پلن های مدیریت سایت فروشگاهی نگارچه

پلن برنزی

برخی امکانات مدیریت فروشگاهی برنزی

ورود محصولات جدید، حذف محصولات قدیمی، آپدیت قیمت، یکپارچه سازی تصاویر، پشتیبانی سایت

پلن نقره ای

برخی امکانات مدیریت فروشگاهی نقره ای

ورود محصولات جدید، حذف محصولات قدیمی، آپدیت قیمت، یکپارچه سازی تصاویر، پشتیبانی سایت، درج مقالات، بهینه سازی پایه محصولات (سئو)

پلن طلایی

برخی امکانات مدیریت فروشگاهی طلایی

ورود محصولات جدید، حذف محصولات قدیمی، آپدیت قیمت، یکپارچه سازی تصاویر، پشتیبانی سایت، درج مقالات، بهینه سازی پایه محصولات، سئوی حرفه ای سایت، تبلیغات حرفه ای، چت آنلاین با مشتریان سایت

اهمیت مدیریت سایت فروشگاهی

امروزه بیشتر کسب و کارها به قدرت تبلیغات آنلاین و حضور قوی تر در دنیای مجازی پی برده اند. فروشگاه های آنلاین با سرعت زیادی رو به افزایش هستند. در این بین رقابت بسیار نفس گیر خواهد بود. ایده شروع یک فروشگاه آنلاین شاید به ذهن خیلی از مردم رسیده باشد. بسیاری نیز در این عرصه گام هایی برمی دارند. هزینه طراحی سایت فروشگاهی نسبت به سایر وبسایت ها قدری بیشتر است. پس اگر مدیریت سایت فروشگاهی به درستی انجام نگیرد موجب اتلاف هزینه و زمان زیادی خواهد شد. امروزه برخی از شرکت های ارائه دخنده خدمات سایت، مدیریت سایت فروشگاهی را نیز انجام می دهند. برای انجام صحیح و هرچه دقیقتر این موضوع انجام مواردی قابل ذکر و بسیار مهم است. در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

مدیریت محصولات

وارد کردن تمام محصولات

صفحه محصولات فروشگاه آنلاین

یکی از مهم ترین موارد در مدیریت وبسایت فروشگاهی درج تمام محصولات است. همه محصولات باید یکی پس از دیگری وارد سایت شوند. می توان لیست کاملی از محصولات تهیه کرد. این لیست هنگام ورود محصولات در سایت به شما بسیار کمک خواهد کرد. جلوی محصولاتی که وارد سایت کرده اید تیک بزنید. به این ترتیب به میزان پیشرفت خود پی می برید. همچنین اشتباه نیز کمتر می شود.

شاید بعضی محصولات برای شما سود کمتری داشته باشد. اما همیشه اولویت با مشتری است. شاید همان محصول برای مشتری بسیار مهم و ضروری باشد. اگر مشتری از خرید خود لذت ببرد باز هم به شما سر خواهد زد. همه محصولات را به طور کامل رد وبسایت وارد کنید. 

وقتی فروشگاه پر از محصول باشد بازدید کننده حس بهتری دارد. خود شما هم وقتی به فروشگاه هایی با قفسه خالی وارد می شوید تمایلی برای خرید ندارید. این مساله در فروش آنلاین نیز صدق می کند. وبسایتی پر از محصول مشتری را ترغیب می کند اوقات بیشتری در سایت بماند. تنوع محصولات شما ممکن است باعث شود مشتری محصولات بیشتری را ببیند. در نهایت نیز با سبد خرید پربارتری از سایت خارج خواهد شد.

نکات مهم در تصاویر محصولات

تصاویر محصولات برای مدیریت سایت فروشگاهی

اگر تمایل دارید به یک برند تبدیل شوید این قسمت مناسب شماست! نکات بسیار مهمی برای مدیریت سایت فروشگاهی وجود دارد. یکی از مهم ترین آنها تصاویر محصولات است. مشتری قرار است از شما خرید کند. شما باید کاری کنید که هر مشتری دوباره به وبسایت شما بازگردد. به این منظور باید به وبسایت خود اعتبار بدهید.

