می تواند در وب سایت قرار گیرد.

نوبت دهی آنلاین

با استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین کاربران می‌توانند با اهداف مختلف در سایت شما نوبت بگیرند. این قابلیت در طراحی سایت پزشکی نیز کارایی خیلی زیادی دارد. اما امکان استفاده از قابلیت نوبت دهی آنلاین در طراحی سایت شرکتی نیز وجود دارد. اگر شما یک مجموعه خدماتی هستید قابلیت نوبت دهی آنلاین برای شما نیز کارایی خواهد داشت. به طور مثال کاربران می توانند برای درخواست هایی مانند نصب یک دستگاه یا تعمیرات و یا سایر خدمات دیگر از طریق سیستم نوبت دهی آنلاین در سایت رزرو نوبت نمایند.

مشاهده آمار بازدید

این قابلیت به شما اجازه می دهد تا بتوانید هر روز میزان بازدید وب سایت خود را چک نمایید. امکان اضافه کردن این قابلیت در همه پلن های طراحی سایت شرکتی از ساده تا پیشرفته وجود دارد. با توجه به سیاست خود می توانید تصمیم بگیرید که امکان مشاهده این آمار در کجا باشد.به طور مثال می توانید امکان مشاهده بازدیدها را برای همگان آزاد بگذارید. در این صورت در قسمت فوتر، سایدبار یا هر قسمت دیگری هر کسی می تواند ورودی های شما را مشاهده کند. همچنین می توانید تنها در قسمت پنل مدیریت سایت خود بتوانید به این آمار دسترسی داشته باشید.

خبرنامه

امکان اضافه کردن خبرنامه یکی از قابلیت هایی است که در خیلی از پروژه های طراحی سایت شرکتی با توجه به نیاز و سلیقه مشتری به ساختار سایت اضافه می گردد. به کمک این قابلیت کاربران از طریق ایمیل، پیامک و… می توانند از آخرین آپدیت مقالات، مطالب آموزشی، اخبار و… مطلع شوند. هر زمانی که شما به روز رسانی انجام دهید این به روز رسانی به کاربران اطلاع داده می شود. به طور معمول کاربران با وارد کردن آدرس ایمیل، شماره موبایل و… می توانند در خبرنامه سایت شما عضو شوند. عضویت نیز به صورت اختیاری می باشد و هر کاربری می تواند عضو خبرنامه شود.

طراحی سایت شرکتی با صفحات حرفه ای

طراحی سایت شرکتی با قابلیت های حرفه ای

در طراحی سایت شرکتی صفحات ساختارهای اصلی سایت شما به شمار می روند. بدیهی است که هر چقدر این ساختارهای اساسی تر و جذاب تر باشند سایت شما نیز به همان مقدار حرفه ای تر می شود. می توانید تصمیم بگیرید که در طراحی سایت شرکتی برای مجموعه خود تنها از صفحات پایه استفاده کنید یا صفحات حرفه ای تر و بیشتر را نیز داشته باشید. برخی از صفحاتی که به طور معمول در پروژه های طراحی سایت شرکتی نگارچه مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه معرفی شده است. محتوا و تکمیل بودن صفحات وب سایت در طراحی سایت شرکتی حتی از امکانات نیز مهمتر است. اگر محتوای صفحات شما باشد اصلی را نداشته باشید هر چقدر هم که برای پروژه خود هزینه کرده باشید نمی توانید انتظار داشته باشید که سایت شما مشتریان زیادی را مجموعه شما جذب نماید. در بسیاری از پروژه های طراحی سایت شرکت های خیلی زیادی از نظر امکانات و قابلیت ها در سایت وجود ندارد. پروژه های طراحی سایت شرکتی تنها شامل صفحات مختلف هستند. در موارد خاص قابلیت های پیچیده و سفارشی نیز در پروژه قرار می گیرد.

