پلن های پیشنهادی مدیریت سایت شرکتی

پکیج به صرفه

برخی امکانات مدیریت سایت شرکتی به صرفه

 

نگهداری از سایت

تغییرات کلی سایت

تغییرات صفحات

درج اخبار شرکت

درج نمونه کارها

کاربردی

برخی امکانات مدیریت سایت شرکتی کاربردی

 

نگهداری از سایت و تغییرات کلی

آپدیت گرافیکی سایت

اضافه کردن صفحات جدید

درج اخبار و نمونه کارها

افزودن ۴ مقاله در ماه

حرفه ای

برخی امکانات مدیریت سایت شرکتی حرفه ای

 

آپدیت حرفه ای صفحات

آپدیت گرافیکی اختصاصی

اضافه کردن صفحات جدید

 ارائه اپراتور برای چت آنلاین با مشتری

درج ۸ مقاله در ماه

سئو (افزایش رتبه سایت)

کدام پلن مدیریت سایت شرکتی برای من مفید است؟

این کاملا بستگی به سایت شما و سیاست های کاری تان دارد. پلن های ساده تر زحمت بسیاری کارها مانند تغییرات صفحات و موارد دیگر را برای شما کمتر می کنند. همچنین خیالتان راحت است که یک تیم حرفه ای از وبسایت شما حمایت می کند. پلن های حرفه ای علاوه بر اینکه کیفیت سایت شما را بالا می برند روی افزایش بازدید از صفحات شما کار می کنند. پلن های مدیریت سایت شرکتی از نوع حرفه ای رتبه شما را در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل افزایش می دهند. این به موفقیت کار شما منجر خواهد شد.

مدیریت سایت شرکتی چیست؟

مدیریت سایت شرکت به راهکارهای مدیریتی در این حوزه مربوط می شود. سایت شرکت ها به آنها اعتبار می دهد. اشتباهات و سهل انگاری در این امر ممکن است غیر قابل جبران باشد. یک مشتری با دیدن وب سایت به دنبال سوالات خود می گردد. ممکن است بخواهد نمونه کارهای آن شرکت را ارزیابی کند. همچنین احتمال دارد با دیدن نواقصی از انتخاب خود پشیمان شود. شرکت های بزرگ به این موضوع بسیار اهمیت می دهند. آنها می دانند که وب سایت شناسنامه کاری آنلاین آنهاست. به همین دلیل برای این امر از متخصصین مختلف استفاده می نمایند. هر کدام از این افراد قسمتی از کار وب سایت را انجام می دهند. در نهایت مدیریت سایت شرکت با کیفیت بالا انجام خواهد شد. در ادامه به نکات مهمی در این حوزه خواهیم پرداخت.

نکات مهم برای مدیریت سایت شرکتی

آشنایی با پنل مدیریت سایت

مدیریت سایت شرکت

اگر خود شما قرار است مدیریت سایت شرکت خود و یا دیگران را انجام دهید لازم است قدری اطلاعات فنی در این زمینه داشته باشید. بیشتر وب سایت ها با هر زبانی که طراحی شده باشند یک پنل برای مدیریت دارند. تمام تغییرات المان های سایت و محتواها از طریق همین پنل مدیریت سایت انجام خواهد شد.

لازم است تا شیوه کار کردن با پنل را بلد باشید. از طریق آموزش هایی که از طریق طراح سایت داده می شود می توان شیوه کار کلی را آموخت. اما بهتر است بدانید که دلیل اینکه این پنل قسمت های مختلف دارد چیست. همچنین این که برای هر تغییر چه راه هایی وجود دارد. ممکن است تغییر یک المان از قسمت های مختلفی قابل انجام باشد. اما بهتر است تفاوت هریک را بدانید و متوجه شوید که بهترین گزینه کدام می باشد.

