مبحث مدیریت سایت که با نام پشتیبانی سایت نیز عنوان می شود یک امر مهم برای نگهداری کیفیت سایت است. پشتیبانی سایت برای پروژه هایی که قصد دارند از سایت مشتری زیادی داشته باشند یا فروش آنلاین داشته باشند اهمیت زیادی دارد. در مبحث پشتیبانی سایت مجموع کارهایی که انجام می شود موجب ارتقای رشد کسب و کار مورد نظر از طریق وب سایت خواهد شد. یعنی در اصل پشتیبانی سایت موجب می شود که از وب سایت شما به بهترین وجه ممکن نگهداری شود. البته در بسیاری از پروژه های پشتیبانی سایت به خصوص پروژه های پشتیبانی سایت و مدیریت همواره تلاش می شود که کیفیت وب سایت از همه نظر ارتقا پیدا کند. یعنی علاوه بر مبحث نگهداری سایت از نظر امنیت و پشتیبانی فنی سایت همیشه از نظر سئو می شود.

برخی فیلدهای پشتیبانی سایت

بروز رسانی و مدیریت سایت

به روز رسانی فنی سایت

یکی از فیلدهای مهم در مورد پشتیبانی سایت در مورد مسائل فنی و کدنویسی وب سایت است. برای این موضوع یک تیم حرفه ای از افراد فنی در زمینه برنامه نویسی و کدنویسی وب سایت مدیریت سایت شما را از نظر فنی به عهده می گیرند. زبان کدنویسی شده و ساختار سایت شما همیشه به روز می شود تا اخرین استاندارهای لازم از نظر کدنویسی در وب سایت وجود داشته باشد.

رفع ایراد سایت و پشتیبانی سایت

رفع ایرادات احتمالی

هنگامی که پشتیبانی سایت خود را به یک گروه یا کارشناس می سپارید نیازی نیست که نگران ایرادات احتمالی باشید که ممکن است در سایت به وجود بیاید. در صورتی که مشکلی در سایت شما به خاطر مسائل مختلف به وجود بیاید تیم پشتیبانی سایت علت را پیدا کرده و در سریع ترین زمان ممکن آن را برطرف خواهند کرد.

مدیریت محتوا و پشتیبانی سایت

مدیریت محتوا

مبحث مهم محتوا نیز از موارد مهمی است که در پروژه های مدیریت سایت به بهترین شکل ممکن مدیریت می شود. یک گروه حرفه ای از کارشناسان کاربلد در زمینه مدیریت محتوا وظیفه کنترل توضیحات و مطالب موجود در وب سایت شما را بر عهده خواهند داشت. در واقع همه مطالب سایت شما با استانداردهای تولید محتوای وب سایت تولید خواهد شد.

سئو در پشتیبانی سایت

ارتقای رتبه سایت

مبحث سئو یا ارتقای رتبه سایت در پروژه هایی که علاوه بر پشتیبانی سایت به طور موازی پروژه سئو نیز دارند انجام می شود. در نگارچه این فیلد مهم و بسیار حرفه ای با عنوان پکیج سئو و مدیریت سایت در نظر گرفته شده است. پکیج جادویی سئو و مدیریت سایت تا به حال باعث پیشرفت بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ بوده است.

مزایای پشتیبانی سایت نگارچه

یک گروه کارشناس در فیلدهای مختلف سایت

پشتیبانی سایت | مدیریت سایت

حتما می دانید که کار کردن بر روی وب سایت نیاز به افراد مختلفی با تخصص های مختلف دارد. شرکت های بزرگ و سایت های حرفه ای یک گروه متخصص در فیلدهای مختلف برای کار کردن بر روی سایت خود دارند. در واقع پشتیبانی سایت توسط کارشناس متعددی از جمله برنامه نویس و طراح سایت، کارشناس گرافیک، کارشناس تولید محتوا، کارشناس سئو و بهینه سازی و… انجام می گیرد. با سفارش پروژه پشتیبانی سایت به نگارچه در واقع شما یک گروه حرفه ای از کارمندان مختلفی دارید که به صورت موازی در حال مدیریت سایت شما در فیلدهای مختلف هستند. گروه پشتیبانی سایت شما به صورت هماهنگ با یکدیگر کارها را پیش می برند. این همکاری با افزایش کیفیت سایت شما خواهد شد و می تواند در آینده میزان بهره برداری شما از سایت را بسیار افزایش بدهد. همه کارها با استانداردهای لازم و با همکاری بسیار خوب و قوی اعضای مختلف تیم مدیریت سایت انجام می شود. به طور مثال کارشناس گرافیست پس از طراحی بنرهای سایت موارد مهم جهت بهینه بودن تصاویر را رعایت می کند. این موارد و استانداردها توسط کارشناس سئو بررسی می شود و پس از تایید در سایت قرار می گیرد. 

