شرکت طراحی سایت

تخفیف ویژه شرکت طراحی سایت نگارچه

تخفیف شرکت طراحی سایت نگارچه

شرکت طراحی سایت نگارچه

درباره شرکت طراحی سایت نگارچه

شرکت طراحی سایت نگارچه یک شرکت طراحی سایت در تهران است که انوع خدمات سایت حرفه ای را به صورت آنلاین براش مشتریان محترم در تهران و سایر شهرها ارائه می کند. در شرکت طراحی سایت نگارچه به کمک گروهی حرفه ای شامل کارشناسان برنامه نویس، توسعه دهندگان وب، گروه حرفه ای ایده پرداز و گرافیست، کارشناس تولید محتوا، کارشناس سئو و بهینه سازی و… تلاش کرده ایم تا بهترین خدمات سایت را با توجه به شرایط مالی و نوع پروژه به مشتریان محترم ارائه دهیم. خوشحالیم که سهم کوچکی در پیشرفت و گسترش کار شما داشته ایم.

در شرکت طراحی سایت نگارچه تا کنون انواع پروژه های طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی را با موفقیت و با کیفیت بالا برای مشتریان محترم انجام داده ایم. انواع دیگر پروژه های طراحی سایت حرفه ای مانند طراحی سایت پزشکی برای شرکت های بزرگ و مطرح، طراحی سایت خدماتی، طراحی استارت آپ نیز از نمونه های کاری برجسته شرکت طراحی سایت نگارچه محسوب می شود.

در شرکت طراحی سایت نگارچه تلاش کردیم تا پروژه مشتری بسیار با کیفیت پایان پذیرد. در تمام پروژه ها از ساده تا پیچیده سعی شده تا امکانات پروژه و المان های طراحی سایت حتی از انتظار مشتری نیز بهتر انجام شود تا رضایت او را به دست آوریم. تلاش کردیم تا بهترین مشاوره را به مشتریان عرضه کنیم تا با استانداردهای لازم برای پروژه خود آشنا شوند.

طراحی سایت شرکتی همان طور که مشخص است نوعی طراحی سایت است که برای ارگان ها، مجموعه ها و شرکت ها انجام می گیرد. این اسم برای این نوع از طراحی تنها یک مفهوم عام است. در واقع منظور از طراحی سایت شرکتی نوعی طراحی است که در آن امکاناتی نظیر درگاه پرداخت و موارد پیچیده ای که در طراحی فروشگاه اینترنتی وجود دارد نباشد. گرچه مواردی مانند پرداخت آنلاین را می توان در یک طراحی سایت شرکتی نیز گنجاند. اما در بیشتر این پروژه ها موارد این چنینی دیده نمی شود.

در شرکت طراحی سایت نگارچه انواع مختلفی از پروژه های طراحی سایت شرکتی را برای شرکت های مطرح انجام دادیم. به طور مثال پروژه شرکت خدمات پرستاری توان بخش، گروه پکپ سازی ساجدی، ری پلاست و بسیاری موارد دیگر.

طراحی فروشگاه های اینترنی یکی از مهم ترین دسته بندی های طراحی سایت می باشد. امروزه بسیاری کسب و کارهای نوپا و فروشگاه های آنلاین بزرگ تنها با طراحی فروشگاه اینترنتی بسیار بزرگ شده اند. طراحی فروشگاه اینترنتی نسبت به پروژه های طراحی سایت شرکتی پیچیدگی های بیشتری دارد. المان های زیادی وجود دارد که در طراحی فروشگاه اینترنتی مهم هستند. طراحی حرفه ای هر کدام از این المان ها به حرفه ای تر شدن پروژه کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

پروژه های طراحی فروشگاه اینترنتی در شرکت طراحی سایت نگارچه با موفقیت زیادی رو به رو بوده است. پروژه هایی که از صفر تا صد توسط شرکت طراحی سایت نگارچه استارت خورده اند. بسیاری از این پروژه ها امروز به سود بالایی از فروش خود رسیده اند. تولید محتوا، گرافیک اختصاصی و سئو بسیار حرفه ای تنها برخی از خدمات سایت حرفه ای بوده است که توسط شرکت طراحی سایت نگارچه در این پروژه ها تحول آفرینی کرده است. طراحی فروشگاه اینترنتی برای استارت آپ ایران قمیش، گیاهان دارویی من عطار و بسیاری موارد دیگر از پروژه های طراحی فروشگاه اینترنتی موفق در شرکت طراحی سایت نگارچه به شمار می رود.

مزایای شرکت طراحی سایت نگارچه

استفاده از جدیدترین استانداردها

شرکت طراحی سایت نگارچه از جدیدترین استانداردهای طراحی وب در طراحی های خود استفاده می کند. به همین خاطر سایت شما پس از طراحی با آخرین استانداردهای روز دنیا در این زمینه مطابق می باشد. این باعث می شود با آپدیت های جدید مرورگرها مانند کروم، فایر فاکس و… هماهنگ باشد و در همه آنها به درستی نمایش داده شود.

شرکت طراحی سایت نگارچه از شیوه های جدید کد نویسی در زمینه طراحی سایت استفاده می کند. به همین دلیل وب سایت شما با بهترین سرعت ممکن در تمام مرورگرها اجرا خواهد شد. البته که سرعت وب سایت به مواردی مانند هاست و موارد دیگر نیز وابسته است. اما هر آنچه لازم است در طراحی سایت رعایت شود تا سایت شما سریع لود شود از سمت کارشناسان شرکت طراحی سایت نگارچه انجام خواهد شد. به همین دلیل بازدید کنندگان سایت شما به راحتی می توانند از صفحات مختلف شما بازدید نمایند و از امکانات وب سایت شما استفاده کنند.

