طراحی سایت اختصاصی یکی از حرفه ای ترین شیوه هایی است که می توانید برای پروژه وب سایت خود انتخاب کنید. همانطور که از نام طراحی سایت اختصاصی نیز مشخص است این مدل از طراحی خاص تر شخصی سازی شده تر است. در پروژه های طراحی سایت اختصاصی بدون توجه به اینکه روال ها توسط دیگران به چه صورت طراحی و پیاده سازی شده اند با توجه به اینکه شما می‌خواهید چگونه باشند طراحی انجام می شود. حقیقت این است که طراحی سایت اختصاصی نیاز به دانش و تخصص زیادی است. هر طراح سایتی نمی تواند طراحی سایت اختصاصی انجام دهد. حتی خیلی از شرکت های بزرگ و صاحب نام نیز اصلاً طراحی سایت اختصاصی ندارند. اما متاسفانه در پلن های طراحی سایت حرفه ای آنها نام پلنی با عنوان طراحی سایت اختصاصی به چشم می خورد. تجربه، مهارت های برنامه نویسی، سلیقه و ذکاوت پیش نیاز های طراحی سایت اختصاصی است. در این وب سایت ها همه چیز در استانداردترین حالت خود است. کدنویسی ها، آیکون ها و همه چیز کاملا با دقت و با وسواس طراحی می شود. این وب سایت ها از نظر امنیت نیز حرفه ای تر هستند. بسیاری از ربات های هوشمند و خودکار که باعث آسیب در فایل های سایت می شوند نمی توانند به این وبسایت ها آسیبی وارد کنند. به همین خاطر بسیاری از ارگان ها برای حفاظت از اطلاعات و دیتابیس و وبسایت خود از چنین طراحی هایی استفاده می کنند.

در مجموعه نگارچه طراحی سایت اختصاصی طبق آخرین استانداردهای روز کدنویسی انجام می شود. تیم طراحی سعی می کند تا طبق آخرین الگوهای ترسیمی گوگل و استانداردها پیش برود. به این صورت حتی سئو و بهینه سازی سایت نیز در آینده در کم ترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید. رعایت موارد پایه ای از کدینگ گرفته تا تصاویر و محتواها همه و همه به صورت اختصاصی و کاملا تخصصی در وب سایت بارگزاری می شوند. وبسایت های فورشگاهی، شرکتی، آموزشی و… و هر وبسایت دیگری را می توانید به صورت یک پروژه طراحی سایت اختصاصی سفارش دهید. کارشناسان ما در این زمینه تجربه زیادی دارند. به همین خاطر به خوبی شما را در ارتباط با وبسایتی که برایتان مناسب است راهنمایی خواهند کرد. به شما خواهیم گفت چه امکانات و قابلیت هایی با توجه به کسب و کاری که دارید در وبسایت مورد نیاز است.

کاربرد طراحی سایت اختصاصی 

یک مجموعه بزرگ هستید

اگر در بازار برای خود اسم و رسمی دارید باید برای حفظ برند خود کوشا باشید. در غیر این صورت رقبا خیلی زود از شما جلو می زنند. برند شما باید توسط یک وبسایت کاملا حرفه ای و متمایز از دیگران معرفی شود. وبسایتی به روز و با طراحی های ظاهری نوین که شما را برندی حرفه ای و با ابهت نشان می دهد. بسیاری از بزرگ ترین برندهای دنیا طراحی سایت اختصاصی دارند. این موضوع دلایل زیادی دارد. یکی از این دلایل قابلیت های متفاوتی است که می خواهند در وبسایتشان داشته باشند. یکی از دلایل بسیار مهم دیگر نیز امنیت است. وبسایت هایی که طراحی سایت اختصاصی دارند غیر قابل نفودتر از دیگر وبسایت ها هستند. همچنین در کسری از ثانیه لود می شوند. به همین خاطر کاربران دوست دارند در آن ها گشت و گذار کنند. اگر برند شما شناخته شده است اما وبسایت ندارید خطر بزرگی شما را تهدید می کند. برای این که این برند را به اینجا برسانید سال ها زحمت کشیده اید. اما همین الان رقیب شما می تواند به کمک یک وبسایت حرفه ای خودش را بیشتر از شما معرفی کند. می تواند آن قدر دیده شود که شما دیگر به چشم نیایید. برندهای نوپا به کمک وبسایت خیلی زود معروف می شوند. به خصوص سئو و بهینه سازی سایت به آن ها کمک می کند تا خود را در نتیجه جست و جوی کاربران قرار دهند. به همین خاطر خیلی زود برندی جا افتاده و شناخته شده می شوند. به خصوص طراحی سایت اختصاصی کمک می کند که همین برندهای نوظهور خیلی زود اعتماد مردم را به دست بیاورند و فروش های نجومی را تجربه کنند. چیزی که برندهای قدیمی برای رسیدن به آن سال ها زحمت کشیده اند. اگر صاحب نامی قدیمی هستید ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم به روز باشید. وب سایت ها این روزها مهم ترین ابزار برای دیده شدن و در معرض دید بودن هستند.

امکانات خاص

در طراحی سایت اختصاصی می توانید حتی امکاناتی که دیگران در وب سایت دارند را نیز به شیوه ای متمایز داشته باشید. حتی می توانید امکانات خیلی خاصی با توجه به نیاز مشتریان تان در وبسایت ارائه نمایید. این باعث خواهد شد مشتریان بسیاری از امور را تنها در وب سایت شما جستجو نمایند. ارائه یک امکان جدید باعث می شود که شما اولین باشید. سرعت پیشرفت شما افزایش چشمگیری خواهد داشت. طراحی سایت اختصاصی سرعت خیلی زیادی از رقبای خود جلو خواهید زد. تمایز و ارائه چیزی که دیگران ندارند باعث می شود که شما به خوبی و یا خیلی بیشتر دیده شوید. شما می توانید همان کسی باشید که از همه بیشتر دیده می شود. صاحب یک مجموعه بزرگ که هر ماه درآمد فراوانی دارد.

الگوی درخشان

باید در کار خود بهترین باشید. خودتان را دست کم نگیرید. کسب و کاری دارید که می تواند بسیار دیده شود. باید الگوی درخشانی برای دیگران باشید. اگر فکر می کنید که شمایید که باید از رقبا تقلید کنید و خیلی از آن ها کمتر هستید سخت در اشتباهید. اگر مهارت کافی دارید و می دانید چه می خواهید بخش زیادی از راه را پیموده اید. بد نیست با یک طراحی سایت اختصاصی تمایز خود را نیز بهتر نشان دهید. خاص باشید. شما فردی خاص هستید و می خواهید پیشرفت کنید. وب سایت نیز کمک خواهد کرد تا بهتر دیده شوید. کاری می کند تا مشتریانتان روز به روز بیشتر شوند. یک وب سایت حرفه ای و کامل به خوبی شما و مهارت هایتان و یا کالاهایتان را معرفی می کند. همه چیز همین قدر ساده پیش خواهد رفت. به شرطی که بخواهید و در رسیدن به اهداف خود مستمر تلاش کنید.