صفحه اصلی جذاب

صفحه اصلی در هر سایتی و هر دسته ای مهم ترین صفحه وب سایت به شمار می رود. در طراحی سایت شرکتی نیز این صفحه اهمیت خیلی زیادی دارد. در تمام پروژه های طراحی سایت شرکتی نگارچه و در همه پلن ها جذابیت این صفحه بسیار مورد توجه است. به طور معمول یک گرافیک حرفه ای نیز به صورت رایگان در بیشتر پلن های طراحی سایت شرکتی نگارچه برای صفحه اصلی سایت ارائه می گردد.

پرسش های متداول

این صفحه یکی از صفحات استاندارد در طراحی سایت شرکتی به شمار می رود. در این صفحه می توانید سوالاتی را که به طور معمول مشتریان از شما می پرسند را به همراه پاسخ آن در سایت قرار دهید. شکل کلی این صفحه به طور معمول به صورت پرسش و پاسخ می باشد. استفاده از این صفحه مهم در طراحی سایت شرکتی باعث می شود که سایتی کاربر پسند تر داشته باشید.

صفحات حرفه ای خدمات

صفحات مربوط به خدمات به طور معمول اصلی ترین و مهم ترین صفحات برای طراحی سایت شرکتی هستند. این صفحات برای مجموعه های خدماتی مهم تر است. این صفحات که به طور معمول صفحات بنیادین سایت شما نیز به حساب می آیند به معمولا به صورت دسته بندی شده در قسمت منو سایت قرار می گیرند.

درباره ما

صفحه درباره ما در همه وب سایت ها وجود دارد. این صفحه از صفحات اصلی و پایه ای در طراحی هر وب سایتی می باشد. اما صفحه درباره ما در طراحی سایت شرکتی مهم تر و ضروری تر می باشد. در طراحی سایت فروشگاهی معمولا این صفحه را در فوتر سایت قرار می دهند. اما در طراحی سایت شرکتی این صفحه به خاطر اهمیت خیلی زیادی که دارد در منو سایت قرار می گیرد. صفحه درباره ما می تواند مشتریان را متقاعد کند که شما یک مجموعه حرفه ای هستید. از طریق این صفحه بیشتر با شما آشنا خواهند شد.

تماس باما

تماس با ما نیز از مهم ترین صفحات سایت های شرکتی می باشد. در طراحی سایت شرکتی صفحه تماس با ما نیز از مهم ترین صفخات است. این صفحه نیز در منو سایت قرار می گیرد. اما می تواند در قسمت های دیگر مانند فوتر نیز قرار داده شود. اگر کاربران برای خرید محصول یا خدمات شما را انتخاب کرده باشند ممکن است که در نهایت وارد این صفحه شوند. صفحه تماس با ما در طراحی سایت شرکتی مشابه با بخش پاسخگویی به مشتریان در یک شرکت می باشد. در طراحی این صفحه باید دقت شود. تکمیل اطلاعات تماس و ظاهر این صفحه اهمیت خیلی زیادی دارد.

پشتیبانی

این صفحه در طراحی سایت شرکتی از صفحات پایه ای نیست. اما شرکت ها و مجموعه های حرفه ای معمولا این صفحه را برای جلب رضایت مشتریان خود استفاده می کنند. مشتریان می توانند از پشتیبانی شما در مورد محصولات یا حتی خدمات استفاده نمایند. کاربران ممکن است جهت راهنمایی یا اعلام نارضایتی از طریق این صفحه با شما ارتباط برقرار نمایند. کاربرد صفحه پشتیبانی در طراحی سایت شرکتی مشابه کاربرد بخش گارانتی در یک مجموعه است.

یکی از مهم ترین امکانات و ساختارهایی که برای طراحی سایت شرکتی وجود دارد طراحی به صورت چند زبانه است. با استفاده از این کار می توانید تجارت خود را بسیار گسترش دهید. اگر محصولاتی برای تولید یا عرضه دارید می توانید مشتریانی در هر نقطه از جهان داشته باشید. محصولات شرکت شما می تواند در هر نقطه از جهان به فروش برسد. همچنین اگر خدماتی برای ارائه دارید و می خواهید خدماتتان را جهانی کنید پلن های طراحی سایت شرکتی دو یا چند زبانه مناسب شماست. بسیاری از شرکت ها توانسته اند با این تکنیک پس از مدتی تجارت خود را متحول سازند. طراحی سایت شرکتی چندزبانه یکی از حرفه ای ترین روش های طراحی وب برای مجموعه های اداری و تجاری می باشد.

