طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یکی از حرفه ای ترین شیوه هایی است که می توانید برای پروژه وب سایت خود انتخاب کنید. همانطور که از نام طراحی سایت اختصاصی نیز مشخص است این مدل از طراحی خاص تر شخصی سازی شده تر است. در پروژه های طراحی سایت اختصاصی بدون توجه به اینکه روال ها توسط دیگران به چه صورت طراحی و پیاده سازی شده اند با توجه به اینکه شما می‌خواهید چگونه باشند طراحی انجام می شود. حقیقت این است که طراحی سایت اختصاصی نیاز به دانش و تخصص زیادی است. هر طراح سایتی نمی تواند طراحی سایت اختصاصی انجام دهد. حتی خیلی از شرکت های بزرگ و صاحب نام نیز اصلاً طراحی سایت اختصاصی ندارند. اما متاسفانه در پلن های طراحی سایت حرفه ای آنها نام پلنی با عنوان طراحی سایت اختصاصی به چشم می خورد. 

کاربرد طراحی سایت اختصاصی 

یک مجموعه بزرگ هستید

امکانات خاص

در طراحی سایت اختصاصی می توانید حتی امکاناتی که دیگران در وب سایت دارند را نیز به شیوه ای متمایز داشته باشید. حتی می توانید امکانات خیلی خاصی با توجه به نیاز مشتریان تان در وبسایت ارائه نمایید. این باعث خواهد شد مشتریان بسیاری از امور را تنها در وب سایت شما جستجو نمایند. ارائه یک امکان جدید باعث می شود که شما اولین باشید. سرعت پیشرفت شما افزایش چشمگیری خواهد داشت. طراحی سایت اختصاصی سرعت خیلی زیادی از رقبای خود جلو خواهید زد.

الگوی درخشان

یک مجموعه بزرگ باید از همه لحاظ الگوی کامل برای دیگر افراد و قبای کوچکتر از خودش باشد. کپی کردن از دیگران نشان می دهد خود شما چیز جدیدی برای عرضه ندارید. باید در وب سایت خود نیز مانند کیفیت کارتان خاص و بی نظیر باشید. طراحی سایت اختصاصی به کمک امکاناتی که ارائه می کند نشان می دهد که از همه نظر در کارتان بی مانند هستید. طراحی سایت اختصاصی نگاه دیگران را نسبت به شما بسیار تغییر خواهد داد.

اعتبار مجموعه

اگر یک شرکت بزرگ هستید طراحی سایت اختصاصی برای حفظ اعتبار شما لازم می باشد. یک مجموعه بزرگ نزد مشتریانش و حتی همکاران و رقبای کاری ارزش و اعتبار زیادی دارد. اگر توانسته اید در کسب و کار خود جایگاه خوبی داشته باشید نشان می دهد کارت خود را از نظر کیفی تا به حال بهترین وجه ممکن انجام داده اید. پس نسبت به دیگران خاص تر و بهتر بوده اید. این خاص بودن باید در وب سایت شما نیز دیده شود. 

می خواهید یک مجموعه بزرگ شوید

پیشرفت سریع تر

شاید کسب و کار شما خیلی جدید نباشد. یا حتی شیوه ارائه خدمات یا محصولات توسط شما مانند دیگران باشد. در این صورت نیاز به محرک ای خواهید داشت که باعث شود نسبت به رقبای همسان خود با سرعت بیشتری پیشرفت کنید. می توانید به کمک طراحی سایت اختصاصی با سرعت بیشتری کسب و کار خود را گسترش دهید.

آینده نگری بزرگ

اگر برای گسترش کار خود آینده‌نگری خیلی زیادی دارید و می خواهید در آینده از طریق وب سایت کارهای متفاوتی انجام دهید از همان ابتدا باید متفاوت باشید. بازگشت به عقب و تغییر خیلی از روال ها و ساختارها از نظر مالی و زمانی غیر اصولی به نظر می رسد. از همان ابتدا گامهای خود را قویتر بردارید.

ایجاد جذابیت بیشتر

طراحی سایت اختصاصی با انجام روال ها به شیوه های متفاوت جذابیت زیادی در سایت شما ایجاد می کند. هر قسمت از سایت شما می تواند خاص و متفاوت باشد. این باعث می شود کار کردن سایت مجموعه شما برای کاربران مهیج تر باشد.

به تفاوت نیاز دارید!

اگر مانند دیگر رقبای خود و در سطح آنها کار می کنید چطور انتظار دارید مشتریان شما را انتخاب کنند. برای این که سهم بیشتری از بازار داشته باشید باید متفاوت باشید. طراحی سایت اختصاصی باعث می شود در شعبه آنلاین خود بسیار متفاوت باشید. می توانید با ارائه متفاوت هر چیزی سعی کنید کمی تمایز ایجاد کنید.

