طراحی سایت زیبا و جذاب داشته باشید
طراحی سایت زیبا

طراحی سایت زیبا و حرفه ای تاثیر خیلی زیادی در جذب مشتریان دارد. امروزه شرکت های بزرگ و برندهای معتبر هزینه زیادی برای طراحی سایت زیبا با گرافیک منحصر به فرد می کنند. جذابیت های ظاهری سایت تاثیر خیلی زیادی در میزان جذب مشتری خواهد داشت.

برای سفارش طراحی با شماره های ۶۶۸۴۵۵۲۸-۰۲۱ و ۰۹۱۰۱۶۵۱۲۵۴ تماس بگیرید.

طراحی سایت زیبا میزان فروش محصولتان را چندین برابر می کند.

اهمیت طراحی سایت زیبا برای وب سایت های فروشگاهی بیشتر می شود. جذابیت های ظاهری سایت می تواند مشتری را ترغیب کنند که در سایت شما باقی بماند و زمان بیشتری را برای دیدن محصولات صرف کند. طراحی فروشگاه اینترنتی گرافیکی با ظاهر حرفه ای به شما کمک می کند که فروش محصولات خود را بسیار بیشتر کنید.

اگر می خواهید به یک فروشگاه اینترنتی خیلی بزرگ تبدیل شوید و روزانه میزان فروش خیلی زیادی داشته باشید گرافیک یکی از عناصر مورد نیاز شما برای این رشد می باشد. با طراحی سایت زیبا با استفاده از گرافیک خلاقانه باعث می شوید که کاربران حس خوبی از این که در سایت شما هستند داشته باشند. شاید بتوان گرافیک و زیباسازی های سایت را به دکور یک فروشگاه یا مغازه تشبیه کرد. فروشگاهی با دکور زیباتر قطعا مشتریان بیشتری خواهد داشت.

طراحی سایت زیبا میزان مشتریان شرکت شما را بیشتر می کند.

اهمیت گرافیک سایت و استفاده از یک UI حرفه ای در طراحی سایت شرکتی نیز اهمیت فراوانی دارد. شاید بتوان اهمیت داشتن گرافیک جذاب برای سایت یک شرکت را حتی از قابلیت های سایت بیشتر دانست! چرا که در سایت شرکت ها پس از این که باید محتوای سایت از همه نظر تکمیل و کامل باشد ظاهر سایت اهمیت پیدا می کند. در سایت شرکت ها به طور معمول امکانات خیلی پیچیده ای وجود دارد. البته که برخی شرکت ها ممکن است قابلیت های خاصی در سایت خود داشته باشند. اما در کل پیچیدگی ها در این سایت ها نسبت به فروشگاه های آنلاین و سایت های خلاقانه بسیار کمتر است. پس با داشتن یک UI جذاب می توان میزان جذب مشتری از طریق سایت را بسیار افزایش داد.

گرافیک اختصاصی قدرت شما را بیشتر نشان می دهد.

تا حد ممکن سعی کنید خودتان باشید. برخی افراد فکر می کنند حتما باید از نظر گرافیکی مانند فروشگاه صاحب نام خاصی باشند تا بتوانند به فروش بالایی برسند. این موضوع در مورد شرکت ها نیز متاسفانه وجود دارد. با تقلید نکردن بی مورد از دیگران نشان دهید که تا چه اندازه قوی داشته باشید. می توانید طراحی سایت زیبا اما اختصاصی داشته باشید. خوب بودن الزاما به این معنا نیست که مانند دیگران باشید.

تاثیر رنگ ها برای طراحی سایت زیبا و حرفه ای

انتخاب رنگ بندی

انتخاب رنگ برای طراحی سایت زیبا

انتخاب درست رنگ ها و استفاده آنها به اندازه و در جای درست به شما کمک می کند که طراحی سایت زیبا و بسیار حرفه ای داشته باشید. قبل از این که کار طراحی خود را شروع کنید یک رنگ بندی مناسب انتخاب کنید. رنگ هایی که انتخاب می کنید بهتر است در کنار هم زیبا باشد و کاری که انجام می دهید تناسب داشته باشد. پیشنهاد می شود که تنها یک رنگ انتخاب نکنید و چند رنگ را برای سایت خود انتخاب کنید. استفاده بیش از حد از یک رنگ یا استفاده از تنها یک رنگ باعث می شود که چشم کاربر خسته شود. استفاده زیاد از یک رنگ زیبایی آن رنگ را بی معنا می کند. همچنین باعث کسالت بار بودن سایت خواهد شد. پس اولین کاری که برای شروع یک طراحی سایت زیبا نیاز دارید این است که خود را محدود به یک رنگ نکنید و حداقل دو یا سه رنگ انتخاب کنید تا در جاهای مختلف سایت خود از آن ها استفاده کنید.