طراحی سایت با تکنیک ها و ساختارهای چند زبانه باعث می شود که کاربران بتوانند وب سایت شما را به هر زبانی که دوست دارند مشاهده نمایند. این ساختار در طراحی سایت شرکتی در شمار ساختارهای پول ساز و برند ساز به شمار می رود. شما با این کار به مشتریان و کاربران مختلف حق انتخاب می دهید. هر کاربر می تواند محتوای صفحات یا محصولات را به زبانی که دوست دارد ببیند. این موضوع می تواند تجارت شما را بسیار دگرگون کند.

طراحی سایت شرکتی چندزبانه

ترجمه اتوماتیک

در این روش از مترجم های آنلاین برای ترجمه محتوای سایت شما استفاده خواهد شد. این روش یکی از قدیمی ترین و پایه ای ترین روش های طراحی چند زبانه به شمار می رود. استفاده از این روش در طراحی سایت شرکتی خالی از لطف نیست. اما ممکن است با توجه به وب سایت شما و نوع مشتریانتان مناسب نباشد. اما به طور معمول این نوع از ترجمه برای شروع به طور معمول مناسب است.

ترجمه اختصاصی

اگر پلن طراحی سایت شرکتی حرفه ای یا بالاتر را انتخاب کرده اید و می خواهید سایت شما دوزبانه یا چند زبانه نیز باشد به احتمال ترجمه اختصاصی برای شما مناسب تر است. در این روش از یک مترجم حرفه ای درخواست می شود تا هر صفحه را به صورت سفارشی و دستی ترجمه نماید. یعنی هر صفحه از سایت شما به چند زبان ترجمه می شود و به صورت دستی در سایت قرار داده می شود.

انتخاب دستی زبان

در این روش هسته اصلی سایت شما به یک زبان و سپس به سایر زبان ها ترجمه می شود. برای این که کاربر سایت را به زبان دیگری مشاهده کند باید به صورت دستی بر روی آیکن های انتخاب زبان کلیک نماید. در این صورت محتوای سایت با توجه به زبان انتخابی کاربر تغییر خواهد کرد. این روش هم در ترجمه اتوماتیک و هم در ترجمه دستی و سفارشی قابل استفاده است. 

تغییر اتوماتیک زبان

در این روش به صورت اتوماتیک تشخیص داده می شود که کاربر از چه کشوری می باشد. پس با توجه به زبان کاربر به صورت اتوماتیک زبان سایت تغییر خواهد کرد. یعنی به صورت پیش فرض کاربر محتوای سایت را با زبان خودش خواهد دید. دیگر نیازی نیست که به صورت دستی زبان را انتخاب نماید. البته می توان باز هم قابلیت انتخاب دستی را نیز در سایت قرار داد.

پلن های زمانی طراحی سایت شرکتی نگارچه

زمان طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی در زمان بندی عادی

طراحی سایت شرکتی در زمان بندی استاندارد

در پلن طرحی سایت شرکتی در زمان بندی استاندارد، زمان اتمام پروژه شما به صورت عادی و در حالت استاندارد محاسبه خواهد شد. در صورتی که پلن طراحی سایت شرکتی فوری را انتخاب نکرده باشید، زمان تحویل پروژه شما به صورت عادی محاسبه می شود. این زمان با توجه به سطح طراحی شما و امکاناتی که برای پروژه خود انتخاب کرده اید به صورت استاندارد محاسبه می گردد. به طور مثال طراحی سایت شرکتی به صورت حرفه ای با امکانات پیچیده تر و بیشتر نسبت به طراحی سایت شرکتی به صورت اختصاصی با همان امکانات سریع تر انجام خواهد شد. زمان استاندارد برای پروژه های طراحی سایت شرکتی از یک هفته شروع می شود و با توجه به جزئیات و پیچیدگی های پروژه متفاوت می باشد.