یک استارت آپ هستید

طراحی سایت اختصاصی برای استارت آپ ها

نیاز به طراحی سایت اختصاصی برای استارت آپ ها بسیار احساس می شود. خیلی از استارت آپ ها به شیوه ای ارائه خدمات یا محصول می کنند که قبلا از این طریق وجود نداشته است. به کمک طراحی سایت اختصاصی می توانند روال های قدیمی را به کلی متحول سازند. طراحی کلی سایت از قالب گرفته تا روال ها و ساختارها به شکل کاملا جدید و نوآورانه در طراحی سایت اختصاصی به راحتی امکان پذیر می باشد. همان طور که متوجه شدید طراحی سایت اختصاصی پر از نوآوری و ابتکار است. در واقع اساس اصلی این طراحی بر پایه ایجاد تفاوت بنا شده است. از آنجایی که استارت آپ نیز به نوعی در ذات خود تفاوت و خلاقیت دارد نیاز دارد است تا برای طراحی وب از پلن های طراحی سایت اختصاصی استفاده شود. تفاوت ویژگی مشترک استارت آپ و طراحی اختصاصی است. 

نمی خواهید مثل دیگران باشید!

طراحی سایت اختصاصی و متفاوت

اشخاصی که سلیقه خاصی دارند ممکن است از تکرار و تبعیت از دیگران لذت نبرند. اگر شما نیز از افرادی هستید که دوست دارید در هر زمینه ای متفاوت با دیگران باشید پلن های طراحی سایت اختصاصی مناسب شما هستند. می توانید وب سایتی متفاوت از هر نظر داشته باشید. یک گرافیک بسیار مجلل با طراحی سفارشی، حل مسائل و چینش روال ها به شکلی نو و خلاقانه و… می تواند در سایت شما وجود داشته باشد. اگر می خواهید همه قسمت های سایت شما از لودینگ گرفته تا افکت های منو، شیوه ارسال پیام و… به شکلی خلاقانه طراحی شود در سایر پلن ها شاید دقیقا به آنچه می خواهید برسید. طراحی سایت اختصاصی حرفه ای ترین پلن طراحی وب است. در پروژه های اختصاصی همه چیز دقیقا آن طور که شما می خواهید از اول تا آخر طراحی می شود.

امکانات طراحی سایت اختصاصی 

قالب اختصاصی

طراحی قالب سایت به صورت کاملا سفارشی یکی از مهم ترین امکاناتی است که در طراحی سایت اختصاصی ارائه می شود. قالب سایت در واقع اسکلت کلی وب سایت شما می باشد. هر چه قالب حرفه ای تری داشته باشید در نهایت سایت حرفه ای تری خواهید داشت. به طور معمول در پروژه های طراحی سایت اختصاصی قالب سایت از صفر مطابق با نیاز و سلیقه کارفرما طراحی می گردد. این مهم ترین چیزی است که این نوع وب سایت ها را از سایرین متمایز می کند. وقتی از صفر و از همان شروع کار همه چیز خاص و متفاوت باشد در نهایت یک پروژه وب سایت متفاوت خواهید داشت. شروع کار در پروژه های طراحی سایت اختصاصی خیلی حرفه ای و بزرگ ابتدا از طراحی قالب شروع می گردد. در ادامه جزئیات و المان های سایت نیز وارد کار خواهد شد.

قابلیت های اختصاصی

شاید به ذهن شما رسیده باشد که برای این که با رقبای خود تفاوت داشته باشید امکاناتی متفاوت در سایت خود ایجاد نمایید. هر چه این امکانات و قابلیت ها تازه تر و جدیدتر باشند تمایز شما با آنها بیشتر خواهد شد. در طراحی سایت اختصاصی قابلیت ها و امکانات سایت با توجه به حرفه شما و نیاز مشتریان می تواند از صفر کدنویسی شود. این که اولین کسی باشید که چنین قابلیتی عرضه می کند باعث استقبال کاربران و افزایش مشتریان شما خواهد شد. می توانید با یک ابتکار در وب سایت از نظر امکاناتی که عرضه می کنید نشان دهید که با سایر افرادی که در این زمینه کار می کنند بسیار تفاوت دارید. 