تصاویر یکپارچه: بدیهی است که همه محصولات شما باید دارای تصویر باشند. برای زیبایی بیشتر همه تصاویر را با یک اندازه استاندارد بسازید. به طور مثال همه تصاویر یک مربع با اندازه هرضلع ۵۰۰ پیکسل. همچنین یک رنگ بک گراند برای محصولات در نظر بگیرید. این کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. اما توصیه می شود رنگ پس زمینه زیاد تیره نباشد. تصاویری با رنگ زمینه سفید و یا طوسی بسیار کمرنگ به وبسایت رنگی زیبا خواهد داد.

تصاویر کامل: برای هر محصول تصاویر مختلفی تهیه کنید. مشتری باید همه زوایای محصولات را ببیند. در غیر این صورت ممکن است سوالی برای او پیش آید. بسیاری از بازدیدکنندگان برای گرفتن پاسخ با شما تماس نمی گیرند. بلکه انتظار دارند وبسایت شما شفاف و خیلی واضح باشد. توصیه می شود از محصولات در زوایای مختلف عکس بگیرید. به طور مثال تصاویری از بالا، روبرو و از کنار بگیرید. همچنین می توانید محصول خود را در دست بگیرید تا مشتری ابعاد آن را بهتر تجسم کند.

نوشتن توضیحات

توضیحات محصولات برای مدیریت سایت فروشگاهی

همانطور که توضیح داده شد، وبسایت باید دقیق و بسیار واضح باشد. نوشتن توضیحات محصول یکی از مهم ترین اقدامات است. برنامه ریزی برای استخراج و نوشتن توضیحات محصولات برای مدیریت فروشگاه اینترنتی حیاتی است. 

مشخصات فنی: برای محصولات خود مشخصات فنی بنویسید. مشخصات فنی شامل ابعاد، اندازه، گارانتی و… می شود. هرچه محصول تخصصی تر باشد این قسمت نیاز به قسمت ها و توضیحات بیشتری دارد. مشتری باید بداند محصولی که خریداری می کند در چه اندازه ای است. همچنین جنس محصول و… باید به طور کامل توضیح داده شود.

برای اینکه بتوانید اهمیت این موضوع را بهتر درک کنید برای شما چند مثال ساده می زنیم. فرض کنید که می خواهید یک گوشی موبایل خریداری کنید. ممکن است بین خرید دو محصول شک داشته باشید. مشخصاتی مانند قیمت و ظاهر گوشی ممکن است در نگاه اول توجه شما را جلب کرده باشند. اما برای اینکه در خرید خود مطمئن شوید باید مشخصات این دو گوشی را با هم مقایسه کنید. به طور مثال لازم است تا شما مقدار حافظه مرکزی و کیفیت دوربین را با هم مقایسه کنید. مواردی مانند باتری و… نیز می تواند باعث برتری یک مدل نسبت به مدل دیگر شود. دیدیم که مشخصات فنی می تواند در انتخاب مشتریان بسیار تاثیر دارد.

حال فرض کنید که برای یک گوشی مقدار حافظه مرکزی درج شده باشد اما برای یک گوشی این مورد درج نشده باشد. این باعث می شود تا مشتری نتواند مقایسه و انتخاب خوبی داشته باشد. خیلی راحت از سایت شما خارج می شود. زیرا اغلب مشتریان تمایل دارند در یک سایت مقایسه خوبی انجام دهند. سپس در همان سایت اقدام به خرید و سفارش آنلاین محصول کنند.

توضیحات کوتاه: گاهی مشتریان برای خرید محصول عجله دارند. به همین دلیل ممکن است فرصت خواندن مشخصات فنی را نداشته باشند. همچنین کالای شما ممکن است برای او کاملا شناخته شده باشد. توصیه میشود قسمتی با عنوان توضیحات کوتاه داشته باشید. این قسمت شامل عبارت های کوتاه است. مهم ترین موارد در مورد محصول می تواند در این قسمت قرار بگیرد. و یا مواردی که مشتری را به خرید ترغیب کند!

توضیحات تکمیلی: در این قسمت نیازی به خلاصه کردن توضیحات ندارید. همه موارد را به طور کامل در این قسمت توضیح دهید. توضیحات تکمیلی هرگونه ابهامی را برای مشتری از بین می برد. همچنین مشتری به وبسایت شما بیشتر اعتماد خواهد کرد. در این قسمت علاوه بر توضیحات، تصاویری مرتبط نیز قرار دهید. به ترتیب درک بهتری از محصول شما امکان پذیر است. به روز رسانی و آپدیت این قسمت می تواند به عنوان یک برنامه برای مدیریت سایت فروشگاهی شما در نظر گرفته شود. همیشه توضیحاتی وجود دارد که به تدریج در مورد یک محصول متوجه می شوید. حتی برخی جزئیات را می توانید از سوال و جواب های خود مشتریان نیز استخراج نمایید. همچنین قسمت گارانتی محصول نیز می تواند در مورد مقاومت محصول و میزان خرابی آن اطلاعات خوبی به شما بدهد. همه این اطلاعات می تواند در توضیحات تکمیلی محصول قرار بگیرد.

