Chat with us, powered by LiveChat
طراحی سایت آموزشگاه
طراحی سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاه نوعی طراحی وب سایت است. این نوع طراحی همان طور که از نامش مشخص است برای آموزشگاه های مختلف انجام می گردد. هدف از طراحی سایت آموزشگاه می تواند موارد زیادی باشد. به طور مثال هدف از یک طراحی سایت آموزشگاه موسیقی می توانند در دسترس بودن برای شاگردان باشد. همچنین این که شاگردان بتوانند از طریق آن ثبت نام کنند. هرف از طراحی سایت آموزشگاه رانندگی نیز می تواند این باشد که هر کسی بخواهد ثبت نام کند از طریق سایت اقدام نماید. همچنین بتواند با استاد مشخصی کلاس بگیرد. آموزشگاه های زیادی وجود دارد که طراحی سایت می تواند برای هر کدام از این دسته ها متفاوت باشد. در ادامه امکاناتی را که در طراحی سایت آموزشگاه های مختلف باید مورد توجه قرار گیرد بررسی می کنیم.

امکانات مهم برای طراحی سایت آموزشگاه موسیقی

ثبت نام

طراحی سایت آموزشگاه

ثبت نام اعضا یکی از امکانات پایه ای است که در طراحی سایت آموزشگاه موسیقی باید مورد توجه قرار گیرد. این امکان باعث می شود که هر کاربر بتواند در سایت ثبت نام نماید. ثبت نام در سایت با وارد کردن اطلاعات کاربری مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس و… انجام می شود. هدف از ایجاد این قابلیت در طراحی سایت آموزشگاه موسیقی می تواند افزایش دسترسی برای اعضای سایت باشد. به طور مثال اعضا می توانند ویدئوهای آموزشی یک استاد خاص را ببینند و دانلود نمایند.

امکان رزرو کلاس موسیقی

طراحی سایت آموزشگاه موسیقی

وجود این قابلیت در طراحی سایت آموزشگاه موسیقی می تواند کسب و کار شما را دگرگون کند. زیرا وقت کمتری صرف خواهد شد تا یک نفر بتواند برنامه استادهای مختلف را ببیند و انتخاب نماید. امکان رزرو کلاس های موسیقی باعث می شود که کاربر روزهای کاری یک استاد خاص در شاخه موسیقی مورد نظر را ببیند. ساعت های آزاد استاد در روزهای مختلف مشخص است. کاربر می تواند به راحتی ساعت مورد نظر را رزرو کند و از طریق پرداخت آنلاین هزینه کلاس را نیز بپردازد.

پرداخت آنلاین

طراحی سایت آموزشگاه

قرار دادن درگاه پرداخت در طراحی سایت آموزشگاه موسیقی می تواند بسیار مفید واقع شود. چرا که به احتمال سایت شما قابلیت ثبت آنلاین برای یک کلاس به خصوص که یک فرد مورد نظر دارد را دارا می باشد. درگاه پرداخت می تواند در قسمت آخر ثبت نام آنلاین ظاهر شود. البته این بستگی به شما دارد که ثبت نام تنها با پرداخت شهریه تکمیل شود یا خیر. ممکن است تنها بخواهید که اطلاعات اعضا ثبت شود و هزینه به صورت حضوری دریافت شود. اما به هرحال هر سیاستی که داشته باشید درگاه پرداخت به درد شما خواهد خورد.

نوبت دهی جهت مشاوره ساز

طراحی سایت آموزشگاه موسیقی

بسیاری افراد ترجیح می دهند که قبل از ثبت نام یک کلاس موسیقی با استادان مختلف صحبت کنند و از شیوه تدریس آنها و موارد دیگر مطلع شوند. طبیعی است که هر استادی در هر ساعتی وقت آزاد ندارد. امکان نوبت دهی جهت مشاوره و تست می تواند یکی از قابلیت هایی باشد که در طراحی سایت آموزشگاه موسیقی وجود داشته باشد. این قابلیت باعث نظم بیشتر برنامه کاری استاد می شود. 