اعتبار مجموعه

اگر یک شرکت بزرگ هستید طراحی سایت اختصاصی برای حفظ اعتبار شما لازم می باشد. یک مجموعه بزرگ نزد مشتریانش و حتی همکاران و رقبای کاری ارزش و اعتبار زیادی دارد. اگر توانسته اید در کسب و کار خود جایگاه خوبی داشته باشید نشان می دهد کارت خود را از نظر کیفی تا به حال بهترین وجه ممکن انجام داده اید. پس نسبت به دیگران خاص تر و بهتر بوده اید. این خاص بودن باید در وب سایت شما نیز دیده شود. هر چه زودتر وبسایت خود را راه اندازی کنید. و یا اگر وبسایت دارید آن ها کمی خاص تر و حرفه ای تر کنید. در غیر این صورت رقبا خیلی زود از شما جلو می زنند. دنیای تکنولوژی با سرعت نور در حال تغییر و پیشرفت است. اگر خود را با این تغییر همسو نکنید از بازار تجارت حذف خواهید شد.

همین که تصمیم گرفته اید کار خود را با طراحی سایت اختصاصی به صورت حرفه ای تر شروع کنید نشان از نگرش متفاوت شما دارد. شما می دانید که خاص بودن چقدر می تواند مهم است. چقدر مهم است که در بین این رقبای حرفه ای که رقابت با بسیاری از آن ها بسیار سخت است حرفه ای تر ظاهر شوید. طراحی سایت اختصاصی از همه نظر کار را حرفه ای تر می کند. سایتی همه چیز تمام می تواند شروع یک پروژه بزرگ باشد. سایتی با طراحی متفاوت، تمیز و بی نقص که در کسری از ثانیه هم لود می شود مانند زمینی حاصل خیز است. هر چه در این زمین حاصل خیز بکارید زودتر می توانید ثمره اش را برداشت کنید. همین که می دانید و این نگرش متفاوت را دارید به شما تبریک می گویم. شما می توانید مجموعه ای با برند بزرگ بسازید. و یا اگر این مجموعه را دارید می توانید باعث شوید که در آینده این مجموعه بسیار شناخته شده باشد. مجموعه ای حرفه ای که یک سایت تکمیل و در عین حال ایمن دارد. جزئیات سایت شما و این که از نظر ظاهر و امکانات چطور باشد به سلیقه شخصی شما و همین طور به نوع خدمات و یا کالاهایتان بستگی دارد. کارشناسان نگارچه کاملا شما را راهنمایی خواهند کرد و بهترین پیشنهاد را برای یک شروع حرفه ای به شما خواهند داد.

می خواهید یک مجموعه بزرگ شوید

اگر می خواهید بزرگ تر از چیزی شوید که هستید باید کاری بکنید. کافی است شروع کنید و در مدل کسب و کار خود تغییری ایجاد کنید. قطعا اگر وب سایت ندارید اولین کاری که باید بکنید سفارش طراحی است. اگر دانش کافی در این باره ندارید بهتر است با یک مجموعه خوب شروع به همکاری کنید. داشتن یک وبسایت حتی ساده خیلی بهتر از این است که شما فرصت را از دست بدهید و فقط به یک وب سایت بسیار حرفه ای راضی شوید. طراحی سایت اختصاصی هزینه بیشتری دارد. پس اگر هزینه این کار برای شما سخت است باید فکر دیگری کنید. البته می توانید از پلن هایی مثل طراحی سایت اقساطی هم استفاده کنید. ما نیز در نگارچه چنین پلن هایی داریم. در صورت تمایل می توانید از این طرح ها نیز استفاده کنید. پیشرفت و پیشروی در کار هیچ وقت به انتها نمی رسد. همیشه می توانید بهتر باشید. می توانید مشتریان بیشتری داشته باشید. اگر فقط در شهر خود فروش دارید فروش شما می تواند وسیع تر شود. می توانید برندی جهانی شوید. اگر می خواهید متفاوت باشید طراحی سایت اختصاصی می تواند در نحوه کسب و کار شما تغییر بزرگی ایجاد خواهد کرد. البته ممکن است نیازی به این هزینه ها نیز نباشد. ما نیز می توانیم در این زمینه به شما مشاوره خوبی بدهیم. سعی ما بر این است که در کمترین زمان ممکن و با کم ترین بودجه شما را در رسیدن به آن چه می خواهید یاری کنیم. کافی است با کارشناسان نگارچه تماس بگیرید تا شما را در این زمینه یاری کنند. ما آماده ایم تا شما را در رسیدن به رویایتان همراهی کنیم.

پیشرفت سریع تر

شاید کسب و کار شما خیلی جدید نباشد. یا حتی شیوه ارائه خدمات یا محصولات توسط شما مانند دیگران باشد. در این صورت نیاز به محرک ای خواهید داشت که باعث شود نسبت به رقبای همسان خود با سرعت بیشتری پیشرفت کنید. می توانید به کمک طراحی سایت اختصاصی با سرعت بیشتری کسب و کار خود را گسترش دهید. طراحی سایت اختصاصی می تواند باعث شود حرفه ای دیده شوید. باعث می شود که بییشتر دیده شوید و در کار خود پیشرفت زیادی داشته باشید.

آینده نگری بزرگ

اگر برای گسترش کار خود آینده‌ نگری خیلی زیادی دارید و می خواهید در آینده از طریق وب سایت کارهای متفاوتی انجام دهید از همان ابتدا باید متفاوت باشید. بازگشت به عقب و تغییر خیلی از روال ها و ساختارها از نظر مالی و زمانی غیر اصولی به نظر می رسد. از همان ابتدا گامهای خود را قویتر بردارید. در طراحی سایت اختصاصی می توانید همه چیز را از همان ابتدا متفاوت و مهیج داشته باشید. می توانید از همان ابندا قوی کار کنید. با این کار ادامه راه راحت تر می شود.

ایجاد جذابیت بیشتر

طراحی سایت اختصاصی با انجام روال ها به شیوه های متفاوت جذابیت زیادی در سایت شما ایجاد می کند. هر قسمت از سایت شما می تواند خاص و متفاوت باشد. این باعث می شود کار کردن سایت مجموعه شما برای کاربران مهیج تر باشد. کاربران دوست دارند در وب سایت شما گشت و گذار کنند. همین موضوع می تواند باعث شود که در ذهن مخاطب بمانید. همچنین با افزایش ترافیک سایت به پیشرفت رتبه ها که آن هم به دیده شدن کمک می کند خواهد انجامید.

به تفاوت نیاز دارید

اگر مانند دیگر رقبای خود و در سطح آنها کار می کنید چطور انتظار دارید مشتریان شما را انتخاب کنند. برای این که سهم بیشتری از بازار داشته باشید باید متفاوت باشید. طراحی سایت اختصاصی باعث می شود در شعبه آنلاین خود بسیار متفاوت باشید. می توانید با ارائه متفاوت هر چیزی سعی کنید کمی تمایز ایجاد کنید. یادتان باشد نگاه های مردم همیشه به سمت متفاوت ها سوق پیدا می کند. پس کاری کنید که متفاوت و خاص دیده شوید. آن وقت است که در شروع راه پیشرفت و افزایش درآمد خواهید بود.