گرافیک اختصاصی حرفه ای

گرافیک وب سایت یکی از مهم ترین موارد برای یک طراحی سایت حرفه ای می باشد. گرافیک اولین چیزی است که مخاطب شما پس از ورود در سایت با آن رو به رو خواهد شد. هرچه قدر هم که وب سایت شما امکانات زیادی داشته باشد بدون یک گرافیک جذاب نمی توانید او را جذب نمایید. گرافیک یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغات و جذب مشتری است. بدیهی است که استفاده از گرافیک جذاب در طراحی سایت نیز می تواند به جذب مشتری بیشتر منجر شود.

شرکت طراحی سایت نگارچه با استفاده از کارشناسان گرافیست حرفه ای و ایده پردازان کاربلد برای تمام وب سایت های خود از گرافیک اختصاصی استفاده می کند. این باعث می شود که وب سایت شما منحصر به فرد و جذاب باشد. استانداردهای روانشناسی رنگ با توجه به حوزه کاری شما و اهداف وبسایت به دقت رعایت می شوند. این مهم در جذب بازدید کننده و هدایت او به هدفی که مدیر سایت دارد منجر می شود. همچنین در راستای سئو و بهینه سازی می باشد. تمام تصاویر سئو شده و با استانداردهای سئو در وب سایت قرار داده می شوند.

رعایت استانداردهای سئو

تمام پروژه های شرکت طراحی سایت نگارچه با رعایت استانداردهای سئو و بهینه سازی اجرا می شوند. به همین دلیل پس از اتمام پروژه با سرعت بالاتری می توانید به نتایج بالا در جستجو دست پیدا کنید. از همان ابتدای شروع پروژه کارشناس سئو و طراح سایت با هماهنگی تمام المان های سایت را بررسی و اجرا می نمایند.

این باعث می شود تا اگر ادامه قصد افزایش رتبه در کلمات کلیدی خاص خود را دارید وقت و هزینه کمتری صرف کنید. همچنین از بسیاری دوباره کاری ها جلوگیری می شود. رعایت این اصول یکی از مهم ترین امتیازات پروژه های شرکت طراحی سایت نگارچه است.

اهمیت خدمات شرکت طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت همان طور که از نامش پیداست خدمات طراحی سایت ارائه می کند. امروزه طراحی سایت برای کسب و کارها به یک ضرورت تبدیل شده است. تجارت آنلاین بسیار گسترده و وسیع شده است. همچنین با سرعت زیادی در حال گسترش می باشد. دیگر کسب و کارهای فیزیکی بازاری ندارند. انسان عصر نوین مشغله های بسیار زیادی دارد. دیگر فرصت ندارد برای پیدا کردن یک شرکت از دیگران پرس و جو کند. همچنین برای خرید یک کالا نمی تواند در بازار بگردد. خیلی راحت از طریق دنیای مجازی به جستجوی خود می پردازد. به همین دلیل تعداد شرکت طراحی سایت بسیار زیاد شده است. اما تنها طراحی مهم نیست. بلکه کیفیت اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین پیدا کردن یک شرکت طراحی سایت حرفه ای برای شروع حرفه ای یک کسب و کار آنلاین اهمیتی ویژه دارد.

ویژگی های شرکت طراحی سایت حرفه ای

نمونه کار های معتبر

شرکت طراحی سایت با نمونه کار معتبر

اگر در مورد طراحی سایت در اینترنت جستجو کنید متوجه می شوید که شرکت طراحی سایت تا دلتان بخواهد وجود دارد. اما شما باید شرکتی را انتخاب کنید که با شرایط شما سازگار باشد. همین که لینک یک شرکت طراحی سایت را باز کردید سریع با او تماس نگیرید. قبل از تماس نمونه کارهای طراحی سایت آن شرکت را با دقت زیادی مشاهده نمایید. به معتبر بودن نمونه کارهای طراحی شده توجه نمایید. هر کدام از این نمونه کارها را مطالعه نمایید. هر چه نمونه های طراحی شده معتبر تر باشند نشان می دهد کیفیت کار آنها بالا تر است. یکی از معیارهایی که نشان می دهد که شرکت هایی که برایشان سایت طراحی شده برند آنها می باشد. ببینید که آن شرکت ها چقدر حرفه ای هستند. به احتمال لینک شرکت طراحی سایت در زیر نمونه ها وجود دارد. از این طریق می توانید مطمئن شوید که نمونه های نام برده شده از نمونه کارهای خودشان است. البته ممکن است که شرکتی نخواهد لینکی در زیر سایتش درج شود. می توانید با آن شرکت تماس بگیرید و بپرسید طراحی سایتشان را با چه کسی و یا چه گروهی انجام داده اند. حتی می توانید از روند کار آن شرکت طراحی سایت آگاهی پیدا کنید.

نمونه کار های حرفه ای

شرکت طراحی سایت با نمونه کار معتبر

ممکن است که یک شرکت طراحی سایت برای برندهای معتبر پروژه ای انجام نداده باشد. اما پروژه های او می تواند حرفه ای باشد. این مورد از برند بودن پروژه ها بسیار مهم تر است. نمونه های طراحی شده را بررسی نمایید. مطمئن شوید که پروژه های آن شرکت حرفه ای طراحی شده باشند. به احتمال شما در مورد نوع سایتی که می خواهید طراحی کنید برنامه ریزی کرده اید. همچنین رقبا را بررسی کرده اید. با بررسی چند مورد متوجه می شوید که طراحی سایت حرفه ای چه مشخصاتی در ساختارش دارد. امکانات زیادی می تواند در یک سایت قرار بگیرد. مجموع امکانات، المان و جزئیات زیادی می توانند باعث حرفه ای تر شدن یک طراحی شوند. 

