طراحی سایت اقساطی
طراحی سایت اقساطی | طراحی سایت قسطی

طراحی سایت اقساطی یکی از طرح هایی است که در جهت کمک بیشتر به مشتریان محترمی که قصد شروع پروژه وب سایت خود را دارند در نظر گرفته شده است. امید است که در دنیای دیجیتالی امروز بتوانیم به گسترش صنعت کشور با استفاده از درآمدهای آنلاین و جذب مشتری از وب سایت کمک نماییم.

لازم به ذکر است که هزینه نهایی طراحی وب سایت در طرح طراحی سایت قسطی بیشتر نمی باشد! 

برای سفارش طراحی سایت اقساطی با شماره های ۶۶۸۴۵۵۲۸-۰۲۱ و ۰۹۱۰۱۶۵۱۲۵۴ تماس بگیرید.
حداقل پیش پرداخت طراحی سایت قسطی ۴۰۰ هزار تومان

 

مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط با توجه به نوع پروژه شما و هزینه کلی پروژه برآمد می شود. به صورت کلی حدود ۳۰ درصد از هزینه نهایی به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته می شود. مابقی نیز به صورت اقساط محاسبه خواهد شد.

امروزه داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری لازم است. با ظهور تجارت الکترونیک و پیشرفت آن کسب و کارهای سنتی در حال فروپاشی هستند. اما به دلیل این که شاید همه افراد توان مالی برای پرداخت هزینه وب سایت را نداشته باشند طرحی را به عنوان طراحی سایت اقساطی در نگارچه قرار دادیم. طراحی سایت قسطی با شرایط بازپرداخت آسان یک انتخاب مناسب برای افرادی است که به دنبال گسترش کسب و کار خود هستند. اما نمی توانند هزینه زیادی برای این کار پرداخت نمایند. طراحی سایت اقساطی در حال حاضر برای انواع وب سایت های مختلف در زمینه های متنوع قابل اجرا می باشد.

خوشحالیم که بسیاری از مشتریان با استفاده از پلن طراحی سایت اقساطی توانسته اند به کسب و کار خود رنگ و لعاب بیشتری بدهند. بسیاری از افرادی که ابتدا با استفاده از پلن طراحی سایت اقساطی وارد حوزه تجارت آنلاین و جذب مشتری از طریق وب سایت شدند امروزه در حوزه فعالیت خود بسیار موفق هستند. جذب مشتری بیشتر با استفاده از وب سایت باعث درآمد بیشتری برای این مشتریان شده و اکنون خیلی راحت تر برای گسترش کسب و کار خود هزینه می کنند و برداشت می کنند.

طراحی سایت اقساطی برای چه کسانی مناسب است

طراحی سایت اقساطی | طراحی سایت قسطی

افرادی با سرمایه کم و برنامه های بزرگ

طراحی سایت اقساطی یک گزینه مناسب برای کسانی است که سرمایه کمی دارند. اما می خواهند کسب و کار خود را گسترش دهند. این افراد می توانند یک سایت حرفه ای در زمینه کاری مورد نظر خود داشته باشند. دیگر نیاز نیست که به خاطر نداشتن سرمایه کافی یک سایت ابتدایی با امکانات کم داشته باشند. این افراد می توانند با داشتن طراحی سایت حرفه ای در کسب و کار خود تحول چشم گیری ایجاد کنید. پرداخت هزینه نیز به صورت اقساطی با شرایط باز پرداخت بسیار آسان خواهد بود. همه این روزها به اهمیت وب سایت پی برده ایم. خیلی از افراد سنتی نیز درک کرده اند که بدون داشتن یک وب سایت حرفه ای نمی توان در بازار کسب و کار و اقتصاد امروزی موفق بود. پلن طراحی سایت اقساطی نگارچه کمک بزرگی برای افرادی است که مشتاق هستند در حوزه فعالیت و کسب و کار خود رشد کنند. اما توانایی پرداخت هزینه های زیاد و یکباره برای تبلیغات و اجرای سایت را ندارند. خوشحالیم که بسیاری از مشتریان ما توانسته اند با استفاده از پلن طراحی سایت اقساطی افکار و ایده های خود را به مرحله عمل برسانند. 

شرکت های جدید

راه اندازی یک شرکت یا مجموعه جدید با هزینه های زیادی همراه خواهد بود. به همین خاطر ممکن است مدیران شرکت های تازه تاسیس توانایی پرداخت هزینه لازم جهت پیاده سازی یک وب سایت را نداشته باشند. از طرفی طراحی سایت شرکتی برای تجارت آنلاین و جذب مشتری برای این شرکت ها لازم است. این افراد می توانند به کمک طرح طراحی سایت اقساطی با داشتن یک وب سایت معتبر گام قوی تری برای شروع فعالیت شرکت خود بردارند. بسیاری از مشتریان ما که صاحبان شرکت نوپا بودند توانستند با استفاده از پلن طراحی سایت اقساطی گام خیلی قوی تری در شروع فعالیت خود بردارند. امروزه بسیاری از این افراد در حالی که زمان زیادی از شروع فعالیت آنها نگذشته است توانسته اند با استفاده از راهکارهای جذب مشتری از طریق وب سایت به موفقیت چشمگیری در زمان کوتاه برسند.