یک استارت آپ هستید

نیاز به طراحی سایت اختصاصی برای استارت آپ ها بسیار احساس می شود. خیلی از استارت آپ ها به شیوه ای ارائه خدمات یا محصول می کنند که قبلا از این طریق وجود نداشته است. به کمک طراحی سایت اختصاصی می توانند روال های قدیمی را به کلی متحول سازند. طراحی کلی سایت از قالب گرفته تا روال ها و ساختارها به شکل کاملا جدید و نوآورانه در طراحی سایت اختصاصی به راحتی امکان پذیر می باشد. همان طور که متوجه شدید طراحی سایت اختصاصی پر از نوآوری و ابتکار است. در واقع اساس اصلی این طراحی بر پایه ایجاد تفاوت بنا شده است. از آنجایی که استارت آپ نیز به نوعی در ذات خود تفاوت و خلاقیت دارد نیاز دارد است تا برای طراحی وب از پلن های طراحی سایت اختصاصی استفاده شود. تفاوت ویژگی مشترک استارت آپ و طراحی اختصاصی است. به همین خاطر این دو دوستان جدا نشدنی هستند. ویژگی های کلی و ساختار کلی و طراحی های ظاهری که در طراحی سایت اختصاصی وجود دارد طرح نوی استارپ آپ و ایده نوی آن را بیشتر نشان می دهد. در حقیقت این تفاوت و ابتکار به زیبایی هر چه تمام تر معرفی می شود. به همین خاطر استارت آپ خیلی زودتر و در زمان کم تری می تواند به درآمد برسد.

طراحی سایت اختصاصی برای استارت آپ

اگر استارت آپ شما ایده بسیار متفاوتی دارد باید از این ایده محافظت کنید. مواردی مثل اینکه تا اجرایی نشده به کسی نگویید را رعایت کنید. اما پس از آن از طریق چطور اجرا کردنش باید از آن مراقبت به عمل بیاورید. پس از این که طرح شما اجرا می شود ایده شما در دسترس دیگران قرار می گیرد. پس اگر کسی بتواند آن را بهتر از شما اجرا کند شکست بدی می خورید. به غیر از این که روحیه تان از دست می رود هزینه تان نیز از دست می رود. بیشتر استارت آپ ها این روزها به وب سایت ها وابسته اند. در واقع بخش مهمی از کار آن ها به صورت آنلاین انجام می شود. اگر طرح شما نیز این چنین است می توانید از یک طراحی سایت اختصاصی برای نشان دادن بیشتر تفاوت خود استفاده کنید. در طراحی سایت اختصاصی امنیت یکی از شاخصه های مهم است. امنیت به شما کمک می کند تا دیگران با لطمه و خراب کردن سایت سعی نکنند شما را خراب کنند. یکی از چیزهایی که برای نگهداری ایده خود و نشان دادن قدرت تیم خود به آن نیاز دارید.

نمی خواهید مثل دیگران باشید

اشخاصی که سلیقه خاصی دارند ممکن است از تکرار و تبعیت از دیگران لذت نبرند. اگر شما نیز از افرادی هستید که دوست دارید در هر زمینه ای متفاوت با دیگران باشید پلن های طراحی سایت اختصاصی مناسب شما هستند. می توانید وب سایتی متفاوت از هر نظر داشته باشید. یک گرافیک بسیار مجلل با طراحی سفارشی، حل مسائل و چینش روال ها به شکلی نو و خلاقانه و… می تواند در سایت شما وجود داشته باشد. اگر می خواهید همه قسمت های سایت شما از لودینگ گرفته تا افکت های منو، شیوه ارسال پیام و… به شکلی خلاقانه طراحی شود در سایر پلن ها شاید دقیقا به آنچه می خواهید برسید. طراحی سایت اختصاصی حرفه ای ترین پلن طراحی وب است. در پروژه های اختصاصی همه چیز دقیقا آن طور که شما می خواهید از اول تا آخر طراحی می شود.

همیشه افراد موفق کسانی هستند که مانند دیگران فکر نمی کنند. اگر دیگران هم مثل آن ها فکر می کردند آن ها هم همان قدر موفق می شدند. البته همه چیز تنها به فکر نیست. تا زمانی که ایده از ذهن شما خارج نشود و به طرحی واقعی بدل نشود ارزشی نخواهد داشت. و در دنیای تجارت مدرن امروزه طراحی سایت اختصاصی یکی از مدلهای حرفه ای پیاده سازی ایده هاست. دیگر همه چیز آنلاین شده است. برخی وبسایت ها آن قدر معروف شده اند که نامشان از بسیاری برندها نیز بیشتر می درخشد. در این رقابت سخت تفاوت و خلاقیت حرف اول را می زند. اگر دقیقا مشابه رقیب خود هستید و هیچ چیز جالب تری ندارید چه دلیلی دارد که مشتری شما را به جای او برگزیند. وبسایت می تواند کسب و کار شما را معرفی کند. فرقی نمی کند که خدمات ارائه می کنید و یا کالایی را به فروش می رسانید. طراحی سایت اختصاصی همان چیزی است که برای متفاوت بودن به آن نیاز دارید. پس دست به کار شوید و ایده های خود را به طرحی واقعی و به یک وبسایت متفاوت بدل سازید. سایت شما می تواند هر جور بخواهید شما را معرفی کند. همه چیز به این بر می گردد که سایت شما در چه حدی است. و یا چه امکاناتی در سایت خود درج می کنید. و یا چه محتوایی و با چه نحوه چینشی در سایت شما وجود دارد. در همه چیز یکه تاز و پیشرو باشید. یادتان باشد تفاوت حرف اول را می زند. شما آن کسی باشید که برای اولین بار کاری را به شیوه متفاوت انجام می دهد. نه آن کسی که تنها از دیگران کپی برداری می کند و به سختی می تواند در این بازار سخت موفقیتی پیدا کند.

چرا طراحی سایت اختصاصی پر طرفدار است

بدیهی است که هر چیز منحصر به فرد و تکمیلی خواهان دارد. طراحی سایت اختصاصی نیز چنین است. یک سایت بسیار تمیز کدنویسی شده حتی از روی سرعت بسیار بالایش نیز قابل تمییز است. معلوم است که هر کسی که حتی نام طراحی سایت اختصاصی را هم نشنیده باشد با دیدن نمونه هایی از این پروژه عاشق آن می شود. هر کسی دوست دارد بهترین ها را داشته باشد. و این پروژه ها برای بهترین ها هستند. کسانی که خاص هستند، خاص فکر می کنند و می خواهند به جایگاهی ویژه و خاص برسند. در ادامه برخی از تفاوت های اساسی طراحی سایت اختصاصی را به شما خواهیم گفت. البته که تفاوت آن ها آن قدر زیاد است که توضیح همه آن ها شاید برای شما خسته کننده باشد. به همین خاطر برخی از ویژگی های ملموس این وب سایت ها را که برای شما نیز واضح تر هستند را نام می بریم.

