شما ممکن است به دنبال یکی از این دو مورد باشید

روی آن کلیک کنید

معیارهای ارزیابی قیمت مدیریت سایت 

عمومی یا تخصصی بودن

قیمت مدیریت سایت عمومی | مدیریت سایت تخصصی

یک معیار مهم برای ارزیابی قیمت مدیریت سایت عمومی و یا تخصصی بودن آن است. منظور از این تقسیم بندی کاربران آن سایت است. بر این اساس میزان پیچیدگی محتوا سنجیده می شود.

به طور مثال وبسایت یک سوپر مارکت آنلاین عمومی است. چرا که مخاطبان آن عموم مردم هستند. همه مردم از کارگر تا دکتر و مهندس و… می توانند از این وبسایت استفاده کنند. همچنین توضیحات و مشخصات کلی محصولات با جستجوی اندکی قابل استخراج است.

وبسایت یک شرکت ارائه کالاهای پزشکی نیز تخصصی محسوب می شود. زیرا پزشکان شمار محدودی از همه جامعه آماری دنیا هستند. بدیهی است که کالاهای پزشکی توسط همه افراد خریداری نمی شود. همچنین اطلاعات و محتوایی که برای این وبسایت درج می شود کاملا تخصصی است. 

بدیهی است که قیمت مدیریت سایت تخصصی از عمومی بیشتر است. افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند باید در مورد محصولات اطلاعات فنی داشته باشند. پس یا باید در این زمینه متخصص باشند و یا آموزش هایی دیده باشند. همچنین فردی متخصص نیز می تواند اطلاعاتی که توسط دیگران استخراج می شود را از دور مدیریت نماید.

میزان وسعت فعالیت

قیمت مدیریت وبسایت با توجه به وسعت آن

یک معیار مهم دیگر برای ارزیابی قیمت مدیریت وبسایت میزان گستردگی و حجم کلی آن است. سایت شما ممکن است تنها در یک یا چند شاخه محدود فعالیت کند. و یا در شاخه های گسترده ای که تعداد آنها زیاد است به مردم خدمت رسانی نماید.

بدیهی است که تعرفه مدیریت سایت در مواردی که گستردگی کار کمتر است ساده تر می شود. برای این وبسایت ها نیروی کمتری برای کنترل وبسایت نیاز است. اطلاعات سایت محدود هستند پس مدیریت آنها ساده تر است. همچنین تعداد شاخه هایی که باید در مورد آنها مطلب تهیه شود کمتر است.

قیمت مدیریت سایت در مواردی که حوزه فعالیت کلی وبسایت گستردگی بیشتری دارد قدری بیشتر است. تعداد افرادی که این وبسایت ها را کنترل می کنند بیشتر است. کارشناس تولید محتوا، کارشناس گرافیست و… همه روزه باید برای برای محصولات و یا خدمات زیادی اطلاعات تهیه نمایند.

نوع وبسایت

مدیریت سایت

جدا از نوع حرفه شما، ساختار وبسایت می تواند متفاوت باشد. وبسایت های فروشگاهی، نمایش محصول، وبسایت معرفی و… انواع مختلفی از ساختار سایت هستند. 

در چند ساختاری که به اختصار توضیح داده شد قیمت مدیریت سایت فروشگاهی بیشتر است. قیمت محصولات نیاز به بروز رسانی دارد، تصاویر باید بروز شود. همچنین موجودی و یا عدم موجودی کالا باید مشخص شود. همچنین بسیاری قسمت های دیگر مانند رسیدگی به چت آنلاین مشتریان و… نیاز به مدیریت و برنامه ریزی دارد.

مدیریت سایت خدماتی

از ۹۹۹ هزار تومان / ماه

مدیریت سایت نمایش محصول

از ۱٫۴۹۹ میلیون تومان / ماه

مدیریت سایت فروشگاهی

از ۱٫۹۹۹ میلیون تومان / ماه

Call Now Button