طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یکی از حرفه ای ترین شیوه هایی است که می توانید برای پروژه وب سایت خود انتخاب کنید. همانطور که از نام طراحی سایت اختصاصی نیز مشخص است این مدل از طراحی خاص تر شخصی سازی شده تر است. در پروژه های طراحی سایت اختصاصی بدون توجه به اینکه روال ها توسط دیگران به چه صورت طراحی و پیاده سازی شده اند با توجه به اینکه شما می‌خواهید چگونه باشند طراحی انجام می شود. حقیقت این است که طراحی سایت اختصاصی نیاز به دانش و تخصص زیادی است. هر طراح سایتی نمی تواند طراحی سایت اختصاصی انجام دهد. حتی خیلی از شرکت های بزرگ و صاحب نام نیز اصلاً طراحی سایت اختصاصی ندارند. اما متاسفانه در پلن های طراحی سایت حرفه ای آنها نام پلنی با عنوان طراحی سایت اختصاصی به چشم می خورد. 

کاربرد طراحی سایت اختصاصی 

یک مجموعه بزرگ هستید

امکانات خاص

در طراحی سایت اختصاصی می توانید حتی امکاناتی که دیگران در وب سایت دارند را نیز به شیوه ای متمایز داشته باشید. حتی می توانید امکانات خیلی خاصی با توجه به نیاز مشتریان تان در وبسایت ارائه نمایید. این باعث خواهد شد مشتریان بسیاری از امور را تنها در وب سایت شما جستجو نمایند. ارائه یک امکان جدید باعث می شود که شما اولین باشید. سرعت پیشرفت شما افزایش چشمگیری خواهد داشت. طراحی سایت اختصاصی سرعت خیلی زیادی از رقبای خود جلو خواهید زد.

الگوی درخشان

یک مجموعه بزرگ باید از همه لحاظ الگوی کامل برای دیگر افراد و قبای کوچکتر از خودش باشد. کپی کردن از دیگران نشان می دهد خود شما چیز جدیدی برای عرضه ندارید. باید در وب سایت خود نیز مانند کیفیت کارتان خاص و بی نظیر باشید. طراحی سایت اختصاصی به کمک امکاناتی که ارائه می کند نشان می دهد که از همه نظر در کارتان بی مانند هستید. طراحی سایت اختصاصی نگاه دیگران را نسبت به شما بسیار تغییر خواهد داد.

اعتبار مجموعه

اگر یک شرکت بزرگ هستید طراحی سایت اختصاصی برای حفظ اعتبار شما لازم می باشد. یک مجموعه بزرگ نزد مشتریانش و حتی همکاران و رقبای کاری ارزش و اعتبار زیادی دارد. اگر توانسته اید در کسب و کار خود جایگاه خوبی داشته باشید نشان می دهد کارت خود را از نظر کیفی تا به حال بهترین وجه ممکن انجام داده اید. پس نسبت به دیگران خاص تر و بهتر بوده اید. این خاص بودن باید در وب سایت شما نیز دیده شود. 

می خواهید یک مجموعه بزرگ شوید

پیشرفت سریع تر

شاید کسب و کار شما خیلی جدید نباشد. یا حتی شیوه ارائه خدمات یا محصولات توسط شما مانند دیگران باشد. در این صورت نیاز به محرک ای خواهید داشت که باعث شود نسبت به رقبای همسان خود با سرعت بیشتری پیشرفت کنید. می توانید به کمک طراحی سایت اختصاصی با سرعت بیشتری کسب و کار خود را گسترش دهید.

آینده نگری بزرگ

اگر برای گسترش کار خود آینده‌نگری خیلی زیادی دارید و می خواهید در آینده از طریق وب سایت کارهای متفاوتی انجام دهید از همان ابتدا باید متفاوت باشید. بازگشت به عقب و تغییر خیلی از روال ها و ساختارها از نظر مالی و زمانی غیر اصولی به نظر می رسد. از همان ابتدا گامهای خود را قویتر بردارید.

ایجاد جذابیت بیشتر

طراحی سایت اختصاصی با انجام روال ها به شیوه های متفاوت جذابیت زیادی در سایت شما ایجاد می کند. هر قسمت از سایت شما می تواند خاص و متفاوت باشد. این باعث می شود کار کردن سایت مجموعه شما برای کاربران مهیج تر باشد.

به تفاوت نیاز دارید!

اگر مانند دیگر رقبای خود و در سطح آنها کار می کنید چطور انتظار دارید مشتریان شما را انتخاب کنند. برای این که سهم بیشتری از بازار داشته باشید باید متفاوت باشید. طراحی سایت اختصاصی باعث می شود در شعبه آنلاین خود بسیار متفاوت باشید. می توانید با ارائه متفاوت هر چیزی سعی کنید کمی تمایز ایجاد کنید.