قیمت مناسب

اهمت قیمت در انتخاب شرکت طراحی سایت

حتما برای شما هم مهم است که یک شرکت طراحی سایت پیدا کنید که تعرفه ها و قیمت های مناسبی داشته باشد. قیمت مناسب همیشه نقش مهمی در انتخاب دارد. هر چقدر هم بودجه زیادی برای کار خود داشته باشید طبیعی است که تمایل دارید بخش کمتری از آن را خرج نمایید. برای شروع یک کسب و کار هزینه های زیادی وجود دارند. باید برای سرمایه خود برنامه خوبی داشته باشید. سعی کنید یک شرکت طراحی سایت معتبر و در عین حال قابل اعتماد پیدا کنید. پس از این که از کیفیت کار آنها مطمئن شوید متوجه شوید که رنج قیمت های آن ها چقدر است. از طریق یک گفتگوی تلفنی می توانید بفهمید که پروژه شما در چه حدودی هزینه خواهد داشت. پیشنهاد میکنم یک کاغذ بردارید و نام شرکت طراحی سایت را به همراه تلفن و اطلاعات دیگر بنویسید. در جلوی آن کیفیت پروژه های طراحی شده و قیمت را بنویسید. پس از تماس با چندین شرکت می توانید شرکتی را پیدا کنید که با شرایط شما سازگار باشد.

قابل اعتماد بودن شرکت

شرکت طراحی سایت قابل اعتماد

قابل اعتماد بودن خود شرکتی که انتخاب کرده اید نیز خیلی مهم است. معیارهای زیادی وجود دارند که نشان می دهد شرکت انتخابی شما معتبر است. یک مورد این است که پروژه ها را ببینید. در قسمت های قبلی گفته شد که چطور نمونه کارها را بررسی کنیم. دیگر این که به صفحه تماس با ما بروید و اطلاعات تماس آن شرکت را بررسی کنید. یک مجموعه معتبر آدرس دقیق خود را در صفحه تماس با ما یا همان ارتباط با ما درج می کند. دلیلی ندارد که یک شرکت طراحی سایت معتبر آدرس و نشانی خود را درج نکند. درست است که برخی از این شرکت ها به صورت غیر حضوری کار می کنند. ولی به هر حال پنهان کردن نشانی دلیل موجهی محسوب نمی شود. نشانی می تواند روی گوگل مپ نیز نشان داده باشد. اما خیلی ضروری نیست. همین که نشانی و آدرس شرکت باشد کافی است. همچنین اطلاعات تماس مانند تلفن ثابت اهمیت دارد. همه مجموعه های معتبر یک خط تلفن ثابت دارند. البته می تواند وب سایتی که مشاهده کرده باشید مربوط به یک فری لنسر باشد. در این صورت ممکن است تنها تلفن همراه او در این صفحه درج شده باشد.

انواع پروژه ها

طراحی سایت شرکتی

همان طور که گفته شد داشتن یک سایت حرفه ای برای شرکت ها خیلی مهم است. اگر سایت یک شرکت حرفه ای نباشد دید مشتریان نسبت به او تغییر خواهد کرد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک سایت حرفه ای را ببینید و از کیفیت وب سایت بسیار خوشتان بیاید. سپس پیش خود بگویید که چه شرکت خوبی است. چه وب سایت خوب و با کیفیتی دارد. البته که وب سایت حرفه ای تضمینی ندارد که آن شرکت خدماتی با کیفیت ارائه کند. ولی حداقل نشان می دهد که آن شرکت دید تجاری مدرنی دارد. نشان می دهد که به مشتریان خود اهمیت می دهد. در غیر این صورت در طراحی سایت خود این همه دقت به خرج نمی داد. به طور معمول پشت پرده وب سایت هایی پیشرفته خدماتی نوین نیز وجود دارد. زیرا مدیری که دید تجاری خوبی داشته باشد به کیفیت خدمات و کارمندانش نیز توجه ویژه می کند.

یکی از بیشترین پروژه هایی که در یک شرکت طراحی سایت انجام می دهد طراحی وب سایت برای شرکت است. طراحی سایت شرکتی مهم است. طراحی سایت شرکتی باید حرفه ای باشد. باید امکاناتی مدرن داشته باشد. باید گرافیکی خیره کننده داشته باشد. مجموعه همه این موارد باعث می شود تا یک وب سایت با کیفیت باشد. 

طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه شمار وب سایت هایی برای فروش آنلاین بسیار زیاد شده است. شما به دنبال هر محصولی که باشید با یک جستجوی ساده متوجه می شوید که چقدر وب سایت های زیادی هستند که محصول مورد نظر شما را عرضه می کنند. تعداد فروشگاه های آنلاین بسیار بسیار زیاد است. دیگر به ذهن هر کسی می رسد که با طراحی یک سایت برای فروش در دنیای آنلاین وب سایت ها می تواند محصول خود را به فروش برساند.

همان طور که گفته شد تعداد فروشگاه های آنلاین زیاد است. همچنین با سرعت بسیار زیادی دارد افزایش پیدا می کند. پس برای این که در این عرصه موفق شویم باید حرفه ای باشیم. طراحی سایت حرفه ای باید اولین اقدام شما برای شروع کسب و کار آنلاینتان باشد. طبیعی است که برای طراحی سایت حرفه ای باید هزینه کنید. همچنین زمان بیشتری نسبت به یک طراحی سایت ساده نیاز است. اما قیمت تنها معیار ارزش گزاری نیست. طراحی سایت مانند یک نقاشی است. ممکن است که یک شرکت طراحی سایت برای پروژه شما آن هم حرفه ای قیمتی را پیشنهاد دهد. اما قیمت یک شرکت طراحی سایت دیگر حتی با امکانات کمتر بیشتر باشد. مهم ترین معیار کیفیت است. در قسمت های قبل توضیح دادیم که چقدر مهم است نمونه کار ها و دیگر موارد را در مورد یک شرکت بررسی نمایید.

طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی

موسسات خدماتی نیز به وب سایت حرفه ای نیاز دارند. شمار شرکت ها و موسسات خدماتی بسیار زیاد است. به طور مثال شرکت های ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم برقی. یا شرکت هایی که خدمات لوله کشی ارائه می دهند. وب سایت های خدماتی به وب سایت هایی گفته می شود که به طور معمول فروش کالا از طریق آنها انجام نمی شود. در این وب سایت ها صفحات مختلفی برای توضیح کامل خدمات وجود دارد. این خدمات به طور معمول دسته بندی می شوند و در منو به سادگی می توان به توضیح آنها دست پیدا کرد. شاید سایت خدماتی را در دسته سایت شرکتی نیز بتوان در نظر گرفت. برای یک شرکت خدماتی نیز بهره مندی از یک طراحی سایت حرفه ای مهم است. زیرا هرچه طراحی سایت کامل تر باشد و حرفه ای تر باشد می تواند بیشتر مورد توجه و اعتماد بازدید کنندگانش واقع شود.

اگر به نمونه کارهای یک شرکت طراحی سایت توجه کرده باشید متوجه می شوید که بسیاری از این وب سایت ها برای یک مجموعه خدماتی طراحی شده اند. با کمی بررسی می توانید متوجه شوید که په ساختارهایی در طراحی این وب سایت ها باید رعایت شود. طراحی سایت یک شرکت خدماتی می تواند بر اساس سلیقه مدیر آن مجموعه انجام شود. اما به طور معمول اگر از طراح خود مشورت بخواهید بهترین روش طراحی وب سایت شما را به شما پیشنهاد خواهد داد. در این سایت ها توضیحات و کامل بودن جزئیات حرف اول را می زند. طراحی سایت باید گرافیک جذابی داشته باشد. اما گیرایی مطالب اهمیت بسیار بالایی در این پروژه ها دارد. معمولا مشتری که به دنبال این شرکت ها می گردد وقت زیادی ندارد و مایل است در کمترین زمان بفهمد که شما چه می کنید. همچنین از چه طریقی و با چه روشی خدمات عرضه می کنید. در این صورت با شما تماس خواهد گرفت.

طراحی استارت آپ

طراحی استارت آپ

دنیای امروز دنیای استارت آپ است. استارت آپ ها بسیار رشد کرده اند. جوانان و کار آفرینان امروزه با استفاده از استارت آپ ها بسیار پیشرفت کرده اند. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید بتواند تمام امکانات مورد نیاز استارت آپ را در قالب وب سایت پیاده سازی نماید. منظور از این واژه و این نوع کسب و کار یک کسب و کار است که به طور معمول با تکنولوژی اجین شده است. این کسب و کارها معمولا تازه و نو هستند. در بسیاری از آنها امور روزمره به شیوه ای جدید انجام می گردد. برای طراحی سایت یک استارت آپ به دنبال یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باشید. نکات مهمی در طراحی سایت استارت آپ مهم است. اول این که با ساختارهای دیگر مانند اپلیکیشن هماهنگ باشد. طراحی هماهنگ با همه ساختارها داشته باشد. قابلیت توسعه و ارتقای ویژگی های وب سایت وجود داشته باشد. زیرا استارت آپ همیشه باید به روز باشد.

در این عصر اگر با تجارت نوین هم سو نشویم جایگاهی در بازار تجارت محلی و جهانی نخواهیم داشت. استارت آپ ها امروزه خدمات بسیار جدیدی را عرضه می کنند. شاخه مهم در بیشتر این کسب و کارها کوتاهی زمان است. یک کسب و کار خدماتی را که شما می خواهید در زمان بسیار کمی و با استفاده از روشی نوین به شما عرضه می کند. انسان امروزی دغدغه زیادی دارد. این دغدغه ها باعث شده اند که زندگی انسان ها شلوغ شود. دیگر فرصتی نداریم. اگر در این موقعیت شخصی پیدا شود که به شما بگوید خدماتی که تا حالا برای دریافت آن زمان زیادی را صرف می کردید به سرعت برای شما ارائه می کند برنده خواهد شد. علاوه بر شما مشتریان بسیار زیادی نیز به دست می آورد. این است که باید به دنبال روش هایی برای ارائه کالا یا خدمات خود باشیم که برای مردم جذاب باشد. همچنین زمان کمتری ببرد و کیفیتی مرغوب نیز داشته باشد. در این صورت تازه می توانیم در تجارت جهانی جایگاهی کسب کنیم و با رقبای دیگر به رقابت سالم بپردازیم.

انتخاب شرکت طراحی سایت با توجه به جغرافیا

در قسمت های قبل گفتیم که برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت معیارهایی مانند کیفیت نمونه کارها و موارد دیگر مهم است. پس از این که همه این موارد را بررسی کردید باید به موقعیت شرکت طراحی سایت نیز توجه فرمایید. ممکن است شما در ایران باشید و آن شرکت طراحی سایت در هند باشد. بر اساس نوع پروژه می توانید انتخاب کنید که می توانید با آن شرکت کار کنید یا خیر. موارد دیگر مانند ارتباط برقرار کردن و زبان مشترک نیز می تواند در این موارد اهمیت پیدا کند.