بهینه سازی فایل ها برای سایت

مدیریت سایت شرکتی

هر فایلی برای قرار دادن در سایت مناسب نیست. بسته به این که فایل شما شامل چه مواردی باشد استاندارد سازی آن نیز متفاوت می شود. فایل های مختلفی مانند تصویر و فیلم ممکن است قرار باشد در وب سایت شما قرار داده شوند. قبل از اینکه این فایل ها در وب سایت بارگزاری شود باید تغییراتی روی آنها انجام گیرد. برخی از این تغییرات شامل تغییر فرمت فایل ها می شود. به طور مثال تصاویر با فرمت png و یا jpeg ممکن است برای سایت شما مناسب باشند. همچنین توجه به این نکته قابل توجه است که حجم فایل ها نباید خیلی زیاد باشد. زیرا علاوه بر اینکه حجم زیادی را در هاست شما اشغال می کند سرعت بارگزاری سایت را نیز کاهش خواهد داد.

موارد دیگر مانند متن ها نیز باید با قوانین استاندارد سایت در وب سایت شما بارگزاری شوند. قوانین نگارشی باید به درستی انجام گیرد. همچنین قوانین سئو باید روی آنها انجام می گیرد. این استاندارد سازی ها از مهم ترین ریزه کاری های مدیریت سایت شرکت به شمار می روند. بهتر است توسط یک کارشناس فنی تمام تغییرات بررسی شود. همچنین قبل از بارگزاری در سایت نیز توسط افراد آشنا به این حوزه تمامی موارد چک شوند.

مدیریت سایت شرکت بسیار مهم است. زیرا کیفیت آن می تواند جایگاه اجتماعی شرکت را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل نیاز به دقت، زمان، حوصله، تخصص و هزینه می باشد.

مدیریت نمونه کارها

مدیریت قسمت پروژه ها | مدیریت سایت شرکت

صفحه نمونه کارها یکی صفحه بسیار مهم است. بسیاری شرکت های بزرگ این قسمت را در منو وب سایت خود قرار می دهند. صفحه نمونه کارها ویترین شماست. فرض کنید قصد انجام بازسازی ساختمان خود را دارید. در این صورت ممکن است با شخص یا شرکتی صحبت نمایید. دیدن نمونه کارها ممکن است انتخاب شما را تغییر دهد. نحوه طراحی این صفحه برای شرکت ها بسیار مهم است. برای درج مطالب در آن باید بسیار دقت شود. چرا که هرچه بیشتر برای آن وقت صرف شود ویترین زیباتری خواهد ساخت.

وب سایت های شرکتی ممکن است خدمات متعددی ارائه نمایند. به طور مثال شرکت شما ممکن است در زمینه نصب کاغذ دیواری فعالیت نماید. در این صورت نمونه کارهای اجرا شده بسیاری خواهید داشت. حتما نمونه کارهایتان را در وب سایت قرار دهید. هرکدام از مشتریان ممکن است سلیقه خاصی داشته باشد. دیدن هرکدام از این نمونه کارها ممکن است باعث انتخاب شما شود.

از نمونه کارهای خود تصاویر حرفه ای تهیه نمایید. در صورت امکان از یک گرافیست بخواهید آنها را برای درج در سایت بهینه نماید. همچنین ممکن ترفندهایی برای تغییر نور و… در نظر بگیرد. ممکن است نمونه کار شما بسیار حرفه ای باشد. اما عکس برداری غیر استاندارد باعث می شود اصلا به چشم نیاید. در این مورد دقت کنید. از یک دوربین عکاسی خوب استفاده نمایید. در صورت امکان از یک عکاس بخواهید تا چند تصویر حرفه ای از کار شما تهیه نماید. در این مورد خساست به خرج ندهید. نگران هزینه ها نباشید. همین ها هستند که باعث انتخاب شما خواهند شد. به زودی با جذب مشتری از آنها هزینه ها چندین برابر جبران می شوند.