روال های اختصاصی

ممکن است بخواهید امکاناتی در سایت ارائه کنید که دیگران هم قبلا مانند آن را ارائه کرده اند. در این صورت برای این که کمی تفاوت ایجاد کنید می توانید روال ها را متفاوت بسازید. می توانید با راه حلی متفاوت و جالب به جواب برسید! این کار برای کاربران نیز جذاب خواهد شد. یکی از تفاوت های طراحی سایت اختصاصی همین تفاوت در ساختارها و راه حل ها می باشد که باعث جذابیت بیشتر وب سایت شما می شود. همیشه افرادی که مساله ها را به شکل دیگری حل می کنند برای دیگران جذابیت دارند. راه حل های جدید به خصوص راه حل های ساده تر می تواند تعداد خط های کدنویسی را کمتر کند. همچنین می توانید این را به طریقی به کاربران نیز نشان دهید و توجه آنها را به خود جلب کنید. این کاری است که در طراحی سایت اختصاصی می تواند شما را جذاب تر نشان دهد.

گرافیک اختصاصی

یکی از حرفه ای ترین و جذاب ترین قسمت های طراحی سایت اختصاصی ظاهر سایت و طراحی یک شمای کلی جذاب و گرافیکی است. از نظر بسیاری از کاربران گرافیک اختصاصی نشان دهنده یک طراحی سایت اختصاصی است! این نشان دهنده اهمیت این موضوع است. شاید موارد سفارشی و اختصاصی شده زیادی نیز در سایت داشته باشید. اما کاربران شاید آنها را نبینند یا متوجه آن نشوند. اما یک گرافیک اختصاصی هر کسی را به سمت شما جذب خواهد کرد. در انتخاب تصاویر و موارد گرافیکی در یک پروژه اختصاصی باید دقت شود. به طور معمول رنگ بندی ها و چیدمان کلی و… از ابتدا برنامه ریزی می شود. همه چیز به صورت هماهنگ و اصولی پیش خواهد رفت. در نهایت یک ظاهر جذاب باعث تمایز بسیار زیاد یک طراحی سایت اختصاصی حرفه ای با دیگر پروژه های ساده وب سایت خواهد شد.

افکت های اختصاصی

افکت ها باعث ایجاد جذابیت بیشتر در سایت شما می شوند. افکت اتفاقاتی است که پس از کلیک کردن روی دکمه، هنگام لود یک المان خاص در صفحه و… در سایت شما می افتد. اگر به نمونه های طراحی سایت اختصاصی شرکت های مختلف توجه کرده باشید متوجه می شوید که افکت های سفارشی تا چه اندازه بر میزان جذابیت آنها افزوده است. افکت ها باعث می شوند تا کاربران حس خوبی از بودن در سایت شما داشته باشند. طراحی سایت اختصاصی به کمک افکت های خاص و سفارشی که تنها برای شما ساخته شده است حرفه ای تر خواهد شد.

لودینگ خاص

لودینگ ها المان هایی هستند که در هنگام بارگزاری یک صفحه به کاربر نشان داده می شوند. معمولا المان ها فایل های GIF یا تصاویر متحرک هستند. یک لودینگ خاص و جذاب طراحی سایت اختصاصی شما را خاص تر و انحصاری تر می کند. لودینگ ها در برندسازی تاثیر بسیار زیادی دارند. به همین دلیل در این پروژه ها مورد توجه قرار دارند. طراحی لودینگ یکی از جزئیاتی است که در طراحی سایت اختصاصی مورد توجه قرار دارد. معمولا برای این سایت ها از یک لودینگ متناسب با حرفه کاری و طراحی کلی سایت استفاده می کنند.

سرعت بسیار بالا

طراحی سایت اختصاصی به خاطر تفاوت کدنویسی باعث افزایش سرعت لود سایت می شود. در پروژه های اختصاصی قبل از این که پیاده سازی وب سایت شروع شود تمام نیازهای پروژه سنجیده می شود. جزئیاتی که باید در سایت قرار گیرد مورد بررسی قرار می گیرند و برای طراحی آنها برنامه ریزی می شود. همان طور که متوجه شدید توجه به جزئیات و جزء جزء سایت در طراحی سایت اختصاصی بسیار پررنگ است. یکی از موارد مهم کدنویسی سایت است. در این سایت ها تلاش می گردد تا تقریبا هیچ کد اضافه ای نوشته نشود. به همین خاطر وب سایت های اختصاصی معمولا بسیار سبک هستند. این در حالی است که ممکن است پر از صفحات مختلف و محتوای زیادی باشند. رعایت استانداردهای مهم و استفاده از بهترین شیوه کدنویسی در طراحی سایت اختصاصی باعث می شود که سایت بسیار سبک باشد. کاربران از کار کردن در این سایت ها لذت می برند. با وارد شدن به هر صفحه محتوای صفحه بارگزاری شده و به کاربر نشان داده می شود.