شرکت طراحی سایت در تهران

شرکت طراحی سایت در تهران

ممکن است شما نیز جزئی از جمعیت شهروندان تهران باشید. در این صورت پیدا کردن شرکت طراحی سایت به هر شیوه ای که بخواهید کار کنید برای شما بسیار راحت خواهد بود. اگر واژه شرکت طراحی سایت را در اینترنت با استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل جستجو کنید متوجه می شوید که چقدر شرکت طراحی سایت وجود دارد! تعداد شرکت طراحی سایت خیلی بیشتر از چیزی است که شما تصور می کنید. تازه خیلی از این شرکت ها در نتایج جستجو ظاهر نشده اند! اما از تعداد که بگذریم متوجه خواهید شد که شرکت طراحی سایت در تهران نسبت به شهرهای دیگر کشور عزیزمان ایران بیشتر است.

شرکت طراحی سایت در شهرستان

شرکت طراحی سایت

همان طور که خدمتتان عرض کردیم تعداد شرکت طراحی سایت در تهران نسبت به شهرها و شهرستان های دیگر بسیار بیشتر است. اما این بدین معنی نیست که در شهرهای دیگر ایران شرکت طراحی سایت وجود ندارد. در شهرهای دیگر هم وجود دارد. هر روز نیز تعدادشان بیشتر و بیشتر می شود. تازه ممکن است با بررسی آن شرکت متوجه شوید که بسیار حرفه ای است و می تواند پروژه شما را به بهترین نحو به انجام برساند. در این صورت می توانید شرایط کاری آنها را بررسی کنید و با توجه به شرایط پروژه و خودتان به آنها درخواست انجام پروژه بدهید.

شیوه کار بسیاری از شرکت ها این است که برای صحبت اولیه و عقد قرارداد باید یک جلسه حضوری بین کارگزار و کارفرما تشکیل شود. اگر شرکت طراحی سایت منتخب شما در شهری دیگر باشد و قراردادهای آن تنها حضوری امکان پذیر باشد ممکن است نتوانید با آنها کار کنید. البته که یک شرکت طراحی سایت حرفه ای ممکن است امکان ارسال قرارداد به صورت غیر حضوری از طریق فکس، ایمیل و یا موارد دیگر را برای مشتریان خود در نواحی مختلف در نظر گرفته باشد.

شرکت طراحی سایت در کشورهای دیگر

شرکت طراحی سایت | شرکت طراحی سایت حرفه ای

ممکن است یک شرکت طراحی سایت حرفه ای پیدا کنید. اما این شرکت در ایران نباشد. با توجه به موقعیت خودتان و شرایط پروژه می توانید تصمیم بگیرید که با آنها کار کنید یا خیر. در خارج از ایران و بسیاری کشورهای پیشرفته نیز تعداد زیادی شرکت طراحی سایت وجود دارد. این شرکت ها ممکن است خدمات سایت حرفه ای ارائه دهند. ممکن است از کیفیت کار آنها خیلی خوشتان آمده باشد. اول از همه باید مطمئن شوید که مورد اعتماد هستند یا خیر. چرا که اگر نتوانید به آنها اعتماد کنید ممکن است در مورد این که چگونه هزینه وب سایت را به آنها بپردازید تردید داشته باشید. کاملا طبیعی است. همه ما تمایل داریم که با شخص یا شرکتی کار کنیم که قابل اعتماد است. فرض کنید یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در هند پیدا کنید. آنها ممکن است از شما بخواهند مقداری از هزینه پروژه را به عنوان پیش پرداخت به آنها بپردازید. اگر شرکت انتخابی شما معتبر نباشد ممکن است پول را از شما دریافت کند و پروژه ای نیز ارائه ندهد. همچنین این که مسافت زیادی وجود دارد. برای پیدا کردن آنها مجبور هستید به آن کشور سفر کنید. پس بهتر است جوانب احتیاط را رعایت کنید تا آسوده خاطر باشید. احتیاط شرط عقل است. پس بهتر است بدون شبهه پیش بروید.

به تفاوت زبان ها نیز توجه کنید. شرکت طراحی سایت انتخابی شما باید کارشناسانی داشته باشد که برای توضیحات پروژه و موارد دیگر با شما صحبت نمایند. این ارتباط ها ممکن است تلفنی باشد و یا از طریق ایمیل و موارد دیگر. ساده ترین راه این است که به زبان بین المللی یعنی همان زبان انگلیسی با یکدیگر صحبت کنید. اولین مورد قابل توجه این است که خود شما با زبان انگلیسی آشنایی خوبی داشته باشید. زیرا باید بتوانید منظور خود را به خوبی به آنها بفهمانید. مورد قابل توجه بعدی این است که آنها به چه میزان با زبان انگلیسی آشنا باشند. در صورت این که یکی از طرفین نتواند متوجه منظور طرف مقابل شود درک پروژه غیر ممکن است. پس بهتر است به زبان و چگونگی برقراری ارتباط نیز توجه شود.

شعبه دیگر شرکت طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای ممکن است شعبه های زیادی داشته باشد. به طور مثال ممکن است که شعبه اصلی یک شرکت طراحی سایت در تهران باشد. اما این شرکت در شهرهای مختلف نیز نماینده داشته باشد. در این صورت می توانید از طریق شعبه های دیگر آن اقدام به شروع پروژه نمایید. شرکت هایی که به این شکل گسترده هستند معمولا حرفه ای می باشند. نمایندگی ها نیز با کیفیت شعبه اصلی کار می کنند. زیرا خط مشی آنها یکی است. همه آنها از یک اصول کاری یکسان پیروی می کنند. حتی می توانید با خود شعبه اصلی ارتباط برقرار کنید. این کاملا به خود شما بستگی دارد. ممکن است تصمیم بگیرید به شهری که شعبه اصلی وجود دارد بروید و با آنها مذاکره کنید. البته سفر در عصر نوین برای تجارت دیگر ضرورتی ندارد. زیرا امروزه راه های زیادی برای برقراری ارتباط در دنیای تجارت وجود دارد. می توانید از طریق تماس تلفنی با آنها صحبت کنید. همچنین می توانید از طریق ایمیل و یا چت تصویری با کارشناسان آن شرکت ارتباط برقرار نمایید.