طراحی سایت شرکتی سریع

طراحی سایت شرکتی در زمان بندی فوری

اگر برای تحویل سایت خود در زمان مشخصی عجله داشته باشید بهتر است که از پلن طراحی سایت شرکتی در زمان بندی فوری استفاده نمایید. در این صورت با توجه به میزان پیچیدگی ها و امکانات سایت شما سریع ترین زمان ممکن برای تحویل پروژه مشخص می شود. البته ممکن است پروژه در زمان های مختلفی قابل تحویل باشد. بدیهی است که تحویل هر چه سریع تر هزینه بیشتری خواهد داشت. به خاطر این که نیروهای بیشتری به صورت موازی روی پروژه شما کار می کنند و ممکن است برخی از نیروها و کارشناسان شبانه روزی کار کنند قیمت طراحی سایت شما ممکن است مقداری بیشتر شود. لازم به ذکر است که هر پروژه طراحی وب سایتی به صورت فوری قابل انجام نخواهد بود. ممکن است پیچیدگی های پروژه شما به حدی باشد که در زمان مورد نظر شما تکمیل نگردد.

پلن طراحی سایت شرکتی اختصاصی

پلن طراحی سایت شرکتی به صورت اختصاصی حرفه ای ترین و پیشرفته ترین پلن طراحی سایت شرکتی نگارچه می باشد. در این پلن کل قالب وب سایت از صفر با توجه به نیاز و سفارش کارفرما طراحی می گردد. اگر برند حرفه ای هستید یا قصد دارید کسب و کار شما به قدری رشد کند که به یک برند مطرح تبدیل شوید طراحی سایت اختصاصی بهترین گزینه ممکن برای شماست. در این پلن می توانید یک وب سایت خلاقانه دقیقا به همان صورت که می خواهید داشته باشید. در پروژه های طراحی سایت شرکتی با ساختار اختصاصی همه روال ها با خلاقیت و نوآوری ساخته می شود. می توانید افکت های جذاب و هیجان انگیز در سایت خود داشته باشید. می توانید در سایت خود امکانی را قرار دهید که تا به حال هیچ کس نداشته است برای این که از سایرین فراتر بروید باید متفاوت باشید. 

بسیاری از برندهای مطرح یا صاحب نام بدون هیچ فکری پلن طراحی سایت شرکتی اختصاصی را انتخاب می کنند. این بدین خاطر است که آنان شیرینی موفقیت های بزرگ به خاطر فکر و کیفیت متفاوت را حس کرده اند. البته سایر پلن های طراحی سایت شرکتی نیز می تواند شما را به موفقیت های بزرگ برساند. در تمام پروژه ها بالاترین کیفیت ممکن در مورد شیوه های کدنویسی، گرافیک و… پیاده سازی می شود. می توانید در این باره انتخاب پلن ها و این که کدام یک مناسب شما می باشد با کارشناسان نگارچه نیز مشورت کنید.

طراحی سایت شرکتی از سفارش تا تحویل

مشاوره با کارشناسان

کارشناسان نگارچه برای مشاوره های فنی در زمینه شروع کسب و کارهای اینترنتی و طراحی وب همیشه آماده خدمات رسانی هستند. اگر ایده ای یا طرحی برای طراحی سایت شرکتی یا هر وب سایت دیگری دارید می توانید از مشاوره رایگان نگارچه بهره مند شوید. جهت مشاوره می توانید از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس باما وجود دارد استفاده کنید. همچنین امکان مشاوره از طریق چت آنلاین در وب سایت نیز وجود دارد. کارشناسان نگارچه با توجه به کسب و کار شما و هدفی که دارید بهترین پیشنهادات را در مورد پیاده سازی طرح خود به صورت یک وب سایت به شما خواهند داد. همچنین نیازهای لازم و پیشنهادات سازنده در این زمینه به شما داده می شود تا با دید بازتری وارد دنیای تجارت آنلاین شوید.

