یکی از خدمات حرفه ای نگارچه در مورد مبحث حرفه ای مدیریت و پشتیبانی از وب سایت، پشتیبانی سایت وردپرس می باشد. وردپرس یکی از حرفه ای ترین و محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای سایت محسوب می شود. شمار وب سایت های وردپرسی با سرعت زیادی نه تنها در ایران بلکه در جاهای مختلف جهان در حال افزایش است. به همین جهت اهمیت مدیریت سایت وردپرس یا همان پشتیبانی بیشتر از پیش احساس می شود. خدماتی که در پروژه های پشتیبانی سایت وردپرس ارائه می شود با توجه به نوع سایت خواهد بود. این که سایت شرکتی باشد یا فروشگاهی یا از نوع یک سایت استارت آپی نوع خدمات را متفاوت خواهد کرد. البته هدف کارفرما نیز جزئیات خدماتی که برای پشتیبانی سایت وردپرس از هر نوعی را مشخص تر خواهد کرد. این که سایت در چه راستایی مدیریت شود، در چه جهاتی ارتقا پیدا کند و بسیاری موارد دیگر.

برخی خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

به روز رسانی افزونه ها در مدیریت سایت وردپرس

مدیریت هسته سایت و افزونه ها

یکی از مهم ترین بسترهای لازم برای مدیریت کیفیت یک سایت به روز نگاه داشتن هسته سایت می باشد. در بحث مدیریت سایت وردپرس به روز بودن هسته اصلی وردپرس و افزونه ها اهمیت خیلی زیادی دارد. در پروژه های مدیریت سایت وردپرس بدون توجه به نوع سایت از نوع شرکتی، خدماتی، فروشگاهی یا هر نوع دیگر آپدیت های حرفه ای در مورد بهترین نسخه های وردپرس، آپدیت های مربوط به قالب سایت و افزونه ها مورد توجه قرار دارد. تلاش می شود که بهترین نسخه های موجود بر روی سایت اجرا باشند. از آنجایی که آپدیت های جدید نیز گاهی ممکن است اختلالاتی در سایت ایجاد کند از قبل تست و ارزیابی خواهد شد. سپس برای سایت مورد استفاده قرار می گیرند.

مدیریت محتوا در مدیریت سایت وردپرس

مدیریت محتوای حرفه ای

محتوا یکی از مهم ترین قسمت های پشتیبانی سایت وردپرس به شمار می رود. مدیریت محتوا علاوه بر سایت های وردپرسی برای انواع دیگر ساختارهای سایت نیز اهمیت زیادی دارد. تولید محتوا به شکل اصولی تاثیر خیلی زیادی در جذب مشتری از طریق به وب سایت دارد. امروزه وب سایت های مختلف در تلاش هستند تا با تولید محتوای اختصاصی به شکل هر چه بهتر از یکدیگر سبقت بگیرند. محتوای سایت با توجه به نوع وب سایت کاملا متفاوت خواهد بود و باید با ترفندهای متفاوتی تولید گردد. به طور مثال در مورد وب سایت های فروشگاهی محصولات قسمت مهمی از محتوای وب سایت به شمار می روند. در حالی که در سایت های شرکتی صفحات هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

سئو از موارد مهم برای مدیریت سایت وردپرس

مدیریت سئوی سایت

بسیاری از مدیران کسب و کارهای مختلف تمایل دارند که وب سایت آنها در کلمات کلیدی خاصی در صدر نتایج گوگل باشد. در مبحث پشتیبانی سایت وردپرس سئو نیز اهمیت پیدا می کند. کارشناسان نگارچه با توجه به سابقه ای که در سئو سایت وردپرس دارند و با توجه به آنالیز کلمات کلیدی سعی می کنند تا رتبه های وب سایت را ارتقا دهند. با توجه به این که سایت شامل محصولات باشد یا خدمات کلمات کلیدی ارزیابی خواهند شد. در پروژه های مدیریت و سئو سایت فروشگاهی در مورد نحوه جستجوی کاربران و عبارات مورد توجه تحقیق می شود. در پروژه های سئو سایت شرکت نیز تحقیق می شود که کاربران در مورد خدمات مورد نظر به چه شکل جستجو می کنند. با توجه به صلاحدید کارفرما روی کلمات و عبارات برای رتبه یابی کار خواهد شد.

مدیریت سایت وردپرس توسط نگارچه

آپدیت های گرافیکی حرفه ای

به روز رسانی گرافیک برای مدیریت سایت وردپرس حرفه ای

یکی از خدماتی که در بسیاری از پروژه های پشتیبانی سایت وردپرس توسط نگارچه انجام می گیرد آپدیت های ظاهری سایت می باشد. البته آپدیت گرافیک سایت در برخی از پلن ها ممکن است کمتر یا با جزئیات متفاوتی ارائه شود. در نگارچه با استفاده از کارشناسان گرافیست و ایده پرداز تلاش می شود تا سایت از نظر جلوه های ظاهری در کیفیت مطلوبی باشد. در قسمت های قبل توضیح داده شد که پشتیبانی سایت به معنای مدیریت کیفیت سایت یا ارتقای آن است. از آنجایی که گرافیک حرفه ای می تواند سایت شما را بسیار حرفه ای تر کند در بیشتر پروژه های پشتیبانی سایت وردپرس در هر زمینه ای از آپدیت های گرافیکی برای افزایش کیفیت سایت استفاده می گردد.

استاندارد سازی وب سایت

برای این که بتوانید از سایت خود در جهت گسترش کسب و کار و افزایش مشتریان استفاده نمایید باید سایتی استاندارد داشته باشید. کلمه استاندارد در حیطه وب سایت معنای گسترده ای پیدا می کند. سایت شما باید از همه نظر در سطح مطلوبی باشد. استفاده از استانداردهای روز دنیا در زمینه تکنیک های کدنویسی و برنامه نویسی می تواند یکی از فاکتورهای استاندارد سازی سایت باشد. همچنین استفاده از هنر گرافیک به بهترین شکل به شما کمک می کند بتوانید کاربران را به مشتری خوبی برای خود تبدیل نمایید. استانداردهای بهینه سازی که برای ارتقای رتبه سایت توسط موتورهای جستجو اعلام می شود نیز به شما کمک می کند در نتایج بهتری باشید. همه این موارد با هم سایت شما را به سطح مطلوبی خواهد رساند. در پکیج های پشتیبانی سایت وردپرس تلاش می شود تا همه این استاندارها در مورد ساختارهای وردپرسی در سایت وجود داشته باشد.

مدیریت محتوا توسط کارشناسان حرفه ای

مدیریت محتوا در مبحث مدیریت سایت وردپرس

در پروژه های پشتیبانی سایت وردپرس نیز مانند وب سایت های با ساختار متفاوت تر، مبحث مدیریت محتوا اهمیت بسیار زیادی دارد. در این پروژه ها با استفاده از کارشناسان با تجربه برای قسمت های مختلف وب سایت محتوای حرفه ای تولید شده یا تغییر داده می شود. در تمام روند تولید محتوا یا تغییرات آن استانداردهای لازم از نظر بهینه بودن نیز رعایت می شود. به همین دلیل بیشتر وب سایت های کار شده تا حالا توانسته اند ورودی زیادی از موتورهای جستجو جذب نمایند. لازم به ذکر است که محتوا در فیلدهای مختلف از متن گرفته تا ویدئو، تصویر و…. به صورت کاملا اصولی توسط کارشناسان تولید محتوای نگارچه ساخته و پرداخته می شود.

Call Now Button