یک استارت آپ هستید

طراحی سایت اختصاصی برای استارت آپ ها

نیاز به طراحی سایت اختصاصی برای استارت آپ ها بسیار احساس می شود. خیلی از استارت آپ ها به شیوه ای ارائه خدمات یا محصول می کنند که قبلا از این طریق وجود نداشته است. به کمک طراحی سایت اختصاصی می توانند روال های قدیمی را به کلی متحول سازند. طراحی کلی سایت از قالب گرفته تا روال ها و ساختارها به شکل کاملا جدید و نوآورانه در طراحی سایت اختصاصی به راحتی امکان پذیر می باشد. همان طور که متوجه شدید طراحی سایت اختصاصی پر از نوآوری و ابتکار است. در واقع اساس اصلی این طراحی بر پایه ایجاد تفاوت بنا شده است. از آنجایی که استارت آپ نیز به نوعی در ذات خود تفاوت و خلاقیت دارد نیاز دارد است تا برای طراحی وب از پلن های طراحی سایت اختصاصی استفاده شود. تفاوت ویژگی مشترک استارت آپ و طراحی اختصاصی است. 

نمی خواهید مثل دیگران باشید!

طراحی سایت اختصاصی و متفاوت

اشخاصی که سلیقه خاصی دارند ممکن است از تکرار و تبعیت از دیگران لذت نبرند. اگر شما نیز از افرادی هستید که دوست دارید در هر زمینه ای متفاوت با دیگران باشید پلن های طراحی سایت اختصاصی مناسب شما هستند. می توانید وب سایتی متفاوت از هر نظر داشته باشید. یک گرافیک بسیار مجلل با طراحی سفارشی، حل مسائل و چینش روال ها به شکلی نو و خلاقانه و… می تواند در سایت شما وجود داشته باشد. اگر می خواهید همه قسمت های سایت شما از لودینگ گرفته تا افکت های منو، شیوه ارسال پیام و… به شکلی خلاقانه طراحی شود در سایر پلن ها شاید دقیقا به آنچه می خواهید برسید. طراحی سایت اختصاصی حرفه ای ترین پلن طراحی وب است. در پروژه های اختصاصی همه چیز دقیقا آن طور که شما می خواهید از اول تا آخر طراحی می شود.

همیشه افراد موفق کسانی هستند که مانند دیگران فکر نمی کنند. اگر دیگران هم مثل آن ها فکر می کردند آن ها هم همان قدر موفق می شدند. البته همه چیز تنها به فکر نیست. تا زمانی که ایده از ذهن شما خارج نشود و به طرحی واقعی بدل نشود ارزشی نخواهد داشت. و در دنیای تجارت مدرن امروزه طراحی سایت اختصاصی یکی از مدلهای حرفه ای پیاده سازی ایده هاست. دیگر همه چیز آنلاین شده است. برخی وبسایت ها آن قدر معروف شده اند که نامشان از بسیاری برندها نیز بیشتر می درخشد. در این رقابت سخت تفاوت و خلاقیت حرف اول را می زند. اگر دقیقا مشابه رقیب خود هستید و هیچ چیز جالب تری ندارید چه دلیلی دارد که مشتری شما را به جای او برگزیند. وبسایت می تواند کسب و کار شما را معرفی کند. فرقی نمی کند که خدمات ارائه می کنید و یا کالایی را به فروش می رسانید. طراحی سایت اختصاصی همان چیزی است که برای متفاوت بودن به آن نیاز دارید. پس دست به کار شوید و ایده های خود را به طرحی واقعی و به یک وبسایت متفاوت بدل سازید. سایت شما می تواند هر جور بخواهید شما را معرفی کند. همه چیز به این بر می گردد که سایت شما در چه حدی است. و یا چه امکاناتی در سایت خود درج می کنید. و یا چه محتوایی و با چه نحوه چینشی در سایت شما وجود دارد. در همه چیز یکه تاز و پیشرو باشید. یادتان باشد تفاوت حرف اول را می زند. شما آن کسی باشید که برای اولین بار کاری را به شیوه متفاوت انجام می دهد. نه آن کسی که تنها از دیگران کپی برداری می کند و به سختی می تواند در این بازار سخت موفقیتی پیدا کند.

