درباره نگارچه

” از سال ۸۷ که تحصیلات مون در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار در حال تکمیل بود، با چند نفر از هم رشته ای ها به ساخت و ادیت انواع نرم افزار های کامپیوتری، کار های گرافیکی و انیمیشن، چاپ و خدمات شبکه و خدمات از این دست مشغول بودیم. بیشتر فعالیت ما در اون سالها به صورت پروژه های کوچک یا موقت بود. که از همونجا تجربه کردن و آموزش شروع شد. بعد از چند سال هر کدام در یک شرکت نرم افزاری یا شرکت های مرتبط مشغول فعالیت شدیم. تا اینکه یک روز تصمیم گرفتیم که خدمات خودمون رو داشته باشیم و فعالیت هایی رو که در بازار جاشون خالی بود رو (مثل : “مدیریت سایت”) با برند خودمون ارائه کنیم. “

سرانجام مجموعه نگارچه در سال ۹۵ فعالیت خود را با خدمات “طراحی سایت” ، “گرافیک” و “چاپ و تبلیغات” شروع کرد. بعد از گذشت یک سال “خدمات حرفه ای محتوا”، “سئو و بهینه سازی”، “ورود اطلاعات”، “مدیریت هاست و دامنه” را به مجموعه خدمات خود اضافه کرد. در طی این سالها پروژه های بسیاری را انجام دادیم، از همراهی در راه اندازی استارت اپ ها تا مدیریت و بفروش رساندن فروشگاه های اینترنتی. که حاصل این فعالیت ها کسب تجربه در زمینه های مختلف و بزرگ کردن دامنه خدمات مان شد.

امروز خدمات مختلف مثل مشاوره در اجرای پروژه های سایت و سئو، تبلیغات گوگل، مدیریت سرور های اختصاصی، اتصال سیستم های مختلف، طراحی و پیاده سازی API برای اتصال سایت به نرم افزار های حسابداری و انبار، استخدام و آموزش نیرو و تشکیل تیم های عملیاتی برای مجموعه ها، مشاوره و اجرای انواع روش ها در جهت فروش و گسترش بازار و برند سازی و بسیاری از سرویس های حرفه ای دیگر، حاصل سالها تجربه و حضور در تیم های مختلف نرم افزاری می باشد.

در این سالها با بسیاری از مجموعه های کوچک و بزرگ، مطرح و تازه کار همکاری داشتیم. از پروژه های موقت تا حضور دائم نیرو در این مجموعه ها که منجر به کسب و تبادل تجربه و دانش برای ما بوده است. مجموعه هایی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با آنها در ارباط بودیم : پین تا پین و اسنپ تریپ، دیجی کالا، اسنپ شاپ، مرکز نوآوری دانشگاه شریف،ابر آروان، مجموعه نرم افزاری پیوست (حسابداری و مالی)، مجموعه نرم افزاری ایمن افزار(انبار و فروش داروخانه) و مجموعه های کوچکتر که همکاری با آنها مسبب خلق خدمات جدید در نگارچه و آشنایی با علوم و تجربه های موجود در این عرصه شده است.

به عنوان فعال در این حوزه، بزرگترین مخاطب خود را کسب و کار ها می دانیم. و همواره تلاشمان بر این بوده تا خدمات مورد نیاز این جامعه بزرگ را در کشور ارائه دهیم. چه در زمانی که بیشتر فعالیت های اقتصادی بر بستر شبکه های اجتماعی بود. و چه در زمان های قطعی و اختلال در اینترنت. همواره در تلاش بودیم که مسیر را برای کسب و کارها هموارتر کنیم و در حد توان خود راهکارهای سودمند برای برون رفت از مشکل یا صرفه جویی در هزینه ها و … ارائه دهیم.

مواردی که به عنوان ارزش های اساسی و اولویت در نگارچه همیشه در نظر داریم :

  1. کیفیت بالا در خدمات و در هر فعالیت
  2. رفع نیاز کارفرما و تعریف کار بر اساس نیاز کارفرما نه تعریف کلیشه ای خدمات
  3. صداقت و راستی
  4. رعایت عدالت و احترام به حقوق طرف مقابل
  5. تفکر بر ساختن، نه خراب کردن
  6. اعتماد و رازداری

امیدواریم که با رعایت ارزش های انسانی در ساختن جامعه ای بهتر برای خود و دیگران سهیم باشیم.