ارتقای وب سایت

پلن طراحی سایت اقساطی برای افرادی که قصد ارتقای کیفیت وب سایت خود را دارند نیز مفید است. تبدیل یک وب سایت با ساختارهای ساده به وب سایتی امروزی و مدرن با قابلیت های فراوان هزینه بر خواهد بود. بسیاری از مشتریان پلن طراحی سایت اقساطی نگارچه افرادی هستند که قبلا یک وب سایت داشته اند یا الان دارند. اما می خواهند ساختارهای اصلی وب سایت را ارتقا بخشند. تبدیل وب سایت های غیر ریسپانسیبو به ریسپانسیو، اضافه کردن قابلیت های جدید و… در پلن طراحی سایت اقساطی به راحتی وجود دارد.

استارت آپ ها

یکی از دسته های مشتریان طراحی سایت اقساطی استارت آپ ها هستند. افرادی که استارت آپ های تازه و جدیدی را راه اندازی می کنند به طور معمول در ابتدای کار خود با مشکل کمبود بودجه و مسائل مالی زیادی رو به رو هستند. طرح ویژه طراحی سایت اقساطی به صاحبان استارت آپ های جدید کمک می کند تا با استرس کمتری کار خود را شروع کنند. پلن طراحی سایت اقساطی تا به حال به کسب و کارهای استارت آپی زیادی کمک کرده است. خوشحالیم که با این طرح ویژه توانسته ایم کمکی به چرخه اقتصادی کشور  و هموطنانمان کرده باشیم. از آنجایی که کیفیت طراحی سایت در پلن های طراحی سایت قسطی هیچ تفاوتی ندارد، کسب و کارهای نوپا و خلاقانه جدید می توانند علاوه بر این که بودجه خود را ذخیره کنند، وب سایتی حرفه ای داشته باشند. کارشناسان نگارچه همچنین خدمات ایده پردازی و مشاوره حرفه ای در زمینه راه اندازی کسب و کارهای آنلاین را به تمامی مشتریان خود در ابتدای پروژه ارائه می کنند. مشاوره های رایگان در طول پروژه نیز به مشتریان داده خواهد شد و سعی گردد تا به آنها کمک شود که کسب و کار خود را حرفه ای تر شروع کنند. در واقع استراتژی هایی برای بهره برداری بیشتر از وب سایت به تمامی مشتریان داده خواهد شد.

هزینه راه اندازی و ساخت یک وب سایت در برخی پلن ها با شرایط خاص بیشتر می باشد. به طور مثال طراحی به شکل اختصاصی و سفارشی هزینه بیشتری دارد. این نوع وب سایت ها به طور معمول توسط برندهای مطرح یا افرادی که برنامه های بزرگی برای کسب و کار خود دارند طراحی می شوند. طراحی سایت اقساطی می تواند به بسیاری از افراد این امکان را بدهد که طرح بزرگی که در ذهن خود دارند را اجرا سازند.

طراحی یک وب سایت به صورت اختصاصی نشان از یک آینده نگری بزرگ دارد. این نوع طراحی پر از جزئیات و روش های خلاقانه و خاص است. به طور معمول از این نوع طراحی در راستای برندسازی استفاده می کنند. بسیاری از کسب و کارهای نوین استارت آپی یا صاحبان برندهای مطرح طراحی اختصاصی برای وب سایت خود انجام داده اند. اما از آنجایی که معمولا نیروهای لازم برای این نوع طراحی و زمان اتمام پروژه بیشتر است به بودجه بیشتری نیاز دارد. اما مشتریان به کمک طرح طراحی سایت اقساطی می توانند از این نوع طراحی حرفه ای بهره مند شوند. طراحی سایت قسطی باعث شده است که مشتریان بیشتری بتوانند بدون نگرانی های مالی از این نوع طراحی استفاده کنند. 

جزئیات خدمات طراحی سایت اقساطی

قرارداد طراحی سایت اقساطی

قراردادهای طراحی سایت اقساطی مانند دیگر قراردادهای نگارچه در دو نسخه ارائه می گردد. نسخه ای از این قرارداد نزد نگارچه بایگانی شده و نسخه دیگر به مشتری تحویل داده می شود. قرادادهای دیگر نگارچه نیز به همین شکل در دو نسخه کارفرما و کارگزار تنظیم می گردد. برای قرادادهای طراحی سایت اقساطی در جزئیات قرارداد نوع پرداخت که به صورت اقساطی می باشد عنوان خواهد شد. مبلغی که مشتری در هر قسط پرداخت می شود با توجه به مبلغ کل پروژه و نوع پروژه خواهد بود.