امکانات طراحی سایت اختصاصی 

قالب اختصاصی

طراحی قالب سایت به صورت کاملا سفارشی یکی از مهم ترین امکاناتی است که در طراحی سایت اختصاصی ارائه می شود. قالب سایت در واقع اسکلت کلی وب سایت شما می باشد. هر چه قالب حرفه ای تری داشته باشید در نهایت سایت حرفه ای تری خواهید داشت. به طور معمول در پروژه های طراحی سایت اختصاصی قالب سایت از صفر مطابق با نیاز و سلیقه کارفرما طراحی می گردد. این مهم ترین چیزی است که این نوع وب سایت ها را از سایرین متمایز می کند. وقتی از صفر و از همان شروع کار همه چیز خاص و متفاوت باشد در نهایت یک پروژه وب سایت متفاوت خواهید داشت. شروع کار در پروژه های طراحی سایت اختصاصی خیلی حرفه ای و بزرگ ابتدا از طراحی قالب شروع می گردد. در ادامه جزئیات و المان های سایت نیز وارد کار خواهد شد.

اگر طرح خاصی در ذهنتان است معمولا نمی توانید نمونه آن را در بین قالب های آماده پیدا کنید. از طرف دیگر معمولا همه امکانات و مواردی که شما نیاز دارید را کسی از قبل پیش بینی نکرده است. پس نیاز دارید قالبی داشته باشید تا همه مواردی که نیاز دارید در سایت داشته باشید را در خودش داشته باشد. همه این ها و دیگر مواردی که در ادامه صحبت می کنیم را می توانید در طراحی سایت اختصاصی داشته باشید. قالب های آماده یک سری موارد کلی و ساده را دارند. هم چنین اگر اطلاعات فنی داشته باشید خواهید دانست که معمولا امکانات خیلی زیادی را هم به شما نمی دهند. یک سری طرح ها و محصولات از پیش ساخته هستند که برای طراحانشان تنها جنبه تجاری ندارند. چنین قالب هایی تنها برای پروژه های خیلی ساده مناسب هستند. اما اگر یک پروژه بی نقص می خواهید که آینده بزرگی دارد نیاز به یک طراحی ساخت اختصاصی با امکانات و جزئیات ویژه تر دارید.

قابلیت های اختصاصی

شاید به ذهن شما رسیده باشد که برای این که با رقبای خود تفاوت داشته باشید امکاناتی متفاوت در سایت خود ایجاد نمایید. هر چه این امکانات و قابلیت ها تازه تر و جدیدتر باشند تمایز شما با آنها بیشتر خواهد شد. در طراحی سایت اختصاصی قابلیت ها و امکانات سایت با توجه به حرفه شما و نیاز مشتریان می تواند از صفر کدنویسی شود. این که اولین کسی باشید که چنین قابلیتی عرضه می کند باعث استقبال کاربران و افزایش مشتریان شما خواهد شد. می توانید با یک ابتکار در وب سایت از نظر امکاناتی که عرضه می کنید نشان دهید که با سایر افرادی که در این زمینه کار می کنند بسیار تفاوت دارید. 

ممکن است ایده ای در ذهن داشته باشید. که معمولا چنین ایده های خلاقانه ای است که باعث شده به سمت اجرای یک پروژه طراحی سایت اختصاصی بروید. به طور مثال می خواهید کار خاصی را به شیوه جدید و یا شیوه خودتان انجام دهید. همان طور که گفتیم در قالب های آماده و یا اصلا در پروژه های اجرایی وبسایت های ساده تر کسی تا به حال چنین کاری را که شما می خواهید انجام نداده است. از طرفی شما می خواهید بی نقص پیش بروید. می خواهید همه چیز آن طور که می خواهید پیش برود. این موارد ممکن است با توجه به سیاست کاری مجموعه شما باشد. یا به این دلیل که می خواهید نسبت به دیگران و رقبای کاری تان برتری داشته باشید. می خواهید مشتری و بازدید کنندگان در وبسایت شما راحت تر باشند. می خواهید روال ها و برنامه ها و فرم ها جور دیگری اجرا شوند. پس باید طراحی سایت اختصاصی داشته باشید. باید همه چیز آن طور که شما می خواهید ساخته و پرداخته شود.

روال های اختصاصی

ممکن است بخواهید امکاناتی در سایت ارائه کنید که دیگران هم قبلا مانند آن را ارائه کرده اند. در این صورت برای این که کمی تفاوت ایجاد کنید می توانید روال ها را متفاوت بسازید. می توانید با راه حلی متفاوت و جالب به جواب برسید! این کار برای کاربران نیز جذاب خواهد شد. یکی از تفاوت های طراحی سایت اختصاصی همین تفاوت در ساختارها و راه حل ها می باشد که باعث جذابیت بیشتر وب سایت شما می شود. همیشه افرادی که مساله ها را به شکل دیگری حل می کنند برای دیگران جذابیت دارند. راه حل های جدید به خصوص راه حل های ساده تر می تواند تعداد خط های کدنویسی را کمتر کند. همچنین می توانید این را به طریقی به کاربران نیز نشان دهید و توجه آنها را به خود جلب کنید. این کاری است که در طراحی سایت اختصاصی می تواند شما را جذاب تر نشان دهد.