مشاهده رزومه استادان

طبیعی است که اطلاع از سوابق کاری استادان مختلف می تواند در ثبت نام اعضا تاثیر مستقیم داشته باشد. امکان مشاهده رزومه استادان و یا ایجاد یک صفحه حرفه ای جهت توضیح در مورد آنها می تواند باعث انتخاب آنها جهت کاربران و افزایش ثبت نام یک کلاس موسیقی شود. این اطلاعات می تواند شامل تحصیلات، علت انتخاب ساز، سبک موسیقی، سوابقه نواختن ساز، سابقه تدریس در آموزشگاه و بسیاری موارد دیگر باشد. توجه به این نکات و تکمیل صفحات باعث کیفیت بیشتر طراحی سایت آموزشگاه موسیقی شما و افزایش ثبت نام ها خواهد شد.

امکان خرید ساز

طراحی سایت آموزشگاه موسیقی

یکی از دغدغه های هنرجویان در ابتدای شروع کلاس انتخاب یک ساز مناسب و با کیفیت است. بسیاری از هنرجویان ترجیج می دهند سازی را انتخاب نمایند که استاد موسیقی آنها تایید کرده است. برخی آموزشگاه های موسیقی آلات موسیقی باکیفیتی که توسط استادان تایید شده را تهیه می کنند و به هنرجویان خود عرضه می کنند. امکان خرید ساز از وب سایت می تواند در طراحی سایت آموزشگاه موسیقی وجود داشته باشد. این قابلیت بستگی به سلیقه و نظر صاحب آموزشگاه دارد. در کل این امکان باعث راحتی بیشتر هنرجویان خواهد شد. می تواند برای آموزشگاه نیز درآمدزا باشد.

امکانات مهم برای طراحی سایت آموزشگاه رانندگی

عضویت در سایت

امکان عضویت و ثبت نام اعضا بهتر است که در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی نیز وجود داشته باشد. ثبت نام اعضا یعنی کاربران با وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس و… در سایت ثبت نام کنند. علت ثبت نام نیز این است که به صفحات خاصی دسترسی داشته باشند. یا با وارد شدن در حساب کاربری خود بتوانند شرح فعالیت قبلی خود در سایت مانند ثبت نام های قبلی، پرداخت ها و… را مشاهده نمایند.

مشاهده تاریخ شروع کلاس ها

یک صفحه حرفه ای برای نشان دادن تاریخ شروع و پایان هر دوره، نام استاد و جزئیات آن باید در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی وجود داشته باشد. این باعث می شود که هر کاربری که قصد ثبت نام دارد بتوانند برنامه های مختلف را ببیند و بهترین آنها را انتخاب نماید. برخی از کلاس های رانندگی گروهی است. به همین دلیل کاربر باید صبر کند تا دوره جدید شروع شود و از ابتدای دوره آموزش ببیند. وجود این توضیحات به او کمک می کند تا نزدیک ترین دوره را ببیند و ثبت نام نماید.

ثبت نام کلاس رانندگی

طراحی سایت آموزشگاه رانندگی

قابلیت ثبت نام در یک دوره خاص از مهم ترین امکاناتی است که در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی باید باشد. کاربران پس از مشاهده دوره ها و زمان شروع هر دوره می توانند در آن دوره ثبت نام انجام دهند. بدیهی است که برخی مدارک مانند عکس پرسنلی و… ممکن است پس از مراجعه حضوری از آنها تحویل گرفته شود. البته اسکن این مدارک نیز می تواند در مرحله ثبت نام در سایت بارگزاری گردد.

درگاه پرداخت آنلاین

درگاه پرداخت پلتفرمی برای پرداخت یک هزینه از طریق سایت به صورت آنلاین است. استفاده از درگاه پرداخت در طراحی سایت آموزشگاه رانندگی می تواند به تکمیل فرآیند ثبت نام کمک نماید. این کاملا بستگی به سیاست های آموزشگاه دارد که ثبت نام اعضا پس از پرداخت نهایی شود یا خیر. ممکن است برخی آموزشگاه ها تنها ثبت نام اعضا را با ورود مشخصات کامل بدانند و هزینه را پس از مراجعه حضوری دریافت نمایند.

اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button
X