صفحه پروژه ها

صفحه پروژه ها | مدیریت سایت شرکتی

با توجه به نوع حرفه شما این صفحه می تواند در وب سایت وجود داشته باشد. به طور مثال شرکت های خیلی بزرگ عمرانی از این صفحه استفاده می کنند. اگر عظمت کارهای شما بسیار بالاست می توانید از این صفحه به جای نمونه کارها استفاده نمایید. در این مورد از طراح سایت خود مشورت بخواهید. به روز بودن صفحه پروژه ها یکی از مهم ترین موارد در مدیریت سایت شرکتی است.

پروژه های انجام شده خود را در این صفحه قرار دهید. پیشنهاد می شود عکس های مرتبط با پروژه نیز در این صفحه درج شود. برای هر پروژه یک صفحه در نظر بگیرید. در صفحه مربوطه ابتدا نام پروژه را به صورت کامل بنویسید. سپس اطلاعاتی از زمان و مکان پروژه قرار دهید. نام کارشناسان و مهندسینی که در این زمینه فعالیت داشتند نیز می تواند مهم باشد. همچنین اطلاعاتی کلی از پروژه خود بنویسید.

مواردی همچون اینکه چطور این پروژه به دست شرکت شما با کیفیت انجام شد نوشته شود. توجه نمایید که در این موضوع زیاده روی نکنید. از تعریف و تمجید الکی بپرهیزید. اما دلایل موفقیت خود را بنویسید. به این ترتیب بازدیدکنندگان خط مشی کار شما را می دانند. و نیز خواهند فهمید که به چه اصولی در کار خود پایبند هستید.

پرسش های رایج

صفحه پرسش های رایج

شاید در طول مدت کاری خود متوجه یک سری پرسش های متداول شده باشید. مشتریان شما ممکن است پس از ارزیابی سایت با شما تماس بگیرند. در مورد نحوه ارائه خدمات و هزینه ها به احتمال سوالاتی خواهند داشت. به تدریج متوجه خواهید شد که شاید برخی از این پرسش ها مشترک باشد. 

شرکت شما نیز ممکن است صفحه ای تحت عنوان پرسش های رایج داشته باشد. پرسش های رایج، سوالات متداول و… ممکن است نام این صفحه باشد. با توجه به صلاحدید خود برخی از این پرسش ها را استخراج کنید. سوال و جواب را باهم در این صفحه قرار دهید. 

برای این که کیفیت این صفحه بالاتر باشد می تواند زمینه های مختلفی را در بر بگیرد. در این صورت می توانید از کادر فروش بخواهید تا سوالاتی که مشتریان می پرسند را به شما بگوید. قسمت گارانتی نیز به احتمال تجربیات خوبی در این زمینه خواهد داشت. بسیاری پرسش های مشتریان ممکن است در این صفحه پاسخ داده شود. همچنین بیشتر به شما اعتماد می کنند. چرا که متوجه خواهند شد که تخصص زیادی در این زمینه دارید. صفحه پرسش های رایج به سایت شما اعتبار می بخشد.

درج مقالات یا اخبار

مدیریت محتوا | مدیریت سایت شرکت

این قسمت یکی از مهم ترین موارد در مدیریت سایت شرکت و بسیاری سایت های دیگر است. با توجه به سلیقه خود صفحه ای برای نوشتن مطالب ایجاد نمایید. دقت کنید که مطالب مرتبط با حوزه کاری شما باشد. به طور مثال اگر در حوزه فن آوری فعالیت می کنید مطالبی در خصوص اختراعات نوین در این زمینه تهیه کنید. مطالب غیرحرفه ای به هیچ عنوان در این صفحه قرار ندهید. این موضوع برای سئو و جذب مشتریان شما نیز بسیار مهم خواهد بود.

برای نوشتن منظم مقالات و یا مطالب مفید برنامه ریزی کنید. به طور مثال روزهای فرد ساعت ۱۰ صبح همیشه مطالب را انتشار دهید. این مطلب ها باید توسط خود شما نوشته شده باشند. پس دقت کنید که از جای دیگر کپی نکنید.