جلسه حضوری

پس از این که به صورت تلفنی یا راه های دیگر در مورد مسائل فنی و شیوه های کار صحبت شد نوبت به جلسه حضوری می رسد. در این جلسه شما می توانید به صورت حضوری با کارشناسان نگارچه در مورد پروژه خود صحبت کنید. این جلسه می تواند به صورت حضوری در مجموعه نگارچه صورت پذیرد (یعنی شما میهمان نگارچه باشید) یا کارشناسان نگارچه با درخواست شما به محل شما می آیند. اگر وقت کافی ندارید یا به هر دلیل دیگری می توانید درخواست ارسال کارشناس از طرف نگارچه به مجموعه خود را داشته باشید. در این جلسه در مورد ساختارهای طراحی سایت شرکتی مورد نیاز شما بیشتر صحبت می شود. همچنین جزئیات پروژه بررسی می شود و پیشنهادات لازمه مطرح خواهد شد.

عقد قرارداد

پس از این که در مورد جزئیات پروژه به صورت حضوری یا تلفنی صحبت شد برای شروع کار یک قرارداد دوطرفه بین کارفرما و کارگزار بسته می شود. قرارداد طراحی سایت شرکتی نگارچه به طور معمول در دو نسخه آماده می گردد. یک نسخه نزد کارگزار باقی می ماند و نسخه دیگر به کارفرما ارائه می‌شود. در این قرارداد که با عنوان قرارداد طراحی سایت شرکتی می باشد تمام موارد مربوط به پروژه شما درج می گردد. امکان عقد این قرارداد هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری وجود دارد. 

پیش پرداخت

پس از اینکه قرارداد طراحی سایت شرکتی به کارفرما ارائه شد به طور معمول مبلغی به عنوان پیش پرداخت توسط کارفرما پرداخت می شود. این مبلغ با توجه به قیمت طراحی سایت شما که در قرارداد نیز عنوان شده است متفاوت می باشد. مابقی مبلغ پروژه در ادامه کار پرداخت خواهد شد. جزئیات مربوط به پرداختی های کارفرما به همراه رسید های پرداختی نزد کارگزار محفوظ می ماند. مبلغی که کارفرما قبل از اتمام پروژه پرداخت کرده است از مبلغ نهایی پروژه کسر می گردند مبلغ باقیمانده در انتهای کارگر از کارفرما دریافت می شود.

هاست و دامنه

امکان خرید هاست و دامنه توسط کارفرما کارگزار وجود دارد. ممکن است که کارفرما از قبل دامنه ای را خریداری کرده باشد و بخواهد به وبسایت خود را در آن دامنه قرار دهد. در این صورت اطلاعات مربوط به هاست و دامنه از کارفرما دریافت میگردد. در مورد هاست نیز به همین صورت می باشد. به طور معمول در قراردادهای طراحی سایت شرکتی نگارچه نام دامنه و اینکه توسط کارفرما یا کارگزار ارائه گردیده است نیز ذکر می شود. مالکیت هاست و دامنه به نام کارفرما می باشد و نگارچه وکالت از کارفرما دامنه و هاست را خریداری می‌کند. لازم به ذکر است که مسئولیت استفاده از دامنه بر عهده کارفرما می باشد. در صورتی که تخلفی با دامنه صورت گیرد تمام مسئولین آن بر عهده صاحب وب سایت می باشد.

