عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی یکی از شاخه های بسیار گسترده هنر عکاسی می باشد. این شاخه از عکس برداری امروزه توسعه زیادی یافته و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. از عکاسی صنعتی برای اهداف تجاری استفاده می شود. به طور مثال برای تبلیغات و تهیه تیزر و بنرهای مختلف از عکاسی صنعتی استفاده می کنند. در ادامه به جزئیات بیشتری در مورد عکاسی و علت توجه زیاد به آن در دوره کنونی می پردازیم.

عکاسی صنعتی برای فروشگاه آنلاین

عکاسی از محصولات فروشگاه

عکاسی صنعتی

یکی از مهم ترین کاربردهای عکاسی صنعتی برای طراحی فروشگاه اینترنتی و تکمیل جزئیات محصولات است. در هر فروشگاه اینترنتی تعداد کم یا زیادی از محصولات مختلف وجود دارد. هر محصول یک صفحه جداگانه دارد که در آن می توان جزئیات بیشتری از محصولات را مشاهده کرد. یکی از این جزئیات مهم تصاویری است که از محصولات در این صفحه قرار می گیرد. عکاسی صنعتی کمک می کند تا بتوانیم کیفیت صفحه محصولات را تا مقدار بسیار زیادی بالا ببریم.

بنرهای گرافیکی فروش

عکاسی صنعتی می تواند قدری حرفه ای تر برای تهیه بنرهای ویژه تبلیغاتی به هدف فروش بیشتر انجام شود. صفحه اصلی وب سایت های فروشگاهی پر از بنرهای گرافیکی است که قدری نیز خلاقانه عکاسی و ساخته شده اند. استفاده از عکاسی صنعتی خلاقانه از دسته بندی محصولات یا یک محصول خاص و ساخت بنر گرافیکی باعث می شود تا احتمال کلیک کردن کاربران روی لینک خاصی بیشتر شود. در واقع می توانیم با جذب کاربر به سمت خاصی او را به مسیری که هدف ماست هدایت نماییم. از این تکنیک در فروش آنلاین خیلی استفاده می شود.

تصاویر فروش ویژه

عکاسی صنعتی

به طور معمول برای محصولاتی که فروش ویژه گذاشته می شوند تصاویری هیجان انگیز و حرفه ای طراحی می شود. این تصاویر در قسمت های مهم سایت مانند اسلایدر اصلی یا اسلایدر مخصوص فروش ویژه یا هر قسمت دیگری از سایت می تواند قرار بگیرد. در واقع مخاطب ترغیب می شود که روی این محصولات کلیک کند و خرید نماید.

عکاسی صنعتی برای سایت شرکت

محصولات صنعتی

عکاسی صنعتی

یکی از حرفه ای ترین شاخه های عکاسی صنعتی برای گرفتن محصولات صنعتی مانند ابزار آلات یا محصولات کوچک و بزرگ شرکتی است. عکس گرفتن از چنین محصولاتی نیاز به دانش و ابتکاری خاص دارد. به طور معمول این محصولات باید به طریقی عکس برداری شوند که جزئیات مهم و دقیقی از آنها به وضوح در تصویر مشخص باشد. همچنین هماهنگی و یک سان بودن تصاویر در طراحی سایت شرکتی موجب جذابیت بیشتر آن می شود.

گالری تصاویر شرکت

عکاسی صنعتی تنها به گرفتن عکس از محصولات محدود نمی شود. همان طور که گفته شد این نوع عکاسی به هدف تجاری انجام می گیرد. در همین راستا می توان از عکاسی صنعتی برای گرفتن تصاویر مربوط به صفحه گالری عکس شرکت نیز استفاده کرد. گالری عکس در وب سایت یک شرکت می تواند دسته بندی های مختلفی داشته باشد. تصاویر مربوط به نمایشگاه ها، تصاویری از کنفرانس های مختلف داخلی شرکت و بسیاری تصاویر دیگر می تواند با این مدل طراحی در سایت قرار بگیرد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button