نماینده شرکت طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای ممکن است کارشناسان زیادی داشته باشد که برای مذاکره در مورد پروژه با مشتریان صحبت می کنند. این کارشناسان ممکن است با توجه به درخواست شما به محل شما بیایند و در مورد پروژه و جزئیات آن با شما صحبت نمایند. 

این که کارشناس فنی یک شرکت طراحی سایت نزد شما بیاید از جهات مختلف می تواند مفید باشد. اول این که ممکن است شما مدیر عامل یک شرکت باشید و فرصت رفتن به جای دیگری برای مذاکره را نداشته باشید. حتی ممکن است کارمند باشید و به دلیل مشغله های کاری ترجیح دهید که کارشناس حرفه ای یک شرکت طراحی سایت به محل شما بیاید. این باعث می شود که وقت زیادی از شما تلف نشود. هم به امور واجب خود می رسید و هم در مورد پروژه می توانید تصمیم گیری کنید.

ممکن است شما در یک شهر باشید و شرکت طراحی سایت انتخابی شما در شهری دیگر باشد. ممکن است در تماس تلفنی متوجه شوید که می خواهید با آن شرکت کار کنید. حتی ممکن است قطعی تصمیم نگرفته باشید. ممکن است کارشناس مربوطه به شهر شما بیاید و با شما مشورت نماید. او می تواند قرارداد را نیز با خود همراه آورده باشد تا در صورت توافق با هم عقد قرارداد نمایید.

این که یک کارشناس شرکت طراحی سایت نزد شما بیاید می تواند از جهت درک بهتر شرکت شما مفیدتر باشد. او به محل کار شما می آید و از نزدیک با جزئیات حرفه شما آشنا می شود. همچنین از نزدیک می بیند که شما در محل کار خود دقیقا چه می کنید. می تواند متوجه شود که کدام قسمت از حرفه شما برای شما اهمیت بیشتری دارد. این موارد می توانند در طراحی سایت تاثیر گذار باشند.

انتخاب شرکت طراحی سایت بر اساس فرصت زمانی

زمان استاندارد شرکت

ممکن است پروژه شما یک طراحی سایت شرکتی باشد. در این صورت ممکن است با توجه به تصمیم خودتان و یا افراد دیگر شرکت زمانی را برای اتمام پروژه در نظر داشته باشید. این که یک زمانی را برای خود در نظر گرفته باشید ممکن است درست نباشد. به احتمال شما یک یا چند شرکت طراحی سایت را در نظر گرفته اید تا در مورد پروژه خود با آنها صحبت نمایید. ممکن است یک شرکت طراحی سایت پروژه شما را در یک هفته انجام دهد و شرکت طراحی سایت دیگر در دو هفته. باید ببینید که برای کار کردن با آن شرکت چه قدر مصمم هستید. ممکن است از نمونه کارهای انجام شده یک شرکت طراحی سایت خیلی خوشتان آمده باشد. در این صورت اگر بخواهید حتما با آنها کار کنید باید با بازه زمانی استاندارد آن شرکت کنار بیایید.

زمان استاندارد پروژه

به طور معمول هر پروژه طراحی سایت یک زمان استاندارد دارد. اگر با چند شرکت طراحی سایت در مورد پروژه خود تماس بگیرید متوجه می شوید که بیشتر آنها یک بازه زمانی حدودی نزدیک به هم را به شما اعلام می کنند. اگر بخواهید پروژه را به صورت عادی انجام دهید باید با زمان استاندارد پروژه کنار بیایید. زیرا اگر پروژه شما قرار باشد در زمانی کوتاه تر انجام شود باید هزینه بیشتری بپردازید. زیرا این موضوع ملزم به این است که تعداد نیروی بیشتری روی پروژه شما کار کنند. همچنین ممکن است افرادی مجبور شوند تا ساعاتی را اضافه کاری نمایند.

پروژه فوری

ممکن است که در انجام پروژه خود عجله زیادی داشته باشید. به طور مثال ممکن است نمایشگاهی ترتیب داده باشید و بخواهید که وب سایت شما تا زمان شروع نمایشگاه حاضر شده باشد. یا ممکن است بخواهید یک طرح فروش ویژه را در شرکت خود اجرا نمایید که قرار باشد مشتریان در سایت ثبت نام کنند. در این صورت طراحی شما تا زمان شروع طرح تخفیفی باید به اتمام رسیده باشد. معمولا یک شرکت طراحی سایت حرفه ای امکان انجام پروژه در زمان فوری را دارد. در این صورت تعداد از تعداد نیروی بیشتری می خواهد تا روی پروژه شما فعالیت کنند. یا از نیروهایی می خواهد تا ساعات زیادی روی پروژه شما کار کنند تا طراحی وب سایت شما با سرعت بیشتری به اتمام برسد. این که اگر پروژه شما در زمان فوری انجام شود چه قدر طول می کشد با توجه به پیچیدگی پروژه متفاوت خواهد بود. به طور مثال ممکن است یک طراحی سایت با مشخصاتی خاص در مدت عادی یک ماه طول بکشد و در مدت فوری در یک هفته. همچنین ممکن است یک پروژه برای طراحی کردن فروشگاه اینترنتی در زمان عادی خود در دو ماه طراحی شود و در زمان فوری یک ماهه به اتمام برسد.