می توانیم بگوییم که مهم دلیلی که باعث می شود کسی بخواهد سایتی این چنین داشته باشد بحث روال هاست. می خواهید سایت شما کارکردش فرق کند. به طور مثال همه ماشین بنزینی دارند اما شما می خواهید ماشینی برقی تولید کنید. مشخص است که متفاوت جلوه می کنید و همه توجه ها جلب شما می شود. طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را می دهد که طرز کار هر فرم و یا هر قسمت را جوری طراحی کنید که مد نظرتان است. اگر چنین طرح هایی دارید قبل از همه چیز به شما تبریک می گوییم. چون شما ذهنی متفاوت دارید و می توانید خالق یک شرکت و یا فروشگاه خیلی بزرگ باشید.

برخی از کسانی که به موفقیتی در کارشان رسیده اند تنها تفاوت کمی در برخی از روال هایشان داشته اند. مردم این روزها عاشق تجربه کردن هر چیز جدیدی هستند. عاشق خرید از وبسایت های جدید و متفاوت و بهتر هستند. و به راحتی می توانید با برتری از نظر کالایی که عرضه می کنید و تفاوت در خدمات و کالا به موفقیت های بزرگی برسید. نمی خواهم بگویم که تنها با یک پروژه طراحی سایت اختصاصی می توانید چنین کاری را در وبسایت خود انجام دهید. اما یک سایت متفاوت برای یک کار متفاوت بهترین چیز است. تصور کنید که یک کالای جدید و خیلی حرفه ای را در یک مغازه ساده و با یک دکور ساده عرضه کنید. قطعا تفاوت بیشتری دارد نسبت به زمانی که همان کالا در یک فروشگاه متفاوت و با دکوری جالب تر به فروش برسد. وبسایت نیز شعبه آنلاین و همیشه آماده به کار فروشگاه و یا مغازه یا همان شرکت شماست. شعبه ای که تنها تفاوتش این است که همه چیزش دست شماست. شما هستید که آن را چون خمیر حالت می دهید و به شیوه ای که می خواهید باشد در می آورید. اگر می خواهید مانند دیگران نباشید پس به طراحی سایت اختصاصی تری نسبت به دیگران نیاز دارید. نیاز است که طرح شما خیلی جالب تر عرضه شد. در این صورت است که همیشه در ذهن ها و خاطر مردم خواهید ماند.

گرافیک اختصاصی

یکی از حرفه ای ترین و جذاب ترین قسمت های طراحی سایت اختصاصی ظاهر سایت و طراحی یک شمای کلی جذاب و گرافیکی است. از نظر بسیاری از کاربران گرافیک اختصاصی نشان دهنده یک طراحی سایت اختصاصی است! این نشان دهنده اهمیت این موضوع است. شاید موارد سفارشی و اختصاصی شده زیادی نیز در سایت داشته باشید. اما کاربران شاید آنها را نبینند یا متوجه آن نشوند. اما یک گرافیک اختصاصی هر کسی را به سمت شما جذب خواهد کرد. در انتخاب تصاویر و موارد گرافیکی در یک پروژه اختصاصی باید دقت شود. به طور معمول رنگ بندی ها و چیدمان کلی و… از ابتدا برنامه ریزی می شود. همه چیز به صورت هماهنگ و اصولی پیش خواهد رفت. در نهایت یک ظاهر جذاب باعث تمایز بسیار زیاد یک طراحی سایت اختصاصی حرفه ای با دیگر پروژه های ساده وب سایت خواهد شد.

البته باید بگوییم که در وبسایت های ساده و غیر پیچیده نیز می توانید گرافیک خودتان را داشته باشید. حال توضیح خواهم داد که منظورم از گرافیک و ظاهر اختصاصی چه بوده است. فرض کنید شما یک گرافیست خاص استخدام کرده اید. گرافیستی که برترین است و در کارش بهترین است. این فرد به شما بنرها و عکس هایی را می دهد که در وبسایت درج کنید. یا انیمیشن ها و موارد دیگری را می دهد که در سایت بارگزاری کنید. اما اگر همه چیز دقیقا همان طور که می خواهید ساخته نشده باشد (منظور جایگاه ها و کدهای سایت است) طرح نهایی جور دیگری در می آید. به طور مثال می خواهید تصاویر جور خاصی لود شوند. یا گوشه هایشان مدل خاصی باشد. یا اصلا فاصله ها به شکل خاصی باشد. و یا در مجموع ظاهر خاص و فواصل و زاویه ها جور خاصی باشند. پس گرافیست نمی تواند بدون کمک یک طراح وب همه طرحی که دارد را پیش برود. همه این ها باعث می شود که یک پروژه طراحی سایت اختصاصی دقیقا همان ظاهری را داشته باشد که کارفرما انتظارش را دارد.