مشتریان سابق شما ممکن است هرازگاهی از سایت شما بازدید کنند. این صفحه برای بسیاری از آنها جذاب خواهد بود. همچنین بسیاری افراد با پیدا کردن آن مطلب وارد سایت شما می شوند. در نتیجه می توانند با شما و فعالیت شما نیز آشنا شوند. 

توجه به اصول سئو

سئو | مدیریت سایت شرکت

برای بیشتر وب سایت ها مهم است که چه رتبه ای داشته باشند. وب سایت های بزرگ هستند که تیم حرفه ای مدیریت سایت شرکت را در یک قسمت مهم سازمان دهی می کنند. این یعنی برای فروش بیشتر و افزایش مشتریان خود برنامه و آینده نگری دارند. چه کسی است که از بالا بودن در گوگل بدش بیاید! رقابت بر سر کلمات کلیدی امروزه سخت و دشوار شده است. کسب رتبه بهتر نیاز به دانش فنی در زمینه سئو و بهینه سازی دارد. 

اگر یک وب سایت برای کسب رتبه بهتر برنامه دارد و یا تلاش می کند باید به مدیریت سایت سئو محور توجه کند. تمام تغییرات سایت باید بر اساس آخرین استاندارد های سئو انجام گیرد. یعنی نیاز است تا یک کارشناس فنی سئو بر تغییرات نظارت داشته باشد. و یا اینکه تمام افرادی که در این قسمت کار می کنند با این مهارت آشنا باشند. در غیر این صورت نتایج سئو اگر از قبل بوده ممکن است از دست برود. همچنین اگر در آینده قصد افزایش رتبه وجود دارد نیاز به زحمت زیادی می باشد. زیرا زمان زیادی برای استاندارد سازی و رفع ایرادات قبلی صرف خواهد شد. همچنین هزینه زیادی را می طلبد.

بروز رسانی صفحه اصلی

بروز رسانی صفحه اصلی سایت

هرازگاهی صفحه اصلی سایت خود را تغییر دهید. این تغییرات می تواند کلی نباشد. یعنی نیازی نیست تا قالب طراحی صفحه اصلی تغییر کند. اما تنوع ایجاد نمایید. در صورت امکان از گرافیست خود بخواهید تا بنرهای صفحه اصلی را تغییر دهد. این تغییرات می تواند با توجه به فصل طراحی شوند. به طور مثال در فصل زمستان بنرهای زمستانی طراحی کنید. تخفیف های زمستانی و… می تواند موضوع بسیاری از بنرهای شما باشد.

بروز بودن صفحه اصلی برای مشتریان جذاب خواهد بود. همچنین متوجه می شوند که شما در این زمینه فعال هستید. پس بیشتر به شما اعتماد می کنند. وقتی تنوع ایجاد می کنید خود شما نیز از وب سایتتان بیشتر لذت می برید. پس مطمئن باشید این حس در بازدید کننده نیز ایجاد می شود.

بروز رسانی صفحه اصلی می تواند به کل سبک طراحی شما را متحول کند. به طور مثال تصور کنید که در صفحه اصلی خود از تصاویری نمادین استفاده کرده باشید. پس از تغییرات می توانید از تصاویری که کاملا گرافیکی هستند استفاده نمایید. به این صورت صفحه اصلی شما به یکباره تغییرات زیادی خواهد کرد. وقتی مشتری سابق شما دوباره وارد سایت می شود تغییرات را می بیند و متوجه زحماتی که برای کار خود می کشید می شود. این باعث می شود که در نگاه مشتری بزرگ تر و حرفه ای تر جلوه کنید. او به عنوان یک شرکت حرفه ای به کسب و کار شما نگاه خواهد کرد.