دریافت اطلاعات سایت

اطلاعات و محتوایی که برای وب سایت مورد نیاز است توسط کارفرما ارائه شود. یکی از مواردی که در قراردادهای طراحی سایت شرکتی ذکر می شود زمان اتمام پروژه است. بدیهی است که اگر ارائه اطلاعات توسط کارفرما با تاخیر انجام شود زمان اتمام پروژه نیز به تاخیر می‌افتد. اطلاعات لازم به صورت کامل یا کم کم توسط کارفرما ارائه می‌شوند. در این مدت کارفرما و کارگزار از طریق تلفنی یا موارد دیگر با هم در ارتباط هستند و سوالات احتمالی برطرف گردد. هر چه قدر که کارفرما در مورد ارائه اطلاعات با کارگزاری بیشتر همکاری کند پروژه با سرعت بیشتری پیشرفت خواهد کرد. اطلاعات باید با فرمت استاندارد و به صورت مرتب آماده سازی و ارائه شود.

ارائه پیش نمایش

یکی از موارد مهمی که باعث افزایش کیفیت پروژه های طراحی سایت شرکتی نگارچه شده است ارائه پیش نمایش اولیه به کارفرما می باشد. پس از اینکه ساختار های اصلی وب سایت آماده شدند یک پیش نمایش اولیه ارائه می گردد کارفرما با شکل کلیه پروژه روبرو شود. پس از این که پیش نمایش پروژه ارائه شد ارتباط کارفرما و کارگزار بیشتر می شود برخی موارد و المان ها با سلیقه کارفرما و پیشنهادات بهتر توسط کارگزار تکمیل گردند. تغییرات کوچک و بزرگ در این مدت انجام می گردد تا کل پروژه کامل شود. سپس موارد دیگر شامل ساختارهای اصلی سایت و پشت پرده کار تکمیل می گردد.

اتمام پروژه

طراحی سایت شرکتی زمانی انجام شده است که کارفرما تایید کند. مواردی که در قرارداد ذکر شده است در پروژه اعمال می گردند. ساختار کلیه وب سایت شما و امکاناتی که در سایت قرار داده می شود با توجه به ویژگی ها و سفارشی که در زمان عقد قرارداد توسط کارفرما شده است ساخته می شود. اگر در این مدت کارفرما تصمیم بگیرد که قابلیت دیگری را به سایت خود اضافه کنند مبلغی به هزینه نهایی پروژه افزوده می شود. همچنین ممکن است که تصمیم گرفته شود که ساختارها تغییر کنند. در این صورت علاوه بر هزینه نهایی ممکن است که در زمان تحویل پروژه نیز متفاوت شود.

تست نهایی

پس از اینکه پروژه طراحی سایت شرکتی به اتمام رسید نوبت به تست کیفیت می رسد. کارشناسان کنترل کیفیت ساختارهای کلی وب سایت را با توجه به استانداردهای لازم ارزیابی می‌کنند. اگر ایرادی در زمینه کد نویسی یا ساختارهای ساخت روال ها وجود داشته باشد در این مدت برطرف می گردد. در این مدت ممکن است که ظاهر سایت تغییری نکند. اما از نظر ساختاری آپدیت می شود.

تسویه کیفیت

پس از اینکه پروژه به اتمام رسید و مورد تأیید کارفرما قرار گرفت و همچنین ارزیابی های کیفی در مورد آن انجام شد نوبت به تسویه نهایی مبلغ باقی مانده پروژه می رسد. در قرارداد طراحی سایت شرکتی نگارچه در هر دو نسخه کارفرما و کارگزار مبلغ کل پروژه درج شده است. به طور معمول کارفرما در کار به عنوان پیش پرداخت به کارگزار پرداخت کرده است. مبلغ نهایی پروژه در زمان ارائه کار دریافت می گردد.

تحویل و آموزش

در این مرحله پروژه کارفرما تحویل می گردد. همچنین آموزش کار با وب سایت به کارفرما داده می شود. یک پنل مدیریت به کارفرما ارائه می شود تا بتواند در برخی از قسمت های وب سایت به روز رسانی هایی را انجام دهد. پنل مدیریت برای پروژه های طراحی سایت شرکتی با توجه به پیچیدگی ها و جزئیات پروژه متفاوت هستند. به طور مثال ممکن است که یک وب سایت شرکتی شامل محصولات نیز باشد. در این صورت برای مدیریت سایت شرکتی نیاز است که محصولات را در سایت قرار داده شود از نظر قیمت تغییراتی کند. این تغییرات با استفاده از پنل مدیریتی به راحتی امکان پذیر هستند. آموزش کار با قسمت های مختلف پنل در زمان تحویل پروژه به صورت کامل داده می شود.