قالب اختصاصی

طراحی قالب سایت به صورت کاملا سفارشی یکی از مهم ترین امکاناتی است که در طراحی سایت اختصاصی ارائه می شود. قالب سایت در واقع اسکلت کلی وب سایت شما می باشد. هر چه قالب حرفه ای تری داشته باشید در نهایت سایت حرفه ای تری خواهید داشت. به طور معمول در پروژه های طراحی سایت اختصاصی قالب سایت از صفر مطابق با نیاز و سلیقه کارفرما طراحی می گردد. این مهم ترین چیزی است که این نوع وب سایت ها را از سایرین متمایز می کند. وقتی از صفر و از همان شروع کار همه چیز خاص و متفاوت باشد در نهایت یک پروژه وب سایت متفاوت خواهید داشت. شروع کار در پروژه های طراحی سایت اختصاصی خیلی حرفه ای و بزرگ ابتدا از طراحی قالب شروع می گردد. در ادامه جزئیات و المان های سایت نیز وارد کار خواهد شد.

اگر طرح خاصی در ذهنتان است معمولا نمی توانید نمونه آن را در بین قالب های آماده پیدا کنید. از طرف دیگر معمولا همه امکانات و مواردی که شما نیاز دارید را کسی از قبل پیش بینی نکرده است. پس نیاز دارید قالبی داشته باشید تا همه مواردی که نیاز دارید در سایت داشته باشید را در خودش داشته باشد. همه این ها و دیگر مواردی که در ادامه صحبت می کنیم را می توانید در طراحی سایت اختصاصی داشته باشید. قالب های آماده یک سری موارد کلی و ساده را دارند. هم چنین اگر اطلاعات فنی داشته باشید خواهید دانست که معمولا امکانات خیلی زیادی را هم به شما نمی دهند. یک سری طرح ها و محصولات از پیش ساخته هستند که برای طراحانشان تنها جنبه تجاری ندارند. چنین قالب هایی تنها برای پروژه های خیلی ساده مناسب هستند. اما اگر یک پروژه بی نقص می خواهید که آینده بزرگی دارد نیاز به یک طراحی ساخت اختصاصی با امکانات و جزئیات ویژه تر دارید.

قابلیت های اختصاصی

شاید به ذهن شما رسیده باشد که برای این که با رقبای خود تفاوت داشته باشید امکاناتی متفاوت در سایت خود ایجاد نمایید. هر چه این امکانات و قابلیت ها تازه تر و جدیدتر باشند تمایز شما با آنها بیشتر خواهد شد. در طراحی سایت اختصاصی قابلیت ها و امکانات سایت با توجه به حرفه شما و نیاز مشتریان می تواند از صفر کدنویسی شود. این که اولین کسی باشید که چنین قابلیتی عرضه می کند باعث استقبال کاربران و افزایش مشتریان شما خواهد شد. می توانید با یک ابتکار در وب سایت از نظر امکاناتی که عرضه می کنید نشان دهید که با سایر افرادی که در این زمینه کار می کنند بسیار تفاوت دارید.

ممکن است ایده ای در ذهن داشته باشید. که معمولا چنین ایده های خلاقانه ای است که باعث شده به سمت اجرای یک پروژه طراحی سایت اختصاصی بروید. به طور مثال می خواهید کار خاصی را به شیوه جدید و یا شیوه خودتان انجام دهید. همان طور که گفتیم در قالب های آماده و یا اصلا در پروژه های اجرایی وبسایت های ساده تر کسی تا به حال چنین کاری را که شما می خواهید انجام نداده است. از طرفی شما می خواهید بی نقص پیش بروید. می خواهید همه چیز آن طور که می خواهید پیش برود. این موارد ممکن است با توجه به سیاست کاری مجموعه شما باشد. یا به این دلیل که می خواهید نسبت به دیگران و رقبای کاری تان برتری داشته باشید. می خواهید مشتری و بازدید کنندگان در وبسایت شما راحت تر باشند. می خواهید روال ها و برنامه ها و فرم ها جور دیگری اجرا شوند. پس باید طراحی سایت اختصاصی داشته باشید. باید همه چیز آن طور که شما می خواهید ساخته و پرداخته شود.

روال های اختصاصی

برخی از کسانی که به موفقیتی در کارشان رسیده اند تنها تفاوت کمی در برخی از روال هایشان داشته اند. مردم این روزها عاشق تجربه کردن هر چیز جدیدی هستند. عاشق خرید از وبسایت های جدید و متفاوت و بهتر هستند. و به راحتی می توانید با برتری از نظر کالایی که عرضه می کنید و تفاوت در خدمات و کالا به موفقیت های بزرگی برسید. نمی خواهم بگویم که تنها با یک پروژه طراحی سایت اختصاصی می توانید چنین کاری را در وبسایت خود انجام دهید. اما یک سایت متفاوت برای یک کار متفاوت بهترین چیز است. تصور کنید که یک کالای جدید و خیلی حرفه ای را در یک مغازه ساده و با یک دکور ساده عرضه کنید. قطعا تفاوت بیشتری دارد نسبت به زمانی که همان کالا در یک فروشگاه متفاوت و با دکوری جالب تر به فروش برسد. وبسایت نیز شعبه آنلاین و همیشه آماده به کار فروشگاه و یا مغازه یا همان شرکت شماست. شعبه ای که تنها تفاوتش این است که همه چیزش دست شماست. شما هستید که آن را چون خمیر حالت می دهید و به شیوه ای که می خواهید باشد در می آورید. اگر می خواهید مانند دیگران نباشید پس به طراحی سایت اختصاصی تری نسبت به دیگران نیاز دارید. نیاز است که طرح شما خیلی جالب تر عرضه شد. در این صورت است که همیشه در ذهن ها و خاطر مردم خواهید ماند.

می توانیم بگوییم که مهم دلیلی که باعث می شود کسی بخواهد سایتی این چنین داشته باشد بحث روال هاست. می خواهید سایت شما کارکردش فرق کند. به طور مثال همه ماشین بنزینی دارند اما شما می خواهید ماشینی برقی تولید کنید. مشخص است که متفاوت جلوه می کنید و همه توجه ها جلب شما می شود. طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را می دهد که طرز کار هر فرم و یا هر قسمت را جوری طراحی کنید که مد نظرتان است. اگر چنین طرح هایی دارید قبل از همه چیز به شما تبریک می گوییم. چون شما ذهنی متفاوت دارید و می توانید خالق یک شرکت و یا فروشگاه خیلی بزرگ باشید.

ممکن است بخواهید امکاناتی در سایت ارائه کنید که دیگران هم قبلا مانند آن را ارائه کرده اند. در این صورت برای این که کمی تفاوت ایجاد کنید می توانید روال ها را متفاوت بسازید. می توانید با راه حلی متفاوت و جالب به جواب برسید! این کار برای کاربران نیز جذاب خواهد شد. یکی از تفاوت های طراحی سایت اختصاصی همین تفاوت در ساختارها و راه حل ها می باشد که باعث جذابیت بیشتر وب سایت شما می شود. همیشه افرادی که مساله ها را به شکل دیگری حل می کنند برای دیگران جذابیت دارند. راه حل های جدید به خصوص راه حل های ساده تر می تواند تعداد خط های کدنویسی را کمتر کند. همچنین می توانید این را به طریقی به کاربران نیز نشان دهید و توجه آنها را به خود جلب کنید. این کاری است که در طراحی سایت اختصاصی می تواند شما را جذاب تر نشان دهد.