انتخاب شرکت طراحی سایت بر اساس شیوه کاری

پشتیبانی

این که شرکتی که از آن کالا یا خدمات دریافت کرده اید بابت آن به شما خدمات گارانتی ارائه کند باعث آسودگی خیال و قدری آرامش می شود. زیرا اگر کالای دریافتی شما مشکلی پیدا کند می توانید از آنها خسارت بگیرید. کالاهای با کیفیت همیشه گارانتی دارند. بابت خدمات با کیفیت بالا نیز به طور معمول پشتیبانی ارائه می کند. این که یک شرکت طراحی سایت بابت سایتی که برای شما طراحی کرده است به شما خدمات پشتیبانی ارائه کند نشان از کیفیت بالای کارش دارد. همچنین شما نیز با اطمینان بیشتری به او سفارش کار می دهید. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید بابت سایت طراحی شده اش پشتیبانی ارائه کند. این خدمات پشتیبانی به طور معمول شامل این می شود که وب سایتی که برای شما طراحی شده از نظر کد نویسی و موارد ساختاری مشکلی پیدا نکند. البته در یک شرکت طراحی سایت معتبر کارشناسانی وجود دارد که وب سایت ها را از هر نظر تست و ارزیابی می نمایند. اما به هر حال ممکن است ایرادی در وب سایت دیده شود که از چشم کارشناسان دور مانده باشد. اگر شرکت طراحی سایت پشتیبانی داشته باشد می توانید از او بخواهید که ایراد را برطرف نماید.

آپدیت ساختاری

ممکن است یک شرکت طراحی سایت برای شما وب سایتی را که می خواهید طراحی کند. همچنین وب سایت طراحی شده کیفیت بالایی داشته باشد. اما به هر حال ممکن است پس از یک سال یا مدتی دیگر نیاز باشد ساختار آن آپدیت شود. زیرا مرورگرها ممکن است آپدیت شوند و از برخی آپدیت های زبان برنامه نویسی پیروی نکنند. به همین دلیل اگر زبان طراحی سایت شما آپدیت نباشد ممکن است اجرای برخی قسمت های سایت با مشکلاتی رو به رو شود. آپدیت ساختار سایت بهتر است به دست یک کارشناس فنی انجام گردد. زیرا اگر اطلاعات فنی نداشته باشید ممکن است در برخی قسمت های سایت خراب کاری هایی انجام دهید که نیاز باشد دوباره برخی قسمت ها طراحی گردد. از شرکت طراحی سایت انتخابی خود بپرسید که آیا هر وقت نیاز باشد وب سایت شما را از نظر ساختاری آپدیت می کند یا خیر. ممکن است به صورت رایگان و یا با دریافت هزینه بسیار اندکی این کار را برای شما انجام دهد.

نوع قرارداد

نوع قرار داد در هر شرکت طراحی سایت متفاوت از دیگری است. اما یک شرکت طراحی سایت خوب قرارداد واضح و محکمی در مورد پروژه شما باید ارائه کند. قراردادها ممکن است یک طرفه یا دوطرفه باشند. به طور مثال ممکن است هنگام عقد قرارداد با یک شرکت طراحی سایت قراردادی را برای پروژه خود امضا کنید. این قرارداد می تواند نزد خود آن شرکت طراحی سایت باقی بماند. اما بهتر است با شرکتی کار کنید که از این لحاظ حق و حقوق مشتری را نیز در این مورد در نظر گرفته باشد. به طور مثال شرکت طراحی سایت نگارچه قرارداد های طراحی سایت خود را در دو نسخه کارفرما و کارگزار ارائه می کند. یک نسخه از قرارداد پیش مشتری می ماند. نسخه دیگر نیز در شرکت طراحی سایت نگارچه بایگانی می شود. نگهداری قرارداد و محافظت از آن بسیار مهم است. بهتر است پس از سفارش طراحی به یک شرکت طراحی سایت از آنها قرارداد بگیرید. قرارداد خود را در جایی محفوظ کنید. ممکن است طراح شما بگوید که پروژه شما شامل درخواستی که اکنون می گویید نباشد. اما اگر قرارداد داشته باشید گفته شما محکمه پسند خواهد بود و می توانید تمامی خدمات درخواست شده را که در قرارداد آمده به طور کامل از آنها مطالبه نمایید. هنگام نوشتن قرارداد با شرکت طراحی سایت خود به جزئیات قرارداد به خوبی توجه نمایید. از آنها بخواهید تمام مشخصات پروژه را در قرارداد ذکر نمایند. همچنین زمان تخمینی شروع و پایان پروژه بهتر است که در قرارداد مشخص باشد. البته که این زمان تخمینی است. زیرا در هنگام طراحی سایت مشکلاتی ناخواسته پیش می آید و برای تست ها زمان هایی که قابل پیش بینی می شوند درنظر گرفته می شود. به همین دلیل ممکن است به طور دقیق به شما گفته نشود که پروژه شما سیزده روز دیگر به پایان می رسد. اما به طور حدودی می شود گفت که پروژه شما یک تا دو هفته زمان می برد.