صرفه جویی بسیار زیاد در هزینه های شما

برون سپاری مدیریت سایت و صرفه جویی هزینه ها

استخدام افراد مختلف برای کار در هر زمینه ای نیازمند این است که مبلغی به عنوان دستمزد برای آنها درنظر گرفته باشید. اگر بخواهید مدیریت سایت خود را به افراد مختلف بسپارید باید ماهیانه هزینه زیادی برای حقوق آنها پرداخت کنید. در صورتی که در پروژه های مدیریت سایت نگارچه این هزینه بسیار کم خواهد بود. علاوه بر این که برای پشتیبانی سایت خود کارمندان متعددی خواهید داشت از پرداخت هزینه های زیاد نیز معاف می شوید. هزینه ای که برای مدیریت سایت خواهید پرداخت در بسیاری موارد به اندازه هزینه دستمزد یک کارمند خواهد بود! به همین خاطر بسیاری از مشتریان ما از روند بهبود سایت و افزایش مشتریان خود به سبب برون سپاری مدیریت سایت و سئو به نگارچه کمال رضایت را داشته اند. خوشحالیم که توانسته ایم گام مثبتی برای افزایش میزان درآمد مجموعه های مختلف از طریق وب سایت برداریم.

گزارش حرفه ای از روند اجرای پروژه

پشتیبانی سایت حرفه ای

در طول اجرای پروژه های پشتیبانی سایت گزارش های حرفه ای از روند اجرای پروژه به کارفرما ارائه می شود. مدیر فنی پروژه مدیریت سایت شما که بر افراد حاضر در پروژه در فیلدهای مختلف نظارت دارد به شما در یک گزارش اعلام می کند که در ماه جاری سایت شما در چه جهاتی پیشرفت کرده است. گزارشات به صورت ماهیانه به کارفرما ارئه می شود. همچنین مدیر فنی پروژه به صورت مستقیم با کارفرما در ارتباط است و نیازهای او را در مورد سایت اجرایی خواهد کرد. جزئیات کارهایی که برای مدیریت سایت و سئو در طول یک ماه انجام شده است به صورت کامل به اطلاع کارفرما می رسد. همچنین میزان پیشرفت پروژه به صورت کامل و با توضیحات مستند به اطلاع کارفرما خواهد رسید. 

مشاوره حرفه ای در مورد افزیش درآمد از سایت

پشتیبانی سایت و افزایش درآمد آنلاین

یکی از موارد بسیار مهمی که همیشه در پروژه های مدیریت سایت یا مدیریت سایت و سئوی نگارچه وجود داشته است مشاوره های دوستانه و حرفه ای در جهت افزایش درآمد از طریق سایت است. در طول اجرای پروژه راه های افزایش کیفیت سایت و همه موارد مرتبط بررسی می شود. پس از ارزیابی های لازم پیشنهادات سازنده در جهت این که چطور بتواند میزان درآمد خود را از طریق وب سایت بیشتر کند داده می شود. بسیاری از مشتریان ما پس از مدتی با برون سپارس کار مدیریت سایت به نگارچه شاهد تحول عظیمی در گسترش کسب و کار خود از طریق وب سایت بوده اند. بسیاری از این مشتریان امروز به یک برند معروف در زمینه خود تبدیل شده اند. بخش زیادی از این تحول به خاطر استانداردسازی وب سایت و پشتیبانی سایت به بهترین شکل ممکن بوده است. در واقع بسیاری از سوابق مدیریت سایت و سئو باعث شده است که یک برند نا آشنا اکنون به یک برند بسیار آشنا تبدیل شود.

Call Now Button