رعایت سئوی بیس سایت

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در طراحی سایت اختصاصی وجود دارد و باعث می شود که در مدت کوتاهی باعث جذب سرمایه زیاد از سمت سایت شود رعایت موارد سئو و بهینه سازی می باشد. در تمام مراحلی که وب سایت ساخته می شود یک کارشناس سئو بر روند اجرای پروژه نظارت دارد. همچنین تمام افرادی که روی پروژه کار می کنند از گرافیست گرفته تا کارشناس تولید محتوا و افراد دیگر به اصول بهینه سازی وب سایت آشنا هستند. در واقع رعایت سئوی بیس آن هم به صورت بسیار حرفه ای، پیشرفته و اصولی از بهترین ویژگی های طراحی سایت اختصاصی است. سایت آماده است تا در نتایج گوگل قرار داشته باشد. وب سایت های اختصاصی در مدت بسیار کوتاه تری در عبارات کلیدی متناظر رتبه خوبی پیدا می کنند. در واقع سرعت پیشرفت سئو و افزایش رتبه سایت در این وب سایت ها بسیار زیاد است. به همین خاطر این سایت ها در مدت کوتاهی باعث جذب مشتری برای کارفرمایانشان می شوند. ورودی سایت و ترافیک داخلی سایت در مدت کوتاهی افزایش یافته و باعث افزایش مشتریان و در نهایت افزایش درآمد بسیار بیشتر می شود.

پلن طراحی سایت اختصاصی نگارچه برای شرکت ها بهترین گزینه ای است که برای طراحی وب سایت شرکت های بزرگ یا کسانی که به دنبال پیشرفت گسترده می گردند وجود دارد. این نوع طراحی تا به حال برای مجموعه های خیلی زیادی انجام شده است. با توجه به تغییر مشتریان، افزایش درخواست ها و گسترش بی حد فعالیت تاثیر طراحی سایت اختصاصی در میزان پیشرفت این مجموعه ها بسیار احساس می شود. اگر مدیر یک شرکت بزرگ هستید یا مدیری هستید که می خواهید شرکت شما بسیار بزرگ شود پیشنهاد می شود طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کنید. تفکر متفاوت همیشه تحول می آفریند. ما تفکر شما را به صفحات وب تبدیل خواهیم کرد!

اگر قصد دارید که یک فروشگاه اینترنتی خیلی بزرگ راه اندازی نمایید باید بدانید که در این مورد بسیار زیاد هستند. آیا می خواهید از آنها موفق تر باشید و از آنان جلو بزنید باید متفاوت باشید. کمک پلن طراحی سایت اختصاصی برای فروشگاه اینترنتی می توانید فروشگاه آنلاین بسیار متفاوت داشته باشید. طراحی فروشگاه آنلاین با ظاهر و امکانات متفاوت و خاص شما را از دیگران متمایز می کند. طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را می دهد تا همه قسمت های وب سایت را مطابق با سلیقه خود بسازید. فروشگاه آنلاین شما می تواند مطابق با رویایی که در سر دارید ساخته شود.

پرسش های رایج در مورد طراحی سایت اختصاصی

زمان لازم برای طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟

زمان انجام پروژه های طراحی وب سایت اختصاصی با توجه به امکانات درخواستی شما متفاوت است. این که چه وب سایتی نیاز دارید (شرکتی، فروشگاهی، استارت آپی و…) و امکاناتی که برای آن نیاز است باید مشخص شود. همچنین میزان توجه به جزئیات (گرافیک، طراحی آیکن و امکانات اختصاصی) نیز زمان کلی پروژه را تعیین می کند. برای تعیین زمان دقیق تر پروژه های طراحی سایت اختصاصی نیاز به توضیح بیشتر در مورد نوع پروژه و جزئیات آن است.

چرا زمان انجام پروژه های وب سایت اختصاصی بیشتر است؟

در طراحی سایت اختصاصی تمام قسمت های وب سایت آن طور که کارفرما می خواهد از صفر تا صد ساخته می شود. روال های تازه، کدنویسی بهینه و جزئیات بیشتر باعث می شود که زمان کلی پروژه کمی بیشتر شود.

آیا تمام برندهای حرفه ای طراحی سایت اختصاصی دارند؟

خیر. بسیاری از برندها حتی وب سایت ندارند! اما برندهای حرفه ای که حرف اول را در دنیا می زنند معمولا وب سایت های خیلی حرفه ای دارند. صاحبان و سرمایه گذاران این شرکت ها هزینه زیادی برای طراحی و مدیریت سایت خود می کنند. بسیاری از آنها نیز وب سایت های اختصاصی و خیلی پیشرفته دارند.

Call Now Button
X