شیوه پرداخت اقساط

شیوه پرداخت مبلغ در طرح طراحی سایت قسطی به صورت ماهانه یا چند ماه یکبار خواهد بود. مبلغ تعیین شده برای هر قسط در تاریخ مشخصی که در جزئیات قرارداد نیز آمده است توسط کارفرما پرداخت خواهد شد. به وسیله سیستم پیامکی، موعد پرداخت به کارفرما یادآوری خواهد شد. کافرمایان می توانند از هر روشی مانند کارت به کارت، پرداخت از طریق وب سایت نگارچه و…. قسط مربوط به وب سایت خود را پرداخت نمایند. مبالغ پرداخت شده در قسمت مالی و در پرونده مالی کارفرما بایگانی خواهد شد.

مهلت استفاده از طراحی سایت اقساطی

پلن طراحی سایت اقساطی نگارچه همیشه قابل استفاده است. مشتریان محترم می توانند همیشه و در هر زمان و تاریخی با روش طراحی سایت قسطی سفارش خود را تنظیم کرده و پروژه خود را شروع نمایند. به خاطر استقبال بی نظیر مشتریان از پلن طراحی سایت اقساطی محدودیت استفاده زمانی از این طرح برداشته شده است!

امید است که در شرایط اقتصادی سخت که راه اندازی یک کسب و کار نو یا گسترش کسب و کار قدیمی مشکل است بسیاری از افراد بتوانند با پلن طراحی سایت اقساطی نگارچه کسب و کار خود را گسترش دهند و به درآمد بیشتری برسند. برای استفاده از این طرح محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد. تنها کافی است با کارشناسان نگارچه از طریق چت آنلاین و یا سایر راه های ارتباطی در تماس باشید.

شروع طرح طراحی سایت اقساطی و استقبال بی نظیر تا امروز

طرح طراحی سایت اقساطی در سال ۱۳۹۸ در نگارچه ایجاد شد و تا به امروز شاهد استقبال بی نظیر مشتریان بوده ایم. در حال حاضر مشتریان زیادی از تهران و سایر شهرستان ها به صورت دورکاری با روش طراحی سایت قسطی پروژه های کوچک و بزرگی را راه اندازی کرده اند. خوشبختانه شاهد رضایت روزافزون مشتریان بودیم و تصمیم بر آن شدیم که این طرح را بدون محدودیت زمانی و مکانی و خارج از چشم داشت و سود مالی ادامه دهیم. مشتریان محترم در هر کجا هستند می توانند پروژه طراحی سایت اقساطی خود را به صورت حضوری یا دورکاری سفارش دهند.

برخی پرسش های مشتریان

آیا هزینه نهایی طراحی سایت قسطی بیشتر از روش پرداخت به صورت نقدی است؟

خیر! مجموع بازپرداخت نهایی در طرح طراحی سایت اقساطی تفاوتی ندارد. این طرح ویژه به منظور کمک بیشتر به کسب و کارهای نوپا و افرادی با سرمایه کم در نظر گرفته شده است. به همین دلیل با حذف سود بیشتر تلاش شده است که افراد بیشتری به سمت جذب مشتری با استفاده از وب سایت و گسترش کسب و کار خود حرکت کنند.

آیا طراحی سایت اقساطی از نظر کیفیت تفاوتی خواهد داشت؟

خیر. طراحی سایت قسطی تنها در نوع پرداخت هزینه وب سایت تفاوت دارد. سایر مراحل طراحی و کیفیت ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن و مانند سایر پلن ها می باشد. تلاش می شود که همه پروژه با بهترین کیفیت ممکن به مشتری تحویل شوند.

شیوه بازپرداخت و هزینه هر قسط به چه صورت خواهد بود؟

باید قیمت طراحی سایت شما برآورد شود. هزینه ای که در هر نوبت پرداخت می شود با توجه به مبلغ کل پروژه خواهد بود. بهتر است در این مورد با کارشناسان نگارچه گفت و گو نمایید.

آیا طراحی سایت قسطی برای مشتریان شهرستان نیز انجام می شود؟

بله. مشتریان شهرهای دیگر نیز می توانند به صورت غیر حضوری سفارش خود را ثبت نمایند. قرارداد طراحی سایت اقساطی تنظیم شده برای آنها ارسال خواهد شد. قرارداد به صورت آنلاین یا از راه های دیگر به دست مشتری خواهد رسید.

آیا وب سایت هایی که در طرح طراحی سایت اقساطی راه اندازی می شوند شامل پشتیبانی هستند؟

بله. از همان ابتدای کار پروژه خدمات پشتیبانی برای همه مشتریان اعمال خواهد شد. تفاوتی بین مشتریانی که هزینه پروژه را به صورت نقدی یا اقساطی پرداخت می کنند وجود ندارد.

امکان طراحی سایت اقساطی تنها برای پروژه های بزرگ وجود دارد؟ امکان پرداخت هزینه طراحی یک سایت ساده با مبلغ پایین نیز به صورت قسطی وجود دارد؟

پیچیدگی های وب سایت و مبلغ نهایی پروژه اهمیتی ندارد. هر وب سایتی با هر نوع مبلغی می تواند با استفاده از پلن طراحی سایت اقساطی نگارچه طراحی شود.

اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button
X