محصولات و خدمات نگارچه

طراحی سایت، مدیریت، سئو و بهینه سازی، تولید محتوا، رفع ایراد و خطا، تغییرات، خرید و تمدید هاست و دامنه، سرعت سایت و …

خدمات طراحی سایت فروشگاهی | شرکتی | خلاقانه و اختصاصی

امروزه اهمیت داشتن وب سایت در دنیای تجارت نوین برکسی پوشیده نیست. بدیهی است که وب سایت بهتر برای معرفی ما به مشتریان در دنیای مجازی بسیار موفق تر می باشد. تیم نگارچه تاکنون بسیاری وب سایت های فروشگاه آنلاین، وب سایت های  شرکتی و…. را برای مشتریان محترم با سلیقه ها و زمینه های کاری متعدد از صفر تا صد پیاده سازی کرده است؛ وب سایت هایی با سرعت بالا، گرافیک حرفه ای و امکانات متفاوت برای عرضه خدمات برای اشخاص و کارفرمایان در دنیای مجازی.

طراحی سایت توسط گروه طراحی نگارچه
افزایش رتبه سایت، بهینه سازی سایت

افزایش رتبه سایت در گوگل:

بسیاری افراد همه روزه برای یافتن فروشگاه یا مرکز خدماتی مورد نظر از موتور جستجوگر گوگل استفاده می کنند. در این بین وب سایتی که در نتایج جستجو بالاتر باشد احتمال بازدید بیشتری خواهد داشت. در این راستا تیم نگارچه با استفاده از کارشناسان حرفه ای آماده همکاری در زمینه بهینه سازی وب سایت برای رسیدن به نتایج جستجوی بهتر و در نتیجه مشتریان بیشتر و رسیدن به کسب و کار بزرگ می باشد.

افزایش رتبه سایت، بهینه سازی سایت

مدیریت شبکه های اجتماعی:

علاقه مردم به شبکه های اجتماعی باعث شده که تاجران و دارندگان کسب و کار نیز برای معرفی خود از این ابزارها استفاده کنند. تلگرام، اینستاگرام و…. امروزه علاوه بر افراد عادی جایگاهی برای معرفی کسب و کار می باشد. در تیم نگارچه ابزارها و کارشناسان گرافیست و مدیریت کنندگان محتوای زیادی را گرد هم آورده ایم تا بستری مناسب برای گسترش کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی فراهم کنیم.

مدیریت شبکه های اجتماعی، گروه طراحی نگارچه
خدمات طراح گرافیک

خدمات طراحی گرافیکی قدرتمند:

یکی از بزرگترین ترین ابزارها برای تبلیغات حرفه ای گرافیک می باشد. تصویری که چشم افراد را به خود جذب میکند در ذهنشان ماندگار میشود. یک گرافیست حرفه ای می تواند لوگو، پوستر تبلیغاتی، کاتالوگ، بنر، کارت ویزیت، تراکت و… طراحی کند که منجر به مشتریان بیشتری شود. علاوه بر آن گرافیک حرفه ای کسب و کار شما را بسیار مدرن تر جلوه خواهد داد. نگارچه یکی از قوی ترین تیم های گرافیست حرفه ای را کنار هم جمع کرده است تا تمام خدمات از طراحی سایت تا کاتالوگ و بروشور و… را با بهترین کیفیت عرضه کند.

خدمات طراح گرافیک

خدمات چاپی با بهترین کیفیت چاپ:

با ارائه خدمات چاپ حرفه ای مجموعه ی هرآنچه برای تبلیغات و گسترش کسب و کار خود نیاز دارید را کامل ساخته ایم. در حال حاضر چاپ انواع تراکت، کارت ویزیت، بنر، کاتالوگ، بروشور، نایلون ها و پاکت های تبلیغاتی و… را در مجموعه نگارچه با بهترین کیفیت برای رضایت بیشتر شما مشتریان محترم عرضه کرده ایم.

خدمات چاپ، گروه طراحی نگارچه
Call Now Button