همیشه آنلاین باشید

اهمیت آنلاین بودن در مدیریت سایت شرکتی

در وب سایت های شرکتی شما صفحاتی در مورد خدمات و شیوه های ارائه خدمات خواهید داشت. همچنین ممکن است حتی محصولاتی نیز عرضه کنید. بدیهی است که بسیاری موارد نمی تواند در سایت قرار بگیرد. مواردی مانند قیمت تمام شده خدماتی مانند ساخت یک خانه و موارد این چنینی. شما توضیحاتی در مورد کار و حرفه خود می دهید. شاید هم به نظر شما این توضیحات کامل باشد. اما شما با جامعه گسترده ای رو به رو هستید.

یکی از ترفندهای خوب برای مدیریت سایت شرکتی این است که آنلاین باشید. همیشه آنلاین باشید و در صورتی که مشتری با شما چت می می کند در همان لحظه پاسخ او را بدهید. مدیریت سایت شرکتی تنها مدیریت صفحات و این که در کجای نتایج گوگل باشید نیست. بلکه باید همیشه در دسترس مشتریان باشید. سایت ابزاری است که قرار است از طریق آن مشتریان بیشتری جذب کنید. پس اهمیت این موضوع را فراموش نکنید.

برنامه ریزی برای مدیریت سایت

مدیریت سایت شرکت

مدیریت سایت شرکت بسیار مهم است. باید برای آن وقت گذاشته شود. دقت و تخصص زیادی نیاز دارد. این تخصص هم در زمینه نحوه درج مطالب و هم در زمینه مدیریت سایت اهمیت دارد. ممکن است که مدیریت سایت شرکت شما توسط شخص یا اشخصاصی در همان شرکت انجام شود. در این صورت می توانید از یک کارشناس مدیریت محتوا استفاده نمایید. کارشناس تولید محتوا مقالات و سایر مطالب مورد نیاز شما را با استاندارد سئو در سایت وارد می کند. همچنین می تواند برای شما مقالات یونیک تولید نماید. استفاده از گرافیست نیز بسیار مهم خواهد بود. یادتان باشد که گرافیک مهم ترین عنصر تبلیغات است. هرچه سایت شما گرافیک جذاب تری داشته باشد موفق تر خواهید بود. یک کارشناس سئو نیز می تواند برای افزایش رتبه شما تلاش نماید. 

مدیریت سایت شرکت توسط نگارچه

مدیریت سایت شرکت

یکی از فعالیت های درخشان نگارچه در سالهای اخیر مبحث مدیریت سایت بوده است. مدیریت سایت شرکت در حوزه های مختلف توسط گروه های مختلفی از کارشناسان نگارچه قابل انجام است. 

استفاده از مدیر فنی سایت، کارشناسان تولید محتوا، گرافیست، کارشناس سئو و… کیفیت مدیریت سایت شرکتی را افزایش خواهد داد. همچنین اینکه استخدام این مجموعه نیرو شاید برای همه شرکت ها به دلیل هزینه امکان پذیر نباشد. اما با برون سپاری مدیریت سایت شرکت به نگارچه این هزینه ها بسیار کاهش خواهند یافت. با پرداخت هزینه دو یا سه نیرو می توانید به اندازه نیروهای بسیار زیاد نتیجه و بازخورد بگیرید. همچنین اینکه دیگر با این همه نیرو سر و کار ندارید. بلکه مدیر فنی گزارش فعالیت های انجام شده کارشناسان را برای شما ارائه خواهد کرد. 

نکات مهم برای مدیریت سایت شرکت , اهمیت مدیر سایت شرکت , ترفندهای مدیریت سایت شرکتی , کارهای مهم برای مدیریت سایت شرکت , آموزش مدیریت سایت شرکت , در مدیریت سایت شرکتی حرفه ای شویم , مدیریت سایت شرکت صنعتی , مدیریت سایت شرکت ساختمانی , مدیریت سایت شرکت تولیدی , مدیریت سایت شرکت پزشکی , راهکارهای مدیریت سایت شرکتی , مدیریت سایت شرکتی به صورت آنلاین , نحوه مدیریت سایت شرکتی

Call Now Button