افکت های اختصاصی

افکت ها باعث ایجاد جذابیت بیشتر در سایت شما می شوند. افکت اتفاقاتی است که پس از کلیک کردن روی دکمه، هنگام لود یک المان خاص در صفحه و… در سایت شما می افتد. اگر به نمونه های طراحی سایت اختصاصی شرکت های مختلف توجه کرده باشید متوجه می شوید که افکت های سفارشی تا چه اندازه بر میزان جذابیت آنها افزوده است. افکت ها باعث می شوند تا کاربران حس خوبی از بودن در سایت شما داشته باشند. طراحی سایت اختصاصی به کمک افکت های خاص و سفارشی که تنها برای شما ساخته شده است حرفه ای تر خواهد شد.

لودینگ خاص

لودینگ ها المان هایی هستند که در هنگام بارگزاری یک صفحه به کاربر نشان داده می شوند. معمولا المان ها فایل های GIF یا تصاویر متحرک هستند. یک لودینگ خاص و جذاب طراحی سایت اختصاصی شما را خاص تر و انحصاری تر می کند. لودینگ ها در برندسازی تاثیر بسیار زیادی دارند. به همین دلیل در این پروژه ها مورد توجه قرار دارند. طراحی لودینگ یکی از جزئیاتی است که در طراحی سایت اختصاصی مورد توجه قرار دارد. معمولا برای این سایت ها از یک لودینگ متناسب با حرفه کاری و طراحی کلی سایت استفاده می کنند.

طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را می دهد که لودینگ های خاص و منحصر به فرد داشته باشید. همان چیزی که یک برند موفق و آینده دار به آن نیاز دارد. لودینگ یک چیز خیلی مهم و خاص است که خیلی ها به آن فکر نمی کنند. اما برندهای بزرگ همیشه به این جزئیات توجه می کنند. حال شاید پیش خودتان فکر کرده باشید که اصلا چرا از چنین آیتم کوچکی صحبت به میان آوردیم. به این دلیل که در پروژه های طراحی سایت اختصاصی این لودینگ ها با کد نویسی ساخته می شوند. بله بدون نیاز به یک گرافیست کار وب و تنها به کمک یک کد نویس هم می شود چنین کاری کرد. البته می توانید به همان شیوه قبلی هم پیش ببرید. اما این کار می تواند سرعت لود را در لحظه ای که خیلی مهم است بیشتر کند. یعنی همان لحظه ای که تازه کاربر صفحه یا پیجی را باز کرده است. و طراحی سایت اختصاصی به راحتی و با کدنویسی هایش باعث می شود کاربر حس خوبی در اولین لحظه و زمان های ابتدایی باز کردن وبسایت شما داشته باشد.

سرعت بسیار بالا

اهمیت سرعت در طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی به خاطر تفاوت کدنویسی باعث افزایش سرعت لود سایت می شود. در پروژه های اختصاصی قبل از این که پیاده سازی وب سایت شروع شود تمام نیازهای پروژه سنجیده می شود. جزئیاتی که باید در سایت قرار گیرد مورد بررسی قرار می گیرند و برای طراحی آنها برنامه ریزی می شود. همان طور که متوجه شدید توجه به جزئیات و جزء جزء سایت در طراحی سایت اختصاصی بسیار پررنگ است. یکی از موارد مهم کدنویسی سایت است. در این سایت ها تلاش می گردد تا تقریبا هیچ کد اضافه ای نوشته نشود. به همین خاطر وب سایت های اختصاصی معمولا بسیار سبک هستند. این در حالی است که ممکن است پر از صفحات مختلف و محتوای زیادی باشند. رعایت استانداردهای مهم و استفاده از بهترین شیوه کدنویسی در طراحی سایت اختصاصی باعث می شود که سایت بسیار سبک باشد. کاربران از کار کردن در این سایت ها لذت می برند. با وارد شدن به هر صفحه محتوای صفحه بارگزاری شده و به کاربر نشان داده می شود.