طراحی صفحه اصلی

اسلایدر بزرگ

اسلایدر در مدیریت فروشگاه اینترنتی

بسیاری از شرکت های بزرگ و فروشگاه های آنلاین دارای اسلایدر هستند. یکی از مواردی که مدیران در مدیریت سایت فروشگاهی مهم می دانند اسلایدر است. اسلایدر به معنی تصاویر متحرک است. تصاویری با گرافیک حرفه ای و جذاب. این تصاویر مشتری را ترغیب میکند تا روی آن کلیک کند. در این قسمت میتوان یکی از مهم ترین محصولات را قرار داد. در فروشگاه های اینترنتی بزرگ تصاویر اسلایدر با فروش رابطه مستقیم دارد. چرا که محصولی که قرار داده می شود به فروش بالا می رسد. طراحی اسلایدر معمولا در طراحی فروشگاه اینترنتی به عنوان یک پارامتر مهم در نظر گرفته می شود. در طراحی سایت فروشگاهی همیشه جایگاهی خوب برای گنجاندن اسلایدر در نظر می گیرند.

اسلایدر وب سایت را بسیار زیبا می کند. اسلایدر به خصوص برای طراحی سایت حرفه ای یک فروشگاه بسیار اهمیت دارد. وب سایت های فروشگاهی باید جذاب و مهیج باشند. استفاده از تصاویری بزرگ در ابتدای سایت می تواند به سایت شما زیبایی ببخشد. همچنین توجه هر بازدید کننده ای را به خودش جلب می کند. البته که اسلایدر در طراحی سایت شرکت نیز اهمیت دارد. اما استانداردهای طراحی در آن حوزه فرق می کند.

بنر دسته بندی های مهم

دسته بندی های مهم در مدیریت فروشگاه آنلاین

هدایت بازدید کننده از طریق صفحه اصلی یکی از مهم ترین مسائل در مدیریت سایت فروشگاهی است. برای دسته بندی های مهم خود تصاویر گرافیکی طراحی کنید. درج این تصاویر در صفحه اصلی بر بازدید شما بسیار تاثیر می گذارد. مشتری خیلی راحت دسته بندی های مهم شما را می بیند. در صورت نیاز روی آن کلیک می کند و داخل برگه میشود. لازم نیست همه دسته بندی های شما کنار هم باشد. میتوانید تعدادی از آنها را در کنار هم با یک هماهنگی بچینید. سایر دسته بندی ها نیز در قسمت های دیگری میتواند قرار بگیرد.

تغییر این بنر ها یکی از اقدامات در مدیریت فروشگاه آنلاین است. اگر مدیریت فروشگاه آنلاین شما توسط شخص یا اشخاص دیگری انجام می شود آنها را از سیاست فروش خود آگاه کنید. این باعث می شود با توجه به اولویت های شما طراحی بنرها و هدایت مشتریان از صفحه اصلی تغییر کند. اگر هم خودتان مدیریت سایت فروشگاهی خود را بر عهده دارید این موضوع را در طراحی و تغییرات بنرها لحاظ کنید.

معرفی محصولات مهم

محصولات مهم | مدیریت سایت فروشگاهی

معرفی محصولات نیز در مدیریت فروشگاه آنلاین اهمیت زیادی دارد. به این منظور می توانید بنرهایی گرافیکی تولید کنید. اگر محصولات خاص هستند با ذکر توضیحاتی آنها را به بازدید کننده معرفی کنید. توجه کنید همه محصولات یک اندازه نباشند. بنرهای گرافیکی متنوع در سایز مختلف وبسایت شما را زیباتر می کند. همچنین باعث افزایش بازدید محصولات خواهد شد.

بسیاری از وب سایت های بزرگ از این تکنیک برای افزایش فروش خود استفاده می کنند. این موضوع شاید در نگاه اول ساده باشد. اما یکی از ترفندهای مهم فروش در مدیریت سایت فروشگاهی می باشد. اگر به وب سایت های فروشگاهی بزرگ توجه کرده باشید متوجه می شوید که آنها هرچند وقت یک بار تصویر اسلایدر خود را به روز می کنند. معرفی بسیاری محصولات جدید می تواند در قالب یک تصویر بزرگ در اسلایدر نیز گنجانده شود. این کاملا بستگی به سیاست های فروش شما دارد.