پشتیبانی

پس از اینکه پروژه به اتمام رسید و به کارفرما تحویل شد پشتیبانی شروع می شود. در این مدت اگر ساختار های وب سایت مشکل پیدا کردند یا ایراداتی در وب سایت دیده شده توسط بخش پشتیبانی برطرف می گردد. در این مدت کارفرما می تواند راهنمایی های کارشناسان نگارچه محتوای وب سایت  را با استاندارد ترین شکل ممکن در وب سایت قرار دهد. همچنین اگر در مورد کار با پنل مدیریت ذچار مشکلاتی شد می تواند با بخش پشتیبانی در ارتباط باشد. همچنین اگر مدت پشتیبانی تمام شد کارفرما می تواند با پرداخت مبلغی دیگر مدت زمان پشتیبانی را افزایش دهد. تمدید پشتیبانی در قرارداد طراحی سایت شرکتی یا به صورت جداگانه ثبت می شود.

نمونه های طراحی سایت شرکتی

نشت جو

یکی دیگر از مشتری های ما در این چند سال نشت جو است. برای نشت جو طراحی سایت شرکتی با قابلیت های درخواستی اش انجام شده است. این مجموعه در زمینه نشت یابی گاز و آب به صورت تخصصی فعالیت دارند.

کیان تجهیز طب

پروژه طراحی سایت برای مجموعه پزشکی کیان تجهیز طب یکی از نمونه های حرفه ای طراحی سایت پزشکی نگارچه به شمار می رود. این وب سایت نمونه ای از طراحی سایت پزشکی نیز به حساب می آید. این وب سایت به یک شرکت فروش تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی در ایران تعلق دارد. پروژه وب سایت برای این مجموعه باعث گسترش و تحول زیادی برای این مجموعه شد. 

از ویژگی های سایت کیان تجهیز این است که به صورت اختصاصی طراحی شده است. یکی از نقاط قوت این وب سایت استفاده از گرافیک سفارشی شده و اختصاصی می باشد که باعث درخشش بیشتر این سایت شده است. همه موارد ظاهری از رنگ بندی گرفته تا نحوه چیدمان المان ها به صورت حساب شده در سایت قرار گرفته اند. این وب سایت طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی دارد. در این وب سایت محصولات متعددی در حوزه پزشکی وجود دارد. موارد حرفه ای برای نمایش محصول، نمایش توضیحات و… در صفحه هر محصول وجود دارد که باعث تاثیر بیشتر در مشتری و افزایش فروش می شود.

نمونه ها بسیارند…

نمونه های طراحی سایت پزشکی بسیارند. وقت کافی برای همکاران ما وجود ندارد تا هر روز همه نمونه کارها را در وب سایت قرار دهند. لذا با توجه به امکانات مورد نظر شما و با توجه به نوع کار شما نمونه کارها برای شما ارسال می شوند. 

برخی سوالات مشتریان

آیا طراحی سایت شرکتی فقط برای شرکت های ثبت شده انجام می شود؟ ما یک مجموعه هستیم که مراحل ثبت شرکت را انجام نداده ایم.

خیر. طراحی سایت شرکتی در واقع نوع ساختار طراحی وب است و ربطی به ثبت بودن یا نبودن مجموعه شما ندارد.

آیا طراحی سایت شرکتی مشمول مالیات می شود؟ ما شرکت ثبت شده هستیم و تا کنون سایت نداشته ایم. آیا وب سایت باعث می شود میزان مالیات ما بیشتر شود؟

خیر وب سایت مشمول مالیات نمی شود.

آیا بعد از این که طراحی تمام شد امکانات تغییرات وجود دارد؟

بله امکان ارتقای سایت و تغییر محتوا وجود دارد. 