طراحی گرافیک سایت به صورت اختصاصی

البته باید بگوییم که در وبسایت های ساده و غیر پیچیده نیز می توانید گرافیک خودتان را داشته باشید. حال توضیح خواهم داد که منظورم از گرافیک و ظاهر اختصاصی چه بوده است. فرض کنید شما یک گرافیست خاص استخدام کرده اید. گرافیستی که برترین است و در کارش بهترین است. این فرد به شما بنرها و عکس هایی را می دهد که در وبسایت درج کنید. یا انیمیشن ها و موارد دیگری را می دهد که در سایت بارگزاری کنید. اما اگر همه چیز دقیقا همان طور که می خواهید ساخته نشده باشد (منظور جایگاه ها و کدهای سایت است) طرح نهایی جور دیگری در می آید. به طور مثال می خواهید تصاویر جور خاصی لود شوند. یا گوشه هایشان مدل خاصی باشد. یا اصلا فاصله ها به شکل خاصی باشد. و یا در مجموع ظاهر خاص و فواصل و زاویه ها جور خاصی باشند. پس گرافیست نمی تواند بدون کمک یک طراح وب همه طرحی که دارد را پیش برود. همه این ها باعث می شود که یک پروژه طراحی سایت اختصاصی دقیقا همان ظاهری را داشته باشد که کارفرما انتظارش را دارد. خیلی از پروژه های طراحی سایت اختصاصی خیلی هم ساده هستند. اما آن قدر موارد ریز بصری در آن ها رعایت شده است که باعث مجذوب شدن کاربر می شوند. وبسایت کمپانی بزرگ اپل یکی از همین سایت هاست. اگر تا به حال وارد این سایت نشده اید بد نیست نگاهی به آن بیندازید. همه چیز ساده اما بسیار شیک و حرفه ای است. یک سایت کامل و زیبا که حتی تصاویر ساده نیز در آن بسیار جذاب به نظر می آیند.

طراحی گرافیک سایت و طراحی صفحه اصلی سایت

یکی از حرفه ای ترین و جذاب ترین قسمت های طراحی سایت اختصاصی ظاهر سایت و طراحی یک شمای کلی جذاب و گرافیکی است. از نظر بسیاری از کاربران گرافیک اختصاصی نشان دهنده یک طراحی سایت اختصاصی است! این نشان دهنده اهمیت این موضوع است. شاید موارد سفارشی و اختصاصی شده زیادی نیز در سایت داشته باشید. اما کاربران شاید آنها را نبینند یا متوجه آن نشوند. اما یک گرافیک اختصاصی هر کسی را به سمت شما جذب خواهد کرد. در انتخاب تصاویر و موارد گرافیکی در یک پروژه اختصاصی باید دقت شود. به طور معمول رنگ بندی ها و چیدمان کلی و… از ابتدا برنامه ریزی می شود. همه چیز به صورت هماهنگ و اصولی پیش خواهد رفت. در نهایت یک ظاهر جذاب باعث تمایز بسیار زیاد یک طراحی سایت اختصاصی حرفه ای با دیگر پروژه های ساده وب سایت خواهد شد. معمولا مجموعه هایی که پروژه طراحی سایت اختصاصی ارائه می دهند یک تیم گرافیست حرفه ای هم دارند. کارشناسان این تیم یکی از افرادی هستند که در هر مرحله ای از طراحی نظر می دهند. آن ها می گویند که هر کدام از قسمت های سایت از منو گرفته تا رنگ های فوتر و هایلایت ها باید چطور باشد. همچنین با توجه به طرح خاصی که برای طراحی عکس ها دارند خیلی از موارد را به طراح می گویند تا به صورت سفارشی در قسمت بک اند سایت لحاظ کند. این باعث می شود که خروجی کار بسیار حرفه ای باشد.

افکت های اختصاصی

افکت ها باعث ایجاد جذابیت بیشتر در سایت شما می شوند. افکت اتفاقاتی است که پس از کلیک کردن روی دکمه، هنگام لود یک المان خاص در صفحه و… در سایت شما می افتد. اگر به نمونه های طراحی سایت اختصاصی شرکت های مختلف توجه کرده باشید متوجه می شوید که افکت های سفارشی تا چه اندازه بر میزان جذابیت آنها افزوده است. افکت ها باعث می شوند تا کاربران حس خوبی از بودن در سایت شما داشته باشند. طراحی سایت اختصاصی به کمک افکت های خاص و سفارشی که تنها برای شما ساخته شده است حرفه ای تر خواهد شد.

لودینگ خاص

لودینگ ها المان هایی هستند که در هنگام بارگزاری یک صفحه به کاربر نشان داده می شوند. معمولا المان ها فایل های GIF یا تصاویر متحرک هستند. یک لودینگ خاص و جذاب طراحی سایت اختصاصی شما را خاص تر و انحصاری تر می کند. لودینگ ها در برندسازی تاثیر بسیار زیادی دارند. به همین دلیل در این پروژه ها مورد توجه قرار دارند. طراحی لودینگ یکی از جزئیاتی است که در طراحی سایت اختصاصی مورد توجه قرار دارد. معمولا برای این سایت ها از یک لودینگ متناسب با حرفه کاری و طراحی کلی سایت استفاده می کنند.

طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را می دهد که لودینگ های خاص و منحصر به فرد داشته باشید. همان چیزی که یک برند موفق و آینده دار به آن نیاز دارد. لودینگ یک چیز خیلی مهم و خاص است که خیلی ها به آن فکر نمی کنند. اما برندهای بزرگ همیشه به این جزئیات توجه می کنند. حال شاید پیش خودتان فکر کرده باشید که اصلا چرا از چنین آیتم کوچکی صحبت به میان آوردیم. به این دلیل که در پروژه های طراحی سایت اختصاصی این لودینگ ها با کد نویسی ساخته می شوند. بله بدون نیاز به یک گرافیست کار وب و تنها به کمک یک کد نویس هم می شود چنین کاری کرد. البته می توانید به همان شیوه قبلی هم پیش ببرید. اما این کار می تواند سرعت لود را در لحظه ای که خیلی مهم است بیشتر کند. یعنی همان لحظه ای که تازه کاربر صفحه یا پیجی را باز کرده است. و طراحی سایت اختصاصی به راحتی و با کدنویسی هایش باعث می شود کاربر حس خوبی در اولین لحظه و زمان های ابتدایی باز کردن وبسایت شما داشته باشد.