استفاده از landing page

صفحه فرود یا landing page

اصطلاح landing page که به فارسی صفحه فرود ترجمه می شود در طراحی سایت حرفه ای بسیار اهمیت دارد. این صفحه یک صفحه از سایت شماست که به اصطلاح می گویند کاربر روی آن فرود می آید. یعنی بدون جستجوی خاص و پیچیده آن صفحه از سایت شما را می بیند. یعنی قبل از اینکه وارد سایت شود توسط آن شما را پیدا می کند. صفحات فرود معمولا شامل موارد مهمی در مورد سایت شما هستند. 

در مبحث مدیریت سایت فروشگاهی صفحات فرود اهمیت زیادی پیدا می کنند. زیرا می توانند توسط یک کارشناس سئو رتبه دار شوند و کاری کنند تا مخاطب در آن صفحه فرود بیاید. این صفحه نیز با توجه به سیاست های فروش و برنامه های مدیر سایت طراحی و اجرا می گردد. در کل طراحی صفحه فرود نیاز به فکر حرفه ای و مهارت زیادی دارد. یک کارشناس سئو که با برند سازی نیز آشنا است می داند چگونه و در چه زمانی بهتر است صفحه فرود طراحی گردد. اگر این صفحه به درستی و یا در زمانی درست طراحی نشود کل سیاست و مسیر رشد وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهد.

آخرین مطالب

اهمیت مقالات در مدیریت سایت فروشگاهی

آخرین مطالب شما می تواند توسط یک کروسل به صورت متحرک نمایش داده شود. هرچه مطالب شما به روز تر باشد نشان می دهد فعالیت بیشتری دارید. در واقع وبسایت های بزرگ اخبار و اطلاعیه های بیشتری می گذارند. همچنین این قسمت باعث افزایش مشتریان شما خواهد شد. چرا که بازدید کننده به خاطر خواندن مطلب جدیدتر به سایت شما بر می گردد. و یا ممکن است با پیدا کردن لینک آن مطلب وارد سایت شده باشد. این اتفاق باعث می شود مدتی در وبسایت شما باقی بماند. همچنین احتمال دیدن محصولات نیز وجود دارد.

توجه کنید که هر مطلبی هر چقدر هم تازه و جدید باشد برای قرار دادن در وب سایت شما مناسب نیست. به طور مثال یکی از شاخه های مهم برای انتخاب مطلب توجه به حوزی کاری وب سایت است. به طور مثال برای وب سایت یک شرکت که تجهیزات آزمایشگاهی می فروشد مطالبی در مورد تکنولوژی کامپیوترها مناسب نیست. مطالب و موضوعات باید توسط کارشناس سئو انتخاب شوند و با استانداردهای لازم در سایت بارگزاری شوند.

مدیریت مشتری

مدیریت نظرسنجی ها

یکی از قابلیت هایی که در ساختار یک طراحی سایت فروشگاهی در نظر گرفته می شوند نظر سنجی می باشد. نظرات مشتریان بسیار مهم هستند. اگر مشتری در مورد یک محصول سوالی می پرسد بهتر است به او در همین قالب پاسخ داده شود. این نظرات توسط مشتری های دیگر به دقت خوانده می شود و مورد بررسی قرار می گیرد. حتی اگر مشتری در مورد یک محصول نظر منفی می دهد ارزشمند است. شما نباید این نظرات را پاک کنید. این که متوجه شوید که محصولی بی کیفیت است برای مدیریت فروش شما خوب است. می توانید محصول بهتری را به او پیشنهاد نمایید. بابت این انتقادات از مشتری ها متشکر باشید. آنها وقت گذاشته اند و نظرشان را در وبسایت شما با دیگران در میان گذاشته اند. 