مگر می شود سایتی که این قدر خاص طراحی می شود سرعت پایینی داشته باشد. البته باید بدانید که منظورم از سرعت بالا سرعتی است که به کدنویسی بستگی دارد. بیشتر بخواهم توضیح بدهم سرعت سایت هم به کد نویسی و هم به سرعت هاست بستگی دارد. البته بیشتر پروژه های بزرگ بر روی سرورهای اختصاصی هم اجرا می شوند. چون می خواهند بهترین باشند. می خواهند بیشترین سرعت را داشته باشند. طراحی سایت اختصاصی اگر درست انجام شده باشد به شما سرعت خوبی می دهد. اما اگر چنین سایتی را روی هاستی با سرعت کم و یا یک هاست اشتراکی ارزان قیمت بگذارید بسیار کند اجرا خواهد شد. ایرادی هم از طراح وب نمی شود گرفت. چرا که او همه تلاش خودش را کرده است. اما وب سرویس به او اجازه این را نمی دهد که کدها با سرعتی که باید اجرا شوند. پس مهم است که کجا را برای میزبانی انتخاب می کنید. این موضوع مهم و البته ساده را بیان کردم چون خیلی ها می آیند و می گویند کلی برای سایتی پول داده اند اما خیلی کند است. اما بعد از بررسی می بینیم که طراح سایت چقدر تلاش کرده و چقدر خوب کد نویسی کرده است. یک هاست ارزان قیمت باعث شده سایت خیلی کند اجرا شود. پس همه تقصیرها را پای کد نویس نگذارید. البته که خیلی از کدنویس ها اصلا بلد نیستند طراحی سایت اختصاصی انجام دهند. ممکن است یک پروژه ساده را به این نام به شما تحویل دهند و کلی از شما پول بگیرند. مهم است که از چه کسی چه انتظاری دارید.

یکی از مهم ترین و جذاب ترین ویژگیهای طراحی سایت اختصاصی این است که سریع لود می شود. سرعت بالای این مدل وب سایت ها آن ها را بسیار متمایز می کند. کد نویسی ها آن قدر تمیز و خوب انجام می شود که سایت در سریع ترین سرعتی که می تواند لود می شود. اگر وب سرویس نیز سرعت خوبی بدهد صفحه در کمترین زمان ممکن لود می شود. البته آیتم هایی که در صفحه قرار می گیرد نیز مهم است. به طور مثال هر چه کد های جاوا اسکریپت بیشتری در صفحه باشد زمان بیشتری برای اجرا لازم است. اما صفحه ای که تنها متن و عکس است خیلی زود بارگزاری می شود. دلیل مهم سرعت بالای سایتهای بسیاری از برندها نیز همین طراحی سایت اختصاصی شان است. برندهای بزرگ همه چیز را اختصاصی ویژه اختیار می کنند. چه مدل کد نویسی و طراحی و چه وب سرویس. به همی خاطر هم سرعت خوبی دارند. آن قدر سبک هستند که کاربر دوست دارد در سایت گردش کند و صفحات مختلف را مشاهده کند.

رعایت سئوی بیس سایت

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در طراحی سایت اختصاصی وجود دارد و باعث می شود که در مدت کوتاهی باعث جذب سرمایه زیاد از سمت سایت شود رعایت موارد سئو و بهینه سازی می باشد. در تمام مراحلی که وب سایت ساخته می شود یک کارشناس سئو بر روند اجرای پروژه نظارت دارد. همچنین تمام افرادی که روی پروژه کار می کنند از گرافیست گرفته تا کارشناس تولید محتوا و افراد دیگر به اصول بهینه سازی وب سایت آشنا هستند. در واقع رعایت سئوی بیس آن هم به صورت بسیار حرفه ای، پیشرفته و اصولی از بهترین ویژگی های طراحی سایت اختصاصی است. سایت آماده است تا در نتایج گوگل قرار داشته باشد. وب سایت های اختصاصی در مدت بسیار کوتاه تری در عبارات کلیدی متناظر رتبه خوبی پیدا می کنند. در واقع سرعت پیشرفت سئو و افزایش رتبه سایت در این وب سایت ها بسیار زیاد است. به همین خاطر این سایت ها در مدت کوتاهی باعث جذب مشتری برای کارفرمایانشان می شوند. ورودی سایت و ترافیک داخلی سایت در مدت کوتاهی افزایش یافته و باعث افزایش مشتریان و در نهایت افزایش درآمد بسیار بیشتر می شود.