نوع کارشناسان

یک پروژه طراحی سایت با امکانات و قابلیت های حرفه ای برای اینکه عالی پیش برود به قسمت های کوچک تری تقسیم می شود. این موضوع در مورد هر مساله ای باید انجام شود. هر مساله حرفه ای و بزرگی برای حل شدن می تواند خرد و کوچک شود. چنین پروژه ای باید گرافیک اختصاصی و بسیار جذابی داشته باشد. همچنین باید از جدیدترین تکنولوژی های کدنویسی استفاده نماید و بسیاری موارد دیگر. به همین دلیل کارشناسان زیادی ممکن است روی یک پروژه طراحی سایت پیشرفته کار کنند. حرفه ای بودن کارشناسان و تخصصی بودنشان در همان حوزه باعث می شود تا پروژه شما در نهایت حرفه ای و پیشرفته از آب دربیاید. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای کارشناسان زیادی برای انجام قسمت های مختلف یک پروژه دارد. به طور مثال یک گرافیست حرفه ای ممکن است تنها مسئول طراحی قسمت های گرافیکی سایت شما باشد. پروژه سایت شما کدنویسی های زیادی خواهد داشت. یک طراح سایت و کدنویس باید این قسمت ها را تکمیل سازد. ممکن است قصد افزایش رتبه سایت خود را حتی نه همان موقع و در آینده داشته باشید. پس باید ساختار سایت شما سئو بیس باشد. یعنی بر مبنای سئو طراحی شده باشد و استانداردهای لازم را داشته باشد. در این صورت یک کارشناس سئو باید مراحل پروژه را کنترل کند تا تمام المان ها از گرافیک گرفته تا کدها و موارد دیگر شامل استانداردهای سئو و بهینه سازی سایت باشند.

خدمات شرکت طراحی سایت نگارچه

طراحی سایت یکی از خدمات حرفه ای شرکت طراحی سایت نگارچه می باشد. روزانه و هفتگی تماس های زیادی در مورد طراحی سایت با نگارچه گرفته می شود که بسیاری از آنها پس از مدت کوتاهی آغاز به کار می کنند. شرکت طراحی سایت نگارچه به کمک کارشناسان حرفه ای در حوزه طراحی سایت و کدنویسی توانسته تیمی قوی را دور هم جمع نماید تا پروژه های طراحی سایت حرفه ای را رقم بزند. همچنین برنامه نویسی اختصاصی در حوزه وب توسط کارشناسان نگارچه ای قابل انجام می باشد. در تمام پروژه های طراحی سایت تلاش می شود تا امکانات درخواستی کارفرما به بهترین نحو ممکن پیاده سازی شود. همچنین به مشتری مشاوره داده می شود که آیا خدماتی که مد نظر دارد با توجه به حوزه کاری و نوع وبسایت برای او مناسب هستند یا خیر. همچنین مواردی که باعث بهبود و پیشرفت کاری و تاثیر بهتر وبسایت بر گسترش کار او می شوند پیشنهاد داده می شود. در طول طراحی و پیاده سازی پروژه ارتباط دوطرفه بین کارمندان شرکت طراحی سایت نگارچه و مشتری برقرار است. مشتری می تواند در جریان کار و میزان پیشرفت پروژه قرار بگیرد.

شرکت طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ نگارچه پس از اتمام پروژه های طراحی سایت حرفه ای پروژه سئو و بهینه سازی سایت را اجرا می نماید. کارشناسان سئوی شرکت طراحی سایت نگارچه در طول پروژه مراحل اجرای سایت و ساختار آن را بررسی می کنند و به دقت زیر نظر دارند. کارشناسان سئو با کارشناسان طراحی سایت و گرافیست و دیگر همکاران در ارتباط هستند تا تمامی المان ها و ساختار وب سایت بر پایه ی استاندارد های سئو و بهینه سازی سایت استوار باشد.

ممکن است قصد افزایش رتبه سایت در برنامه های آتی یک کارفرما باشد. اما در شرکت طراحی سایت نگارچه پروژه های طراحی سایت به طریقی اجرا می شوند تا دوباره کاری ها برای شروع استاندارد سئو اتفاق نیفتد. از آن جا که تک تک آجرهای سایت با سیمان سئو مخلوط شده اند افزایش رتبه سایت با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت. اگر کارفرمایی قصد نداشته باشد تا دقیقا پس از اتمام پروژه سئو را شروع کند می تواند حداقل سایت خود را سئوبیس سفارش دهد. سپس هر زمان که صلاح دید پروژه سئو را شروع نماید.

ممکن است کارفرمایی بخواهد از همان ابتدا افزایش رتبه سایت خود را شروع نماید. در این راستا پروژه سئو و طراحی سایت به طور موازی در کنار هم شروع به کار خواهند کرد. البته اگر ساختار سایت خیلی پیچیده باشد ممکن است پروژه سئو با اندکی تاخیر و پس از مدت کوتاهی پس از شروع پروژه طراحی سایت انجام گیرد.

تولید محتوای الکترونیک

یکی از حرفه ای ترین خدمات شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ نگارچه خدمات تولید محتوای الکترونیک برای وب سایت می باشد. این تولید محتوا می تواند با سیاست های مختلف و برای اهداف گوناگونی انجام گیرد. به طور مثال ممکن است برای پروژه های مدیریت سایت نیاز باشد تا اخبار یک شرکت هر چند وقت یکبار در قسمت مربوط به اخبار قرار داده شود. این مهم می تواند توسط کارشناسان تولید محتوا با اصول حرفه ای سئو انجام گیرد. در این راستا کارفرما با مشاور فنی شرکت طراحی سایت نگارچه در تماس هستند. می توانند به صورت صوتی و با توضیحات کلامی اخبار شرکت را منتقل نمایند. سپس متن اخبار با تصاویر و توضیحات حرفه ای و به همراه یک طراحی با چیدمان جذاب در سایت منتشر شود. همچنین محتوا می تواند برای مقالات و با قصد افزایش رتبه وب سایت ایجاد و منتشر شود. به این منظور محتوای اختصاصی در موضوعات عمومی یا تخصصی توسط کارشناسان تولید محتوای نگارچه ساخته می شود.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button