سرعت بسیار بالا

طراحی سایت اختصاصی به خاطر تفاوت کدنویسی باعث افزایش سرعت لود سایت می شود. در پروژه های اختصاصی قبل از این که پیاده سازی وب سایت شروع شود تمام نیازهای پروژه سنجیده می شود. جزئیاتی که باید در سایت قرار گیرد مورد بررسی قرار می گیرند و برای طراحی آنها برنامه ریزی می شود. همان طور که متوجه شدید توجه به جزئیات و جزء جزء سایت در طراحی سایت اختصاصی بسیار پررنگ است. یکی از موارد مهم کدنویسی سایت است. در این سایت ها تلاش می گردد تا تقریبا هیچ کد اضافه ای نوشته نشود. به همین خاطر وب سایت های اختصاصی معمولا بسیار سبک هستند. این در حالی است که ممکن است پر از صفحات مختلف و محتوای زیادی باشند. رعایت استانداردهای مهم و استفاده از بهترین شیوه کدنویسی در طراحی سایت اختصاصی باعث می شود که سایت بسیار سبک باشد. کاربران از کار کردن در این سایت ها لذت می برند. با وارد شدن به هر صفحه محتوای صفحه بارگزاری شده و به کاربر نشان داده می شود.

طراحی سایت اختصاصی با سرعت بسیار بالا

مگر می شود سایتی که این قدر خاص طراحی می شود سرعت پایینی داشته باشد. البته باید بدانید که منظورم از سرعت بالا سرعتی است که به کدنویسی بستگی دارد. بیشتر بخواهم توضیح بدهم سرعت سایت هم به کد نویسی و هم به سرعت هاست بستگی دارد. البته بیشتر پروژه های بزرگ بر روی سرورهای اختصاصی هم اجرا می شوند. چون می خواهند بهترین باشند. می خواهند بیشترین سرعت را داشته باشند. طراحی سایت اختصاصی اگر درست انجام شده باشد به شما سرعت خوبی می دهد. اما اگر چنین سایتی را روی هاستی با سرعت کم و یا یک هاست اشتراکی ارزان قیمت بگذارید بسیار کند اجرا خواهد شد. ایرادی هم از طراح وب نمی شود گرفت. چرا که او همه تلاش خودش را کرده است. اما وب سرویس به او اجازه این را نمی دهد که کدها با سرعتی که باید اجرا شوند. پس مهم است که کجا را برای میزبانی انتخاب می کنید. این موضوع مهم و البته ساده را بیان کردم چون خیلی ها می آیند و می گویند کلی برای سایتی پول داده اند اما خیلی کند است. اما بعد از بررسی می بینیم که طراح سایت چقدر تلاش کرده و چقدر خوب کد نویسی کرده است. یک هاست ارزان قیمت باعث شده سایت خیلی کند اجرا شود. پس همه تقصیرها را پای کد نویس نگذارید. البته که خیلی از کدنویس ها اصلا بلد نیستند طراحی سایت اختصاصی انجام دهند. ممکن است یک پروژه ساده را به این نام به شما تحویل دهند و کلی از شما پول بگیرند. مهم است که از چه کسی چه انتظاری دارید.

یکی از مهم ترین و جذاب ترین ویژگیهای طراحی سایت اختصاصی این است که سریع لود می شود. سرعت بالای این مدل وب سایت ها آن ها را بسیار متمایز می کند. کد نویسی ها آن قدر تمیز و خوب انجام می شود که سایت در سریع ترین سرعتی که می تواند لود می شود. اگر وب سرویس نیز سرعت خوبی بدهد صفحه در کمترین زمان ممکن لود می شود. البته آیتم هایی که در صفحه قرار می گیرد نیز مهم است. به طور مثال هر چه کد های جاوا اسکریپت بیشتری در صفحه باشد زمان بیشتری برای اجرا لازم است. اما صفحه ای که تنها متن و عکس است خیلی زود بارگزاری می شود. دلیل مهم سرعت بالای سایتهای بسیاری از برندها نیز همین طراحی سایت اختصاصی شان است. برندهای بزرگ همه چیز را اختصاصی ویژه اختیار می کنند. چه مدل کد نویسی و طراحی و چه وب سرویس. به همی خاطر هم سرعت خوبی دارند. آن قدر سبک هستند که کاربر دوست دارد در سایت گردش کند و صفحات مختلف را مشاهده کند.

سئوی بیس سایت

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در طراحی سایت اختصاصی وجود دارد و باعث می شود که در مدت کوتاهی باعث جذب سرمایه زیاد از سمت سایت شود رعایت موارد سئو و بهینه سازی می باشد. در تمام مراحلی که وب سایت ساخته می شود یک کارشناس سئو بر روند اجرای پروژه نظارت دارد. همچنین تمام افرادی که روی پروژه کار می کنند از گرافیست گرفته تا کارشناس تولید محتوا و افراد دیگر به اصول بهینه سازی وب سایت آشنا هستند. در واقع رعایت سئوی بیس آن هم به صورت بسیار حرفه ای، پیشرفته و اصولی از بهترین ویژگی های طراحی سایت اختصاصی است. سایت آماده است تا در نتایج گوگل قرار داشته باشد. وب سایت های اختصاصی در مدت بسیار کوتاه تری در عبارات کلیدی متناظر رتبه خوبی پیدا می کنند. در واقع سرعت پیشرفت سئو و افزایش رتبه سایت در این وب سایت ها بسیار زیاد است. به همین خاطر این سایت ها در مدت کوتاهی باعث جذب مشتری برای کارفرمایانشان می شوند. ورودی سایت و ترافیک داخلی سایت در مدت کوتاهی افزایش یافته و باعث افزایش مشتریان و در نهایت افزایش درآمد بسیار بیشتر می شود.

به فروش برسید

همه زحمت هایی که کشیده اید پس از مدتی نتیجه می دهد. باید زحمت بکشید و کوشا باشید و حرفه ای کار کنید. نگران نباشید کم کم سر و کله مشتری ها و فروش اینترنتی پیدا می شود. کم کم پیامک های واریز وجه را دریافت خواهید کرد. به قول سعدی نابرده رنج گنج میسر نمی شود. گنج شما نیز به زودی پیدا می شود و زندگی شما دگرگون می شود. کم کم تعداد مشتری ها بیشتر می شود و درآمدتان هر روز افزایش پیدا می کند. می توانید وسعت کار خود را بیشتر کنید. هر روز به پرسنل بیشتری نیاز پیدا می کنید. چرا که فروش زیادی دارید و باید کسی باشد که پاسخگوی مشتریان باشد.

برند شوید

وقتی هر روز دیده شوید و زمانی که در هر نتیجه ای که مرتبط با شماست دیده می شوید کم کم شناخته شده می شوید. دیگر هر کسی شما را می شناسد. اگر یک مجموعه ارائه خدمات هستید خیلی زود مردم شما را به عنوان یکی از بهترین ها می دانند. اگر یک فروشگاه اینترنتی هستید مشتریانی خواهید داشت که هر روز از شما خرید می کنند. خیلی از آن ها شما را به دیگران و اطرافیانشان معرفی می کنند. به دلیل این که شما یک برند شناخته شده هستید. رعایت موارد مهم و به خصوص سئوی بیس در طراحی سایت اختصاصی می تواند خیلی شما را به یک برند تبدیل کند.