طراحی سایت اختصاصی کدنویسی تمیزی دارد

یکی از دلایلی که خود من به پروژه های طراحی سایت اختصاصی علاقه دارم کدنویسی بسیار تمیز است. البته که یک طراح همه پروژه ها را باید بسیار تمیز و خلاصه بنویسد. اما در پروژه های طراحی سایت اختصاصی گویی شما آماده هستید تا یک کار هیجان انگیز و خاص انجام دهید. میز کارتان را مرتب کرده اید و همه چیز از قبل چیده شده. اصلا این پروژه ها به خاطر تفاوت ها برای یک طراح هم جذاب هستند. و خود من که به کارم علاقه بسیار دارم عاشق شروع همچنین پروژه ای هستم. هرچند که می دانم که کار خیلی سختی است. این پروژه ها خیلی خاص هستند. یک طراح وب همکار که در کدنوسی هم خبره باشد و تجربه زیادی داشته باشد معنی این کلام را به خوبی درک می کند. برای این که تمیز بودن طراحی سایت اختصاصی را بهتر درک کنید یک مثال ساده می زنم. حتما تا به حال به یک خیاط سفارش لباس داده اید. خیلی از خیاط ها لباسی زیبا به شما تحویل می دهند. اما پشت کارشان اصلا تمیز نیست. این موضوع دو چیز را نشان می دهد. یکی این که خیاط در کارش وارد نبوده است. در غیر این صورت لباسی به شما تحویل می داده که هم ظاهر و هم پشت کارش تمیز بوده باشد. دوم این که خیاط بسیار بی سلیقه بوده است. و موضوع دوم در کارهای طراحی خیلی خیلی مهم است. خبره بودن و داشتن تجربه برنامه نویسی است که به یک طراح اجازه می دهد که بتواند یک طراحی سایت اختصاصی ارائه کند. باید به شیوه های جدید کدنویسی بسیار دانش داشته باشد. و این که سلیقه داشته باشد. یعنی بتواند کدها را تمیز دربیاورد. اگر بخواهم همین را به یک طراح توضیح دهم خواهم گفت بتواند با یک کد به جای ده ها کد همان کار را انجام دهد. و دوم از تکرار بپرهیزد و بداند قبلا فلان کد را در فلان جا نوشته است. و تنها با فراخوانی از همان کد استفاده کند. در غیر این صورت سایت از نظر کدنویسی اصلا تمیز نخواهد بود. تکرار این موضوع در جاهای مختلف سایت حتی ممکن است در سرعت لود تاثیر بگذارد.

به این موارد توجه ویژه داشته باشید!

طراحی سایت اختصاصی به خود شما بستگی دارد!

توجه کنید که چه چیزی را در ذهن خود می بینید. طراح از غیب و چیزی که در باره اش با وی صحبت نکرده اید نمی داند. پس خیلی واضح در مورد انتظارات خود صحبت کنید. چیزی که در مورد طراحی سایت اختصاصی مهم است سفارش شماست. پس توجه کنید که چه سفارشی می دهید. و از طراح خود چه خواسته اید. باور کنید بسیاری از نارضایتی ها به خود مشتری ربط دارد. و طراح بنده خدا هیچ گناهی نداشته است. در طراحی سایت اختصاصی گروه طراحان همان نقشه ای را که شما به آن ها نشان داده اید را پیش می برند. دقیقا همان؛ نه کمتر و نه بیشتر. پس پیش تر در باره اش خوب فکر کنید و خوب همان موارد را در جلسه توضیح دهید. می توانید از خود طراح هم پیشنهاد بخواهید. از این پیشنهادات معمولا موارد و ایده های خوبی هم به دست می آید. چرا که وی تجربه اجرای پروژه های زیادی را دارد. از وی بپرسید که آیا انتظارات شما می تواند به پروژه ای درآمد زا بدل شود یا خیر. از پیشنهادات استقبال کنید. و از طراحان بپرسید که آیا مواردی که برای این پروژه خواسته ام کافی و یا مورد نیاز است یا خیر. ممکن است تصور کنید اگر فلان آپشن در سایت شما باشد انقلابی شگرف پدید می آید. در حالی که چنین نیست و پیاده سازی این مورد تنها صرف هزینه باشد. و یا مواردی نیاز است که اصلا به آن ها فکر نکرده اید. پس برای پذیرفتن و صحبت برای همه این موارد آماده باشید. یک مدیر خوب باید همیشه آماده تغییر و یا پذیرفتن ایده های تازه و جدید باشد. موردی که به سادگی می خوانید مهم ترین مرحله است. طراحی سایت اختصاصی شاید هزینه و زمان زیادی طلب کند. پس همان ابتدا به این که چه می خواهید و چرا می خواهید توجه داشته باشید. هم چنین توجه داشته باشید که همین موارد که سفارش داده اید را تحویل خواهید گرفت. 