از چه زبان هایی برای طراحی سایت شرکتی استفاده می کنید؟

از ربان های برنامه نویسی مختلفی مانند php و… استفاده می شود. همچنین با توجه به درخواست شما نیز ممکن است زبان طراحی تغییر کند.

آیا ریسپانسیو بودن در همه پلن ها وجود دارد؟

بله در تمام پلن های طراحی سایت شرکتی نگارچه ساختار سایت به صورت ریسپانسیو و استاندارد طراحی می شود تا نمایش خوبی در تمام صفحات نمایش داشته باشد.

بهترین پلن طراحی سایت شرکتی کدام است؟

این کاملا بستگی به نوع مجموعه و حرفه شما دارد و این که برای آینده کاری خود چه برنامه ای داشته باشید. اگر قصد دارید در آینده از موتورهای جستجو مانند گوگل ورودی داشته باشید پلن های طراحی سایت شرکتی که سئوی بیس دارند مناسب است.

داینامیک بودن برای سایت شرکت مهم است؟

بله طراحی داینامیک یکی از مهم ترین ساختارهای پایه ای برای سایت های نوین است. این امکان برای طراحی سایت شرکتی هم مهم است. زیرا امکان ارسال فرم ها و… را برای کاربر ایجاد می کند.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی هم دارید؟ زمان پیاده سازی و هزینه به چه صورت خواهد بود؟

زمان مورد نیاز برای طراحی سایت اختصاصی کاملا بستگی به جزئیات و مواردی دارد که برای شما مورد توجه می باشد. همچنین برای محاسبه هزینه باید در مورد امکانات مورد نیاز خود توضیح بیشتری ارائه کنید.

آیا برای طراحی گرافیکی سایت باید هزینه جداگانه ای پرداخت شود؟

خیر. در همه پلن های طراحی سایت شرکتی نگارچه یک طراحی گرافیکی مطلوب همراه با پروژه ارائه می گردد. مگر این که بخواهید افکتی خاص یا مواردی خاص برای شما کدنویسی شود. در این زمینه می توانید با کارشناسان نگارچه گفت و گو نمایید.

اطلاعات صفحات توسط تیم طراحی آماده خواهد شد؟

به صورت کلی اطلاعات وب سایت توسط کارفرما ارائه خواهد شد. اطلاعاتی مانند توضیحات صفحات، تصاویر و… با فرمت استاندارد در شروع پروژه باید تحویل داده شوند. اما در موارد خاص امکان تولید محتوا نیز توسط کارشناسان نگارچه وجود دارد.

قرارداد طراحی سایت شرکتی نگارچه به مشتری ارائه می شود؟

بله. قرارداد طراحی سایت شرکتی نگارچه در دو نسخه تهیه می گردد. نسخه ای از این قرارداد برای کارفرما و نسخه دیگر برای کارگزار آماده خواهد شد. یک نسخه نزد نگارچه بایگانی شده و نسخه ای به مشتری تحویل می گردد.

پشتیبانی به چه صورت خواهد بود؟

تمام وب سایت های طراحی شده توسط نگارچه به مدت شش ماه به صورت رایگان پشتیبانی و گارانتی می شوند. پس از اتمام این مدت نیز با شرایطی امکان تمدید پشتیبانی وجود دارد.

نمونه هایی از طراحی سایت شرکتی انجام شده موجود است؟

بله. در صفحه نمونه کارها می توانید نمونه سایت های طراحی شده توسط نگارچه را مشاهده نمایید.

روش های مختلفی برای پیاده سازی طراحی سایت شرکتی به شکل چند زبانه توضیح داده شده است. کدام یک از این روش ها بهتر است؟

هرکدام از این روش ها می تواند برای یک سایت مفید باشد. بهترین روش پیاده سازی با توجه به کاربران شما و سیاست گذاری های شما ارائه می گردد. انتخاب بهترین روش نیاز به این دارد که توضیحات بیشتری در مورد کار خود ارائه کنید. در این مورد با کارشناسان نگارچه گفت و گو نمایید.

Call Now Button