دیده شوید

برای این که بتوانید در کار خود موفق شوید باید دیده شوید. دیده شدن مهم ترین چیزی است که نیاز دارید تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید. فرقی نمی کند که فروش کالا داشته باشید یا ارائه خدمات. بدون دیده شدن نمی توانید مشتری داشته باشید و نمی توانید این مشتریان را بیشتر کنید. موضوع سئوی بیس که یک اصل مهم در سئو است (بد نیست بدانید که خیلی از طراحان یا سئوکاران اصلا چیزی در مورد آن نمی دانند) در طراحی سایت اختصاصی به بهترین شکل رعایت می شود. به همین خاطر می توانید خیلی زود در نتایج جست و جوی کاربران قرار بگیرید و دیده شوید.

پس از این که سایت شما به اتمام برسد و همه موارد لازم را در سایت قرار داده باشید باید کاری کنید که دیده شوید. طراحی سایت اختصاصی انجام داده اید و همه چیز عالی است. سایت شما ظاهر زیبایی دارد. همین طور همه صفحات توضیحات خیلی خوبی دارند که کاربر را به خوبی با نوع کالا یا خدمات مجموعه آشنا می کنند. اما این سایت دیده نمی شود. باید وارد پروسه سئو شوید. باید کلمات کلیدی خود را مشخص کنید. بهتر است که این کار را با آنالیز انجام دهید. باید بدانید که چیزی که کاربر واقعا جست و جو می کند چیست. ممکن است این جست و جوها با چیزی که شما فکر می کنید متفاوت باشند. یک کارشناس حرفه ای سئو با آنالیز روزانه که ممکن است چند روزی هم طول بکشد به شما خواهد گفت که بهترین کلماتی که می توانید روی آن ها کار کنید کدام ها هستند. هم چنین بهتر است بدانید که مخاطب بیشتر کدام را جست و جو می کند. به این صورت انتظار غیر منطقی برای تماس در مورد یک چیز خاص را نخواهید داشت. همین طور آماده خواهید بود که فلان کالا بسیار خرید شود؛ و یا برای فلان خدمات شما تماس های زیادی در طول روز انجام شود. اولین کاری که در پروژه های سئو انجام می شود (البته که اگر تیم سئو حرفه ای باشد) هموار کردن بستر وب سایت است. درست مانند یک زمین کشاورزی که نیاز به شخم زدن دارد. در شخم زدن های سایت ایرادات موجود (اگر ایرادی باشد) پیدا می شود. کدها باید بهینه شوند. این اولین و مهم ترین کاری است که در پروژه های حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت انجام می شود. پس از آن کارهای مستمر شروع می شوند. در پروژه های طراحی سایت اختصاصی از همان ابتدا (باز هم تاکید می کنم که اگر طراح واقعا حرفه ای باشد و واقعا پروژه ای که انجام می دهد اختصاصی باشد) توجه ویژه ای به رعایت سئوی بیس می شود.

طراحی سایت اختصاصی کدنویسی تمیزی دارد

یکی از دلایلی که خود من به پروژه های طراحی سایت اختصاصی علاقه دارم کدنویسی بسیار تمیز است. البته که یک طراح همه پروژه ها را باید بسیار تمیز و خلاصه بنویسد. اما در پروژه های طراحی سایت اختصاصی گویی شما آماده هستید تا یک کار هیجان انگیز و خاص انجام دهید. میز کارتان را مرتب کرده اید و همه چیز از قبل چیده شده. اصلا این پروژه ها به خاطر تفاوت ها برای یک طراح هم جذاب هستند. و خود من که به کارم علاقه بسیار دارم عاشق شروع همچنین پروژه ای هستم. هرچند که می دانم که کار خیلی سختی است. این پروژه ها خیلی خاص هستند. یک طراح وب همکار که در کدنوسی هم خبره باشد و تجربه زیادی داشته باشد معنی این کلام را به خوبی درک می کند. برای این که تمیز بودن طراحی سایت اختصاصی را بهتر درک کنید یک مثال ساده می زنم. حتما تا به حال به یک خیاط سفارش لباس داده اید. خیلی از خیاط ها لباسی زیبا به شما تحویل می دهند. اما پشت کارشان اصلا تمیز نیست. این موضوع دو چیز را نشان می دهد. یکی این که خیاط در کارش وارد نبوده است. در غیر این صورت لباسی به شما تحویل می داده که هم ظاهر و هم پشت کارش تمیز بوده باشد. دوم این که خیاط بسیار بی سلیقه بوده است. و موضوع دوم در کارهای طراحی خیلی خیلی مهم است. خبره بودن و داشتن تجربه برنامه نویسی است که به یک طراح اجازه می دهد که بتواند یک طراحی سایت اختصاصی ارائه کند. باید به شیوه های جدید کدنویسی بسیار دانش داشته باشد. و این که سلیقه داشته باشد. یعنی بتواند کدها را تمیز دربیاورد. اگر بخواهم همین را به یک طراح توضیح دهم خواهم گفت بتواند با یک کد به جای ده ها کد همان کار را انجام دهد. و دوم از تکرار بپرهیزد و بداند قبلا فلان کد را در فلان جا نوشته است. و تنها با فراخوانی از همان کد استفاده کند. در غیر این صورت سایت از نظر کدنویسی اصلا تمیز نخواهد بود. تکرار این موضوع در جاهای مختلف سایت حتی ممکن است در سرعت لود تاثیر بگذارد.

به این موارد توجه داشته باشید

می دانید که طراحی سایت اختصاصی یک کار حرفه ای، زمان بر و هزینه بر است. پس بهتر است خیلی چیزها را در مورد این چنین پروژه ها بدانید. یکی از موارد بسیار مهم که باعث می شود که از پروژه خود نتیجه دلخواه را نگیرید این است که انتظارات خود را واضح بیان نکنید. طراحی سایت اختصاصی دقیقا از روی طرحی که شما می گویید انجام می شود. پس مهم است که همه انتظارات خود را واضح و روشن بیان کنید. بهتر است همه آن چه را انتظار دارید و می خواهید با طراح خود در میان بگذارید. همچنین بدانید که یک طراحی سایت اختصاصی الزاما نباید خیلی پیچیده و یا با عجیب و غریب باشد. یک سایت بی نقص است که از همه نظر در استانداردترین حد خودش قرار دارد. از کدنویسی گرفته تا طراحی های ظاهری و همه چیزهای دیگر. اما صرفا قرار نیست کار عجیب و غریبی انجام دهد. مگر این که شما درخواست طراحی المان و یا امکانات خاصی را به شکلی پیچیده و عجیب داده باشید.