سایتهای اختصاصی الزاماً پیچیده نیستند

یک چیز خاص حتما نباید پیچیده باشد. خیلی از سایتهایی که به صورت اختصاصی و ویژه نوشته شده اند بسیار ساده هستند. برخی افراد فکر می کنند که چرا با وجود این که هزینه زیادی کرده اند یک سایت ساده تحویل گرفته اند. توجه داشته باشید که این دو مورد هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارند. شاید سایتی که می خواهید و سفارش داده اید ساده باشد. اما خاص باشد. این دو را با یکدیگر قاطی نکنید. سایت وبسایت اپل را ببینید. می توانید همین امروز و پس از خواندن این مطلب سایت اپل را بازدید کنید. این سایت یک سایت اختصاصی است. هزینه زیادی برای نوشتن و طراحی و مدیریت آن صرف شده و می شود. اما همان طور که می بینید خیلی ساده است. موارد زیادی در این سایت وجود دارد که آن را خاص و اختصاصی تر کرده است. مثل این که بسیار سبک است. در ثانیه اجرا می شود. با وجود این که کاربران زیادی از نقاط مختلف دنیا هر روز و هر لحظه در آن هستند. البته که سرور خوبی هم دارد. اما بخش زیادی از این موضوع به کد نویسی و طراحی سایت اختصاصی کمپانی اپل بر می گردد. خیلی ساده و در عین حال خاص است. اصلا گاه ساده بودن خودش دلیل بر خاص بودن می شود. همین سایت ساده اپل که در موردش صحبت کردیم بسیار زیرکانه نوشته شده است. مثل این که امنیت بالایی دارد. شرکت اپل به طور حتم دشمنان زیادی دارد. کسانی هستند که دوست دارند این برند از محبوبیت بیفتد. و یا از صفحه روزگار حذف شود. پس باید امنیت خوبی داشته باشد. و هر کسی نتواند به سورس کدنویسی دسترسی پیدا کند و یا به آن حمله مخرب کند تا از پای دربیاوردش. همچنین با وجود این که این کمپانی می تواند هزینه زیادی برای طراحی آپشن های حرفه ای تر یا پیچیده تر کند چنین نکرده است. سایتی ساده دارد که هیچ چیز اضافه ای ندارد. در عین حال تمامی موارد و توضیحات و امکاناتی که باید داشته باشد را هم دارد.

پلن طراحی سایت اختصاصی نگارچه برای شرکت ها بهترین گزینه ای است که برای طراحی وب سایت شرکت های بزرگ یا کسانی که به دنبال پیشرفت گسترده می گردند وجود دارد. این نوع طراحی تا به حال برای مجموعه های خیلی زیادی انجام شده است. با توجه به تغییر مشتریان، افزایش درخواست ها و گسترش بی حد فعالیت تاثیر طراحی سایت اختصاصی در میزان پیشرفت این مجموعه ها بسیار احساس می شود. اگر مدیر یک شرکت بزرگ هستید یا مدیری هستید که می خواهید شرکت شما بسیار بزرگ شود پیشنهاد می شود طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کنید. تفکر متفاوت همیشه تحول می آفریند. ما تفکر شما را به صفحات وب تبدیل خواهیم کرد!

اگر قصد دارید که یک فروشگاه اینترنتی خیلی بزرگ راه اندازی نمایید باید بدانید که در این مورد بسیار زیاد هستند. آیا می خواهید از آنها موفق تر باشید و از آنان جلو بزنید باید متفاوت باشید. کمک پلن طراحی سایت اختصاصی برای فروشگاه اینترنتی می توانید فروشگاه آنلاین بسیار متفاوت داشته باشید. طراحی فروشگاه آنلاین با ظاهر و امکانات متفاوت و خاص شما را از دیگران متمایز می کند. طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را می دهد تا همه قسمت های وب سایت را مطابق با سلیقه خود بسازید. فروشگاه آنلاین شما می تواند مطابق با رویایی که در سر دارید ساخته شود.

پرسش های رایج در مورد طراحی سایت اختصاصی

زمان لازم برای طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟

زمان انجام پروژه های طراحی وب سایت اختصاصی با توجه به امکانات درخواستی شما متفاوت است. این که چه وب سایتی نیاز دارید (شرکتی، فروشگاهی، استارت آپی و…) و امکاناتی که برای آن نیاز است باید مشخص شود. همچنین میزان توجه به جزئیات (گرافیک، طراحی آیکن و امکانات اختصاصی) نیز زمان کلی پروژه را تعیین می کند. برای تعیین زمان دقیق تر پروژه های طراحی سایت اختصاصی نیاز به توضیح بیشتر در مورد نوع پروژه و جزئیات آن است.

چرا زمان انجام پروژه های وب سایت اختصاصی بیشتر است؟

در طراحی سایت اختصاصی تمام قسمت های وب سایت آن طور که کارفرما می خواهد از صفر تا صد ساخته می شود. روال های تازه، کدنویسی بهینه و جزئیات بیشتر باعث می شود که زمان کلی پروژه کمی بیشتر شود.

آیا تمام برندهای حرفه ای طراحی سایت اختصاصی دارند؟

خیر. بسیاری از برندها حتی وب سایت ندارند! اما برندهای حرفه ای که حرف اول را در دنیا می زنند معمولا وب سایت های خیلی حرفه ای دارند. صاحبان و سرمایه گذاران این شرکت ها هزینه زیادی برای طراحی و مدیریت سایت خود می کنند. بسیاری از آنها نیز وب سایت های اختصاصی و خیلی پیشرفته دارند.

Call Now Button
X