مدیریت فرم های ارسالی

یکی از موارد مهم در مدیریت فروشگاه اینترنتی رسیدگی به فرم های ارسالی مشتریان می باشد. به طور معمول فرم هایی برای ارسال انتقادات و پیشنهادات و سایر موارد در طراحی سایت فروشگاهی طراحی گشته است. این فرم ها ابزارهایی هستند که مشتریان می توانند از طریق آنها مطلبی را به شما برسانند. هر چه سایت فروشگاهی شما قوی تر باشد تعداد این فرم های ارسالی بیشتر خواهد بود. اصل ادب و مشتری مداری حکم می کند تا با حوصله پاسخ این فرم ها را بدهید. حتی اگر شکایتی باشد تشکر کنید که موضوع را به شما اطلاع داده اند. شما فورا بررسی خواهید کرد و هر کاری از دستتان بر بیاید برای مشتری انجام می دهید. اگر یک نظر کوتاه در مورد وب سایت شما داده شده می توانید از این که وقت گذاشته اند و این بررسی را در مورد سایت شما ثبت کرده اند تشکر کنید. مدیریت پیام ها در تجارت آنلاین و دیجیتال مارکتینگ بسیار اهمیت دارد. شاید به نظر ساده بیاید. اما به تدریج اعتماد مشتریان به شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

سفارش های تکمیل شده

ممکن است که در وب سایت شما راه های زیادی برای پرداخت هزینه یک کالا در نظر گرفته شده باشد. به طور مثال ممکن است شما سرویس پرداخت در محل داشته باشید. در این صورت هنگامی که مشتری سفارشی را ثبت می کند باید بتواند نوع پرداخت خود را پرداخت در محل انتخاب نماید. همچنین ممکن است امکان کارت به کارت داشته باشید و پس از هماهنگی و اطمینان از پرداخت هزینه به کارت شما از طریق مدیر سایت سفارش تکمیل شود. همه این ها راه هایی برای پرداخت هزینه محصول در وب سایت شما هستند. ممکن است که شما این موارد را برای پرداخت در نظر نگرفته باشید. وب سایت های فروشگاهی به طور معمول امکان پرداخت از طریق درگاه های پرداخت را دارند. شاید شما تنها این روش را در سایت خود قرار داده باشید.

سفارش به هر طریقی که تکمیل شده باشد باید به یک اندازه برای شما اهمیت داده شود. باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید تا کالای شما در سریع ترین زمان به دست مشتری برسد. قبل از ارسال کالا با مشتری هماهنگ شوید و سپس کالا را برای او بفرستید.

سفارش های رها شده

ممکن است مشتری وارد مرحله ثبت سفارش شده باشد اما در قسمتی سفارش را رها کرده باشد. به طور مثال ممکن است حتی اطلاعات خود را تکمیل کرده باشد اما قسمت پرداخت تکمیل نشده باشد.

تجربه ای که در مدیریت سایت فروشگاهی گروه نگارچه داشتم بسیار جالب بود. با بسیاری از اشخاصی که سفارش خود را تکمیل نکرده بودند تماس می گرفتیم. بسیاری از آنها بلد نبودند سفارش آنلاین را تکمیل نمایند. اما مایل به دریافت محصول بودند. هنگامی که آنها را راهنمایی می کردیم حوصله و رقبتی نداشتند تا دوباره به سایت بازگردند و سفارش خود را تکمیل کنند. کارشناسان نگارچه از آنها می پرسیدند که آیا محصول را نیاز دارند یا خیر. سپس راه های دیگر پرداخت مانند کارت به کارت به آنها معرفی می شد. شماره کارت برای آنها ارسال و مبلغ دریافت میشد. سپس کارشناسان نگارچه سفارش را برای مشتری تکمیل می کردند. تمام مراحل کامل می شد. حتی پیامک ارسال برای مشتری ارسال می شد و مشتری می توانست از مرحله سفارش خود اطلاع یابد.