توضیح جزئیات در مورد طراحی سایت اختصاصی

توجه کنید که چه چیزی را در ذهن خود می بینید. طراح از غیب و چیزی که در باره اش با وی صحبت نکرده اید نمی داند. پس خیلی واضح در مورد انتظارات خود صحبت کنید. چیزی که در مورد طراحی سایت اختصاصی مهم است سفارش شماست. پس توجه کنید که چه سفارشی می دهید. و از طراح خود چه خواسته اید. باور کنید بسیاری از نارضایتی ها به خود مشتری ربط دارد. و طراح بنده خدا هیچ گناهی نداشته است. در طراحی سایت اختصاصی گروه طراحان همان نقشه ای را که شما به آن ها نشان داده اید را پیش می برند. دقیقا همان؛ نه کمتر و نه بیشتر. پس پیش تر در باره اش خوب فکر کنید و خوب همان موارد را در جلسه توضیح دهید. می توانید از خود طراح هم پیشنهاد بخواهید. از این پیشنهادات معمولا موارد و ایده های خوبی هم به دست می آید. چرا که وی تجربه اجرای پروژه های زیادی را دارد. از وی بپرسید که آیا انتظارات شما می تواند به پروژه ای درآمد زا بدل شود یا خیر. از پیشنهادات استقبال کنید. و از طراحان بپرسید که آیا مواردی که برای این پروژه خواسته ام کافی و یا مورد نیاز است یا خیر. ممکن است تصور کنید اگر فلان آپشن در سایت شما باشد انقلابی شگرف پدید می آید. در حالی که چنین نیست و پیاده سازی این مورد تنها صرف هزینه باشد. و یا مواردی نیاز است که اصلا به آن ها فکر نکرده اید. پس برای پذیرفتن و صحبت برای همه این موارد آماده باشید. یک مدیر خوب باید همیشه آماده تغییر و یا پذیرفتن ایده های تازه و جدید باشد. موردی که به سادگی می خوانید مهم ترین مرحله است. طراحی سایت اختصاصی شاید هزینه و زمان زیادی طلب کند. پس همان ابتدا به این که چه می خواهید و چرا می خواهید توجه داشته باشید. هم چنین توجه داشته باشید که همین موارد که سفارش داده اید را تحویل خواهید گرفت.

طراحی سایت اختصاصی الزماماً پیچیده نیست

یک چیز خاص حتما نباید پیچیده باشد. خیلی از سایتهایی که به صورت اختصاصی و ویژه نوشته شده اند بسیار ساده هستند. برخی افراد فکر می کنند که چرا با وجود این که هزینه زیادی کرده اند یک سایت ساده تحویل گرفته اند. توجه داشته باشید که این دو مورد هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارند. شاید سایتی که می خواهید و سفارش داده اید ساده باشد. اما خاص باشد. این دو را با یکدیگر قاطی نکنید. سایت وبسایت اپل را ببینید. می توانید همین امروز و پس از خواندن این مطلب سایت اپل را بازدید کنید. این سایت یک سایت اختصاصی است. هزینه زیادی برای نوشتن و طراحی و مدیریت آن صرف شده و می شود. اما همان طور که می بینید خیلی ساده است. موارد زیادی در این سایت وجود دارد که آن را خاص و اختصاصی تر کرده است. مثل این که بسیار سبک است. در ثانیه اجرا می شود. با وجود این که کاربران زیادی از نقاط مختلف دنیا هر روز و هر لحظه در آن هستند. البته که سرور خوبی هم دارد. اما بخش زیادی از این موضوع به کد نویسی و طراحی سایت اختصاصی کمپانی اپل بر می گردد. خیلی ساده و در عین حال خاص است. اصلا گاه ساده بودن خودش دلیل بر خاص بودن می شود. همین سایت ساده اپل که در موردش صحبت کردیم بسیار زیرکانه نوشته شده است. مثل این که امنیت بالایی دارد. شرکت اپل به طور حتم دشمنان زیادی دارد. کسانی هستند که دوست دارند این برند از محبوبیت بیفتد. و یا از صفحه روزگار حذف شود. پس باید امنیت خوبی داشته باشد. و هر کسی نتواند به سورس کدنویسی دسترسی پیدا کند و یا به آن حمله مخرب کند تا از پای دربیاوردش. همچنین با وجود این که این کمپانی می تواند هزینه زیادی برای طراحی آپشن های حرفه ای تر یا پیچیده تر کند چنین نکرده است. سایتی ساده دارد که هیچ چیز اضافه ای ندارد. در عین حال تمامی موارد و توضیحات و امکاناتی که باید داشته باشد را هم دارد.

پلن طراحی سایت اختصاصی نگارچه برای شرکت ها بهترین گزینه ای است که برای طراحی وب سایت شرکت های بزرگ یا کسانی که به دنبال پیشرفت گسترده می گردند وجود دارد. این نوع طراحی تا به حال برای مجموعه های خیلی زیادی انجام شده است. با توجه به تغییر مشتریان، افزایش درخواست ها و گسترش بی حد فعالیت تاثیر طراحی سایت اختصاصی در میزان پیشرفت این مجموعه ها بسیار احساس می شود. اگر مدیر یک شرکت بزرگ هستید یا مدیری هستید که می خواهید شرکت شما بسیار بزرگ شود پیشنهاد می شود طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کنید. تفکر متفاوت همیشه تحول می آفریند. ما تفکر شما را به صفحات وب تبدیل خواهیم کرد!

اگر قصد دارید که یک فروشگاه اینترنتی خیلی بزرگ راه اندازی نمایید باید بدانید که در این مورد بسیار زیاد هستند. آیا می خواهید از آنها موفق تر باشید و از آنان جلو بزنید باید متفاوت باشید. کمک پلن طراحی سایت اختصاصی برای فروشگاه اینترنتی می توانید فروشگاه آنلاین بسیار متفاوت داشته باشید. طراحی فروشگاه آنلاین با ظاهر و امکانات متفاوت و خاص شما را از دیگران متمایز می کند. طراحی سایت اختصاصی به شما این امکان را می دهد تا همه قسمت های وب سایت را مطابق با سلیقه خود بسازید. فروشگاه آنلاین شما می تواند مطابق با رویایی که در سر دارید ساخته شود.

پرسش های رایج در مورد طراحی سایت اختصاصی

زمان لازم برای طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟

زمان انجام پروژه های طراحی وب سایت اختصاصی با توجه به امکانات درخواستی شما متفاوت است. این که چه وب سایتی نیاز دارید (شرکتی، فروشگاهی، استارت آپی و…) و امکاناتی که برای آن نیاز است باید مشخص شود. همچنین میزان توجه به جزئیات (گرافیک، طراحی آیکن و امکانات اختصاصی) نیز زمان کلی پروژه را تعیین می کند. برای تعیین زمان دقیق تر پروژه های طراحی سایت اختصاصی نیاز به توضیح بیشتر در مورد نوع پروژه و جزئیات آن است.

چرا زمان انجام طراحی سایت اختصاصی بیشتر است؟

در طراحی سایت اختصاصی تمام قسمت های وب سایت آن طور که کارفرما می خواهد از صفر تا صد ساخته می شود. روال های تازه، کدنویسی بهینه و جزئیات بیشتر باعث می شود که زمان کلی پروژه کمی بیشتر شود.

آیا تمامی برندهای معروف طراحی سایت اختصاصی دارند؟

خیر. بسیاری از برندها حتی وب سایت ندارند! اما برندهای حرفه ای که حرف اول را در دنیا می زنند معمولا وب سایت های خیلی حرفه ای دارند. صاحبان و سرمایه گذاران این شرکت ها هزینه زیادی برای طراحی و مدیریت سایت خود می کنند. بسیاری از آنها نیز وب سایت های اختصاصی و خیلی پیشرفته دارند.

Call Now Button