درباره ما

نگارچه

آنچه برای گسترش کسب و کار خود نیاز دارید...

طراحی سایت:

امروزه اهمیت داشتن وب سایت در دنیای تجارت نوین برکسی پوشیده نیست. بدیهی است که وب سایت بهتر برای معرفی ما به مشتریان در دنیای مجازی بسیار موفق تر می باشد. تیم نگارچه تاکنون بسیاری وب سایت های فروشگاه آنلاین، وب سایت های  شرکتی و…. را برای مشتریان محترم با سلیقه ها و زمینه های کاری متعدد از صفر تا صد پیاده سازی کرده است؛ وب سایت هایی با سرعت بالا، گرافیک حرفه ای و امکانات متفاوت برای عرضه خدمات برای اشخاص و کارفرمایان در دنیای مجازی.

طراحی سایت توسط گروه طراحی نگارچه
افزایش رتبه سایت، بهینه سازی سایت

افزایش رتبه سایت در گوگل:

بسیاری افراد همه روزه برای یافتن فروشگاه یا مرکز خدماتی مورد نظر از موتور جستجوگر گوگل استفاده می کنند. در این بین وب سایتی که در نتایج جستجو بالاتر باشد احتمال بازدید بیشتری خواهد داشت. در این راستا تیم نگارچه با استفاده از کارشناسان حرفه ای آماده همکاری در زمینه بهینه سازی وب سایت برای رسیدن به نتایج جستجوی بهتر و در نتیجه مشتریان بیشتر و رسیدن به کسب و کار بزرگ می باشد.

مدیریت شبکه های اجتماعی:

علاقه مردم به شبکه های اجتماعی باعث شده که تاجران و دارندگان کسب و کار نیز برای معرفی خود از این ابزارها استفاده کنند. تلگرام، اینستاگرام و…. امروزه علاوه بر افراد عادی جایگاهی برای معرفی کسب و کار می باشد. در تیم نگارچه ابزارها و کارشناسان گرافیست و مدیریت کنندگان محتوای زیادی را گرد هم آورده ایم تا بستری مناسب برای گسترش کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی فراهم کنیم.

مدیریت شبکه های اجتماعی، گروه طراحی نگارچه
خدمات طراح گرافیک

خدمات طراحی گرافیکی قدرتمند:

یکی از بزرگترین ترین ابزارها برای تبلیغات حرفه ای گرافیک می باشد. تصویری که چشم افراد را به خود جذب میکند در ذهنشان ماندگار میشود. یک گرافیست حرفه ای می تواند لوگو، پوستر تبلیغاتی، کاتالوگ، بنر، کارت ویزیت، تراکت و… طراحی کند که منجر به مشتریان بیشتری شود. علاوه بر آن گرافیک حرفه ای کسب و کار شما را بسیار مدرن تر جلوه خواهد داد. نگارچه یکی از قوی ترین تیم های گرافیست حرفه ای را کنار هم جمع کرده است تا تمام خدمات از طراحی سایت تا کاتالوگ و بروشور و… را با بهترین کیفیت عرضه کند.

خدمات چاپی با بهترین کیفیت چاپ:

با ارائه خدمات چاپ حرفه ای مجموعه ی هرآنچه برای تبلیغات و گسترش کسب و کار خود نیاز دارید را کامل ساخته ایم. در حال حاضر چاپ انواع تراکت، کارت ویزیت، بنر، کاتالوگ، بروشور، نایلون ها و پاکت های تبلیغاتی و… را در مجموعه نگارچه با بهترین کیفیت برای رضایت بیشتر شما مشتریان محترم عرضه کرده ایم.

خدمات چاپ، گروه طراحی نگارچه
Call Now Button
X