چت آنلاین

چت آنلاین یک ابزار حرفه ای برای مدیریت سایت فروشگاهی می باشد. یکی از مواردی که در مدیریت سایت فروشگاهی مهم است مدیریت مشتریان است. یک سایت فروشگاهی می تواند بازدید کنندگان متعددی داشته باشد. این بازدید کنندگان می توانند زن یا مرد باشند. هر کدام در یک سن به خصوص هستند. هر بازدید کننده سلیقه های متعددی دارد. طرز فکر و قدرت درک این افراد با یکدیگر فرق خواهد داشت. ممکن است شما برای یک محصول تصاویر واضحی قرار داده باشید. همچنین توضیحات محصولات شما نیز ممکن است خیلی کامل باشد. اما ممکن است که یک بازدید کننده قبل از خرید نیاز به مشاوره داشته باشد. به طور مثال فرض کنید که در وب سایت شما یک کرم ضد جوش به عنوان یکی از محصولات قرار گرفته است. برای این محصول تصاویری مختلف از جعبه محصول و جعبه کرم داخل جعبه نیز در وب سایت قرار داده اید. اما ممکن است شخصی با یک ناراحتی پوستی بخواهد این محصول را از شما خریداری نماید. این شخص ممکن است برای خرید محصول نیاز به مشاوره داشته باشد. به طور مثال ممکن است بپرسد این محصول ناراحتی پوستی اش را تشدید می کند یا خیر. همچنین ممکن است برای او این سوال پیش بیاید که این محصول با داروهایی که مصرف می کند تداخل دارد یا خیر. ممکن است این سوالات را از طریق تماس با شما مطرح نماید. اما این تماس در موقعی اتفاق می افتد که تمایل به خرید محصول در او بسیار زیاد باشد. تعداد زیادی از بازدید کنندگان حوصله تماس تلفنی را ندارند. آنها ترجیح می دهند که سوالات و ابهاماتشان به صورت آنلاین حل شود. همانطور که گفته شد چت آنلاین یک ابزار حرفه ای در مدیریت سایت فروشگاهی است. از طریق چت آنلاین می توانید بازدید کنندگان خود را مدیریت نمایید. می توانید با آنها گفتگو نمایید و مشاوره خرید ارائه کنید.

صفحات مهم

صفحه تماس باما

اهمیت تماس با ما در مدیریت سایت فروشگاهی

صفحه تماس با ما یکی از مهم ترین صفحات وبسایت شماست. یکی از مهم ترین اقدامات برای مدیریت سایت فروشگاهی به شکل حرفه ای توجه به این صفحه است. در این صفحه باید اطلاعات تماس شما به طور کامل قرار گیرد. درج شماره تلفن، شماره همراه، تلگرام، اینستاگرام و .. می تواند در این صفحه قرار داده شود. 

برای اینکه مشتری به شما اعتماد بیشتری کند از نقشه گوگل استفاده کنید. آدرس دقیق خود را روی گوگل ثبت کنید. سپس این قسمت را در صفحه تماس با ما قرار دهید. مشتری با دیدن آدرس به شما اعتماد بیشتری می کند. درج گوگل مپ به صفحه تماس با ما اعتبار خاصی می دهد. همچنین باعث حرفه ای شدن و زیباتر شدن این صفحه می گردد.

بسیاری از وبسایت های حرفه ای از یک فرم در صفحه تماس با ما استفاده می کنند. فرم تماس با ما می تواند اهداف گوناگونی داشته باشد. این قسمت در مفهوم کلی برای ارتباط مشتری با مدیر وبسایت خواهد بود. مشتریان ممکن است به شما انتقاداتی داشته باشند. همچنین برخی سوالات و درخواست ها از طریق این فرم مطرح می شود. یکی از مسائل مهم در امر مدیریت سایت فروشگاهی پاسخ به این پیام هاست. انتقادات مشتریان می تواند باعث تکامل بیشتر سایت شما شود.

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما در مدیریت سایت فروشگاهی

صفحه درباره ما نیز یک صفحه خیلی مهم در وبسایت شما می باشد. مشتریان از طریق این صفحه شما را بهتر می شناسند. شرح کاملی از فعالیت های شما در این صفحه نوشته می شود. این که چطور و با چه هدفی کسب و کار خود را شروع کرده اید نیز جذاب خواهد بود. بسیاری شرکت های بزرگ استراتژی ها و خط مشی های سازمانی خود را در این صفحه درج می کنند. توجه ویژه به این صفحه یکی از مسائل مهم در مدیریت سایت فروشگاهی است. بسیاری افراد از توجه به این صفحه غافل هستند. این بی توجهی به کسب و کار آنها لطمه خواهد زد.

ترفندهای مدیریت سایت فروشگاهی , مدیریت فروشگاه آنلاین , اهمیت مدیریت فروشگاه اینترنتی , نکات مهم برای مدیریت فروشگاه اینترنتی , ترفندهای مهم برای مدیریت فروشگاه اینترنتی , نکات مهم برای مدیریت سایت فروشگاهی , ترفندهای فروش و مدیریت سایت فروشگاهی , اهمیت چت آنلاین در مدیریت سایت فروشگاهی , ترفندهایی برای مدیریت وبسایت فروشگاهی , تاثیر landing page در مدیریت سایت فروشگاهی

Call Now Button