پیش نمایش طرح

اهمیت پیش نمایش برای طراحی سایت جذاب تر

برای این که از چه رنگی در چه قسمت هایی از سایت و به چه میزان استفاده کنید برنامه ریزی کنید. برای این که تجسم بهتری داشته باشید می توانید یک فایل psd تهیه کنید. پس از این که مطمئن شدید انتخاب های شما در نهایت به چه می انجامد شروع به اجرایی کردن طرح نمایید. اگر متوجه شدید که می توانید با تغییر جایگاه استفاده از این رنگ ها می توانید طراحی سایت جذاب تری بیافرینید در همان ابتدای کار این کار را بکنید. به این طریق از دوباره کاری ها بی نیاز خواهید بود و می توانید طراحی سایت زیبا و بسیار چشم نوازی داشته باشید.

پیش زمینه سایت

اهمیت پس زمینه برای طراحی سایت زیبا و جذاب

انتخاب درست رنگ پس زمینه نیز یکی از مراحل مهم کار است. شاید در نگاه اول به این موضوع فکر نکنید و تنها به پس زمینه سفید فکر کنید. سفید یکی از بهترین رنگ ها برای پس زمینه سایت است. به خصوص در طراحی سایت شرکتی و مجموعه های رسمی رنگ سفید بسیار مفید و کارآمد است. هرچند از این رنگ در هر وب سایت دیگری می توان استفاده کرد. از رنگ های بسیار روشن در طیف های دیگر مانند طوسی روشن یا آبی بسیار روشن نیز می توانید برای پس زمینه وب سایت های فروشگاهی استفاده کنید و محصولات با رنگ پس زمینه سفید خود را برجسته تر به نمایش برسانید. استفاده از رنگ های تیره مانند مشکی نیز در وب سایت های هنری یا برخی حرفه های خاص جذابیت زیادی به کار می دهد. به طور مثال در طراحی سایت آرایشگاه می توانید از رنگ های تیره در پس زمینه سایت استفاده کنید. البته باید برنامه حرفه ای و خاصی برای طراحی سایر المان های سایت خود داشته باشید تا در نهایت طراحی سایت زیبا و گرافیکی داشته باشید.

طراحی سایت شکیل با رعایت جزئیات نگارشی

انتخاب فونت

تاثیر فونت در طراحی سایت شکیل و زیبا

برای این که طراحی سایت شکیل تری داشته باشید لازم است به جزئیات بیشتری توجه کنید. یکی از این جزئیات فونت است. انتخاب فونت تاثیر خیلی زیادی در جذابیت ظاهری سایت شما خواهد داشت. برای این که طراحی سایت زیبا و حرفه ای تری داشته باشید لازم است در انتخاب فونت کمی دقت کنید. یکی از مهم ترین مسائلی که باید رعایت کنید این است که فونت انتخابی شما با سبک کلی و قالب سایت هماهنگ باشد. دومین مورد نیز این است که فونتی که انتخاب می کنید خوانا باشد. انتخاب فونت های خیلی خاص باعث می شود که کاربران نتوانند راحت متن های نگارش شده شما را در سایت بخوانند. از فونت های استانداردی که در زمینه وب نیز متداول است تحقیق کنید. با کمی جست و جوی اینترنتی با خانواده های مختلف فونت های مناسب جهت وب سایت آشنا خواهید شد.

مرتب بودن متن ها

اهمیت جاستیفای کردن متن در طراحی سایت شکیل تر

مرتب کردن انتهای جمله ها باعث می شود که طراحی سایت زیبا تری داشته باشید. بهتر است متن های صفحات خود را جاستیفای کنید. به این صورت شکل کلی صفحات شامل متن مرتب تر و حرفه ای تر به نظر می آید. یک صفحه مرتب و تمیز باعث جذب بیشتر کاربران و ماندگاری بیشتر آنها در سایت می شود. مرتب بودن جملات به خوانایی بیشتر متن نیز کمک می کند. در واقع باعث می شود که چشم کاربر کمتر خسته شود و زمان بیشتری را در سایت شما سپری نماید.

رنگ نوشته ها

تاثیرگذاری رنگ نوشته ها در طراحی سایت زیبا

همان طور که گفتیم یکی از مهم ترین مواردی که به شما کمک می کند طراحی سایت زیبا و بهتری داشته باشید رنگ ها هستند. یکی از مواردی که در سایت خواهید داشت انتخاب رنگ نوشته ها و متن های سایت است. با توجه به این که رنگ پس زمینه سایت شما چه باشد و این که برای پس زمینه سایت از رنگ یا تصویر انتخاب کرده اید انتخاب رنگ مناسب می تواند متفاوت شود. اگر رنگ پس زمینه سایت شما سفید یا رنگ های خیلی روشن نزدیک به سفید است رنگ هایی مانند مشکی، میشی و یا طوسی خیلی تیره مناسب خواهد بود. اگر هم پس زمینه سایت شما تیره است بهتر است از رنگ های روشن تر استفاده کنید تا خوانایی متن کم نشود و متن های شما روی آن مشخص تر باشد.

اشتراک گذاری